پیش فروش XBOX ONE اغاز شد !!!!!!!!

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
خیلی ربط داره. اینجا وضع دلار اینجوریه وگرنه برای اونوریا مثل دادن پول 1 ماه حقوق کارمندشون میمونه.
ماییم که باید چوب ندونم کاری آقایون رو بخوریم.
بیشتر هم حرف بزنی پس فردا میریزند آدم رو میبرند اونجایی که عرب نی ش رو هم نمیندازه...

یک ماه؟؟؟؟ یه مثال ساده...به طور معمول درآمد در یک رستوران تو آمریکا بین ساعتی 10 تا 15 دلار هستش...
حقوق یک کارشناس معمولی در حدود 4 هزار دلار هستش...

خیلی کمتر از این حرفا می شه واسشون...اما این هم هست که اونور براشون دادن 15 درصد حقوقشون برای یک کنسول بازی رو خیلی زیاد می دونن

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
گور پدر خارجیا و حقوقشون.خودمونو بچسب.خدا کنه بعده انتخابات وضع دلار درست شه و ارزش پولی‌ِ ما برگرده سر جاش،مايكروسافت هم که مسلما قیمت کنسلشو میاره پایین تر، من هم منتظر میمونم تا اولین هک اومد بیرون و اگه موفق بود، عینهو بختک میفتم رو مخه بابام که بره بخره.:d
نظره شوما چيه؟

mcsemcse1

کاربر سایت
Oct 25, 2010
208
نام
Mohammad
درسته دوست عزیز. اما حقوق 1 ماه؟ :-o

حدود یک-سوم تا یک-چهارم دست مزده یک کارگر ساده در اروپا
حدود یک-چهارم تا یک ششم حقوق یک کارمند ساده در اروپا و آمریکا

به پول ما میشه حقوق 4 ماه پدر من، یا حقوق 6 ماه مادرم :d، یا 100 ماه پولی که من بعد از هزار بدبختی و بیکاری با داشتن مدرک ارشد موفق به پیدا کردن این کاره پاره وقت در ایام تعطیل هقته شدم و بدست میارم :d
مقایسه ها بر مبنای یورو و دلار این روزهاست، آینده که جای خود داره :((=))>:)

دوست عزیز، اصلا همچین چیزی نیست.

Xperia Z

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
مثله پیسی نیست مگین سخت افزار ها واسشون گیرون تموم میشه
مثله؟ مساله؟! فکر کنم قیمت بنزینشون رفته بالا:-/ ولی من فکر میکردم بالای ۳۵۰۰۰۰۰ باشه به محض اینکه بیاد نمیخرم و میرم ps4 میخرم

آخرین ویرایش:

GEARS OF WAR4

کاربر سایت
Sep 23, 2011
111
نام
میترا
اب رفته باز نییاید به جوی شما فکر کن پیشرفت اقتصاد ما شده بازگشت به 8 سال پیش:d
گور پدر خارجیا و حقوقشون.خودمونو بچسب.خدا کنه بعده انتخابات وضع دلار درست شه و ارزش پولی‌ِ ما برگرده سر جاش،مايكروسافت هم که مسلما قیمت کنسلشو میاره پایین تر، من هم منتظر میمونم تا اولین هک اومد بیرون و اگه موفق بود، عینهو بختک میفتم رو مخه بابام که بره بخره.:d
نظره شوما چيه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر