Microsoft Press Confrence| E3 2013

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
خب کم کم داریم به زمان کنفرانس E3 مایکروسافت نزدیک میشیم. مایکروسافت مانور زیادی روی E3 امسال داده و به نظر میاد قراره بازی های بزرگی رو نمایش بده، طبق گفته مایکروسافت 15 بازی انحصاری مخصوص Xbox One (هاردکور، کینکت، آرکید) قراره تو کنفرانس نمایش داده بشن. تو این تاپیک اخبار و اطلاعات در مورد کنفرانس قرار می گیره.

44881963803178384072.jpg

زمان برگزاری کنفرانس: دوشنبه 20 خرداد ساعت 21:00 به وقت ایران
مدت زمان کنفرانس: 90 دقیقه
زمان سنج تا لحظه شروع کنفرانس

بازی های تایید شده جهت نمایش در کنفرانس
Forza Motorsport 5/Turn 10/Microsoft Studios
Quantum Break/Remedy/Microsoft Studios
Ryse/Crytek/Microsoft Studios

استودیوهایی که تایید شده بازی خود را نمایش خواهند داد
Black Tusk Studios
Rare

شبکه های پوشش دهنده مراسم
XBOX
Twitch

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: g4mer

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
من تا قبل کنفرانس ها طرف ماکروسافت بودم و فکر میکردم ایکس1 بهتر از 4 عمل کنه! به نظرم چیز خاصی نداشت.... چندتا بازی انحصاریشم که برا پی سی عرضه میشه! کلا ارزش خرید نداره برا منی که پی سی قوی هم دارم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
در کل من نا امید شدم از نسل بعد هیچ جهش خاصی مشاهده نکردم خیر سرشون نسل بعدیه ها تنها نمایش خیره کننده برای من WATCH DOG بود بعدشم اینا هم خوب بودن الباقی یکم سایه های بهتری داشتن فقط QUANTOM BREACK-FORZA 5-BF4-DIVISION-KILL ZONE-FF هر چند بازم در حد یه نسل تفاوت نداشتن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
در کل من نا امید شدم از نسل بعد هیچ جهش خاصی مشاهده نکردم خیر سرشون نسل بعدیه ها تنها نمایش خیره کننده برای من WATCH DOG بود بعدشم اینا هم خوب بودن الباقی یکم سایه های بهتری داشتن فقط QUANTOM BREACK-FORZA 5-BF4-DIVISION-KILL ZONE-FF هر چند بازم در حد یه نسل تفاوت نداشتن
بابا تازه اولشه ! :D
به نظرم اتفاقاً جهش بین نسل قبل (PS2 , Xbox) و این نسل (PS3 , X360) کمتر از جهشی بود که الآن داریم می بینیم. اون زمان هم اکثر بازی ها چیز خیلی خاص و عجیبی نداشتن و توی فروم ها هم کلی بحث بود که چرا گرافیک ها پیشرفت عجیبی نداشتن. ولی فقط یه سال زمان لازم بود که بازی ای مثل GeoW بیاد و همه کف کنن یا توی PS3 بازی Uncharted بیاد و ... کلاً حدود یه سال طول میکشه و تازه راه می افتن ! :D موج دوم بازی ها که بیاد همه چی حله. هرچند همین الآن هم مثلاً کیفیت FM5 فوق العاده هست ، دیگه وقتی 1080p,60fps رو در نظر بگیریم که بهتر هم میشه ! یا گرافیک و افکت های Infamous: Second Son برای یه بازی با ابعاد و محیط های Infamous واقعاً محشره !
الآن خیلی از بازی ها با همون ابزار این نسل دارن ساخته میشن و بازیسازها هم هنوز شناخت کامل نسبت به سخت افزار ندارن. مثلاً همون نمایش Quantic Dream رو گفتن که با استفاده از ابزاری که برای PS3 ساخته بودن ، آماده کردن ! :D فقط هم از 4 گیگ رم کنسول استفاده کرده بودن و همچین چیز عجیبی بوده ! یا خیلی از بازی های PS4 احتمالاً از اول با در نظر گرفتن 3 یا 4 گیگ رم ساخته شدن و بعدش که اعلام شده 8 گیگ هست ، فقط یه کم بهینه سازی کردن ولی اصل کاری میره برای بازی های بعدیشون که از اول بر مبنای اون 8 گیگ رم باشه.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ببخشید اما فکر نمی کنم کسی این حرف ها را درباره Ps4 بزنه.طرف صحبت همه بیشتر به عملکرد ضعیف Ms بوده.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فوق العاده بود کنفرانس ماکروسافت. من اولین بار بود توی همچین مراسمی Rape Joke میشنیدم :D (بازی کردن تهیه کننده KI با اون زنه).

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر