پیش فروش XBOX ONE اغاز شد !!!!!!!!

artinpsp

کاربر سایت
Mar 18, 2008
101
نام
امیر حسین
طی چند روز قبل سایت آمازون شروع به پیش فروش دستگاه های XBOX ONE نمود
طبق اعلام این سایت این کنسول در حال حاظر با قیمت بسیار بالای ۵۹۹,۹۹ یورو پیش فروش میشوند که انتظار می رفت
قیمت این کنسول کمتر ۵۰۰ یورو باشد که اینگونه نشد.
البته از یاد نبرید که شرکت مایکروسافت رسمی قیمت کنسول های خودشان را اعلام نکرده اند ( احتمال اینکه قیمت پایین تر از این باشد ) کسانی
هم که این کنسول را از آمازون پیش خرید کنند اگر قیمت کنسول در اینده مشخص شود و کمتر ۵۹۹,۹۹ دلار باشد
از قیمت در حال حاظر موجود در سایت آمازون کسر میشود.

شایعات : طبق اخبار تعداد نفراتی که کنسول PS4 رو خریداری کرده اند از کسانی که XBOX ONE پیش خرید کرده اند بیشترند . :-/:-/:-/

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
من که میزارم یه 1 سالی بگذره بعد میخرم
فکر نمیکنم ماکرو یه همچین ریسکی بکنه و یه همچین قیمت نامربوطی بده اینجوری میشه اوایل اومدن ps3 و قهر اروپای غربی و آمریکا با سونی
احتمالش کمه این واسه همین پیش فروش قیمت بالا خورده
چیزی که من فکر میکنم 399 یا 449 دلاره...

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
فکر نمیکنم ماکرو یه همچین ریسکی بکنه و یه همچین قیمت نامربوطی بده اینجوری میشه اوایل اومدن ps3 و قهر اروپای غربی و آمریکا با سونی
احتمالش کمه این واسه همین پیش فروش قیمت بالا خورده
چیزی که من فکر میکنم 399 یا 449 دلاره...

موافقم

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
موافقم

دوست عزیز اسپم یعنی همین پست شما ! لایک زدی دیگه،اسپمت دیگه چیه ؟

-----------------

اگر این قیمت باشه از همین حال ماکرو باید خودش رو بازنده بدونه،همینطوریش طبق آمار اکثر سایت ها تمام گیمرها ناراضی هستن از ماکرو بعد حساب کن بیاد این قیمت مسخره رو هم روی کنسولش بذاره.
خوب شد رم DDR5 رو کنسولش نگذاشته وگر نه میومد میگفت 699$ :-o

البته این قیمت ها همه سرکاری بنظر میرسه

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
قیمتش درسته زیاده اما اگه بخوای یه کیس کامپیوتر با همچین مشخصاتی جمع کنی پولش از این بیشتر درمیاد... نسبت به قطعات بکار رفته در کنسول منصفانه است.... البته هنوز قیمت رسمی منتشر نشده 100% پایین تر خواهد بود....

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
قیمتش درسته زیاده اما اگه بخوای یه کیس کامپیوتر با همچین مشخصاتی جمع کنی پولش از این بیشتر درمیاد... نسبت به قطعات بکار رفته در کنسول منصفانه است.... البته هنوز قیمت رسمی منتشر نشده 100% پایین تر خواهد بود....

چه ربطی داره آخه ؟

بابا اگر اینطور باشه پس سونی باید از اینم گرونتر بده - هرچی هم گرونتر باشه اینجا به ضرر ما هستش

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
چه ربطی داره آخه ؟

بابا اگر اینطور باشه پس سونی باید از اینم گرونتر بده - هرچی هم گرونتر باشه اینجا به ضرر ما هستش
خیلی ربط داره. اینجا وضع دلار اینجوریه وگرنه برای اونوریا مثل دادن پول 1 ماه حقوق کارمندشون میمونه.
ماییم که باید چوب ندونم کاری آقایون رو بخوریم.
بیشتر هم حرف بزنی پس فردا میریزند آدم رو میبرند اونجایی که عرب نی ش رو هم نمیندازه...

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
خیلی ربط داره. اینجا وضع دلار اینجوریه وگرنه برای اونوریا مثل دادن پول 1 ماه حقوق کارمندشون میمونه.
بیشتر هم حرف بزنی پس فردا میریزند آدم رو میبرند اونجایی که عرب نی ش رو هم نمیندازه...

در مورد اینجا باهات موافقم ولی اونوری هم اینطوری که تو فکر میکنی نیستن و قیمت براشون مهمه.

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001

درسته دوست عزیز. اما حقوق 1 ماه؟ :-o

حدود یک-سوم تا یک-چهارم دست مزده یک کارگر ساده در اروپا
حدود یک-چهارم تا یک ششم حقوق یک کارمند ساده در اروپا و آمریکا

به پول ما میشه حقوق 4 ماه پدر من، یا حقوق 6 ماه مادرم :d، یا 100 ماه پولی که من بعد از هزار بدبختی و بیکاری با داشتن مدرک ارشد موفق به پیدا کردن این کاره پاره وقت در ایام تعطیل هقته شدم و بدست میارم :d
مقایسه ها بر مبنای یورو و دلار این روزهاست، آینده که جای خود داره :((=))>:)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند

خب ملت میرن کنسول میخرن تا هزینه بسیار کمتری نسبت به سیستم جمع کردن متحمل بشن
حالا اینجا هم که داستانش خیلی فرق میکنه اگر قرار همچین هزینه ای بدی ، هک هم که حالا حالا ها نشه ، بهتره آدم بره همون سیستمو جمع کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر