The Last of Us | PSN

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
دوستان واقعاً آقا احسان یک فرشته هست ... در توصیف این مرد هیچ چیزی به ذهنم نمیاد ... لامصب یه مشکل نشد ما داشته باشیم ایشون یک راه حل نده که درست نشه !!! :| گفتیم لول سینک ارور میده گفت آیپی رو تغییر بده درست شد ... : *

فقط من الان یه مشکلی دارم، فونت بازی کاملاً ریخته بهم همش میگه UKNOWN STRING !!! نمی دونم مشکل چیه ...

یکم توضیح میدید؟
ای پی رو از کجا عوض کردید ؟ network settings?
من هنوز نتونستم وصل شم

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
یکم توضیح میدید؟
ای پی رو از کجا عوض کردید ؟ network settings?
من هنوز نتونستم وصل شم

وقتی تو قسمت نتورک ستینگ برید کاستوم رو بزنین، اولین یا دومین چیزی که می خواد گزینه IP Address هست ... گرچه توی خود اون قسمت 3 4 تا چیز دیگه هم می خواد که من زدم ... بقیشم همون گزینه اول که هست بمونه شما بگذرونیدش و کانکشن رو سیو کنین!

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام ...

تازگی واسه منم ارور سینکینگ لول میده! نمی دونم مشکل از کجاست ولی هرچی باشه از نتم نیست چون من باهاش بتلفیلد راحت بازی می کنم ( BlahBlahBlah_#FariD) ...

دیتارم الکی پاکیدم نشد ! ممنون می شم راهنمایی نمایید ;;)

دوستان واقعاً آقا احسان یک فرشته هست ... در توصیف این مرد هیچ چیزی به ذهنم نمیاد ... لامصب یه مشکل نشد ما داشته باشیم ایشون یک راه حل نده که درست نشه !!! :| گفتیم لول سینک ارور میده گفت آیپی رو تغییر بده درست شد ... : *

فقط من الان یه مشکلی دارم، فونت بازی کاملاً ریخته بهم همش میگه UKNOWN STRING !!! نمی دونم مشکل چیه ...

سلامps4 همچین مشگلی پیدا کرده بود مپارو پاک کردم دوباره دان کردم درست شد (گفتم شاید کارتون رابیوفته)مثل اینکه یه تغییراتی داده تو هر دو نسل بدون هیچ خبری :-o ماکه فقط یه تغیرشو دیدیم اونم لود اوت شات گان4تایی شده:d

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
چه مشکلی تو کانکت شدن به وجود اومده ؟! این ارور COnfig ـه چی میگه دیگه؟! :|
من هم روی PS3 هم روی PS4 تست کردم. انواع ارور رو میده!
جدیدا سرور هاش برای کاربران ایرانی خراب شده!
برای بعضی از افراد اتنها با V P N وصل میشه.

Sina Strom

کاربر سایت
Feb 1, 2011
229
نام
Sina
ای بابا چقد دیر رسیدم,خوش بحالتون باو,چه بکس باحالی تو tlou بودن قبلا 8-|
الان نشستم کامنتاتونو میخوندم دلم خواست :(
خسته شدم انقد با خارجیا بازی کردم
میدونم نیسید ولی اگه کسی هنوزم tlou میزنه 24ری پایم ادد کنه =((
ID : GODofPLAYS

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند