Ubisoft Connect فروشگاه رسمی Ubisoft

share-image-8b80c2cc6affda35197fc9715b3a650c.png

در اکتبر سال ۲۰۲۰، یوبیسافت تصمیم گرفت با ترکیب دو سرویس Uplay و Ubisoft Club، پلتفرم یکپارچه‌ی Ubisoft Connect را برای ارتباط مخاطبان بر روی پلتفرم‌های مختلف راه‌اندازی کند. یوبیسافت کانکت‌ علاوه بر به ارث بردن قابلیت‌های دو سرویس نام‌برده، قابلیت‌های جدیدی نظیر کراس‌پلی و کراس‌سیو بین پلتفرم‌های مختلف و همچنین پشتیبانی از پلتفرم‌های ابری مختلف مانند لونا و استادیا را به پلتفرم یوبیسافت معرفی نمود. با این وجود اکثر بازی‌های قدیمی یوبیسافت از قابلیت‌های جدید یوبیسافت کانکت بهره نمی‌برند و به همین دلیل یوبیسافت تصمیم گرفت که تمام جوایز یوبیسافت کلاب را به رایگان به مخاطبان این بازی‌ها بدهد.

قابلیت‌‌های یوبیسافت کانکت:

cross-progVdef.jpg
  • یوبیسافت کانکت به عنوان ترکیبی از سرویس قدیمی جوایز یوبیسافت کلاب و همچنین پروفایل آنلاین بازی‌های یوبیسافت شناخته می‌شود. با تجربه‌ی بازی‌های یوبیسافت، مخاطبان می‌توانند با کامل کردن اچیومنت‌های مختلف XP بدست بیاورند و لول پروفایل خود رو بالاتر ببرند. با هر لول آپ امتیازهایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که می‌توانند از این امتیازها برای خرید آیتم‌های درون بازی مختلف استفاده کنند.
  • یوبیسافت کانکت بر روی کامپیوترهای شخصی یک فروشگاه بازی و سرویسی برای دانلود بازی‌های یوبیسافت نیز محسوب می‌شود. همچنین این فروشگاه مانند Uplay یک DRM عمل می‌کند و با وجود خرید بازی حتی از فروشگاه‌های دیگر مانند استیم و اپیک مجبور به استفاده از آن هستید.
  • یوبیسافت پلاس (با نام قدیمی یوپلی پلاس) نیز به عنوان بخشی از قابلیت‌های این سرویس به خریداران اجازه دسترسی به تمام بازی‌های یوبیسافت در زمان لانچ را می‌دهد. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط در تعداد محدودی از کشور‌ها در دسترس است.

آخرین ویرایش:

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
از روی حجم نمیشه تشخیص داد یه سری فایلا برای هرکس متفاوته
شما یبار کلاینت رو ببندید دوباره بازش کنید خودش چک میکنه که آپدیتی منتشر شده یا نه اگه از اون صفحه بگذرید یعنی نرم افزار آپدیت هست یوپلی و اوریجین بدون اینکه کلاینت رو به آخرین نسخه آپدیت نکنید اصلا اجازه نمیدن وارد هیچ صفحه ای بشید
شاید مشکل از شرکتیه که ازش اینترنت میگیرید من مخابرات دارم اصلا نمیتونم وارد GTA V بشم همیشه ارور میده که اتصال به اینترنت برقرار نیست یبار هم تیکت زدم پشتیبانی یه تومار دادن گفتن از هرکدوم از تنظیمات یه عکس بفرستید بیخیالش شدم :D
شب ها که به نت همراه اول وصل میشم میتونم وارد بازی بشم
آخه با همین نت دیروز داشتم بازی می‌کردم:D حالا باشه امشب با ایرانسل هم تست کنم ببینم چی میشه:D
ادیت: با ایرانسل هم لاگین نشد

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
اساتید تورو خدا یکی جواب منو بده میدونم جاش این تاپیک نیست نمیدونم یه هفته ای هستش برنامه یوپلی رو با آخرین آپدیتش باز میکنم این ارور رو میده
A Ubisoft service is not available at the moment
هرکاری بگین کردم چیکار کنم اصلا یوزر پسوردمو میدم موقع لاگین این ارور رو میده
فایروالتون غیر فعاله؟ DNS رو امتحان کردی؟

• Like
Reactions: tokio_hotel

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
نمیدونم الان یه هفتست اعصابمو خراب کرده با فیلترشکن هم باز نمیکنه موقعی که لاگین میشم ارور
A Ubisoft service is not available at the moment رو میده

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
نمیدونم الان یه هفتست اعصابمو خراب کرده با فیلترشکن هم باز نمیکنه موقعی که لاگین میشم ارور
A Ubisoft service is not available at the moment رو میده
شما توی اینترنت نحوه ی ست کردن DNSرو یاد بگیر
به طور کلی باید وارد تنظیمات مودم شد،با وارد کردن آدرس192.168.1.1 وارد تنظیمات میشیم،ازتون یوزر پسورد می خواد که در صورتی که قبلا تغییر نداده باشید admin هست هم یوزر و هم پسورد
قسمتی هست به اسم Wan واردش بشید و دنبال بخش DNS ها بگردید که اجازه میده 2 DNSرو درش وارد کنید در اولی بزنید 8.8.8.8 در دومی بزنید 4.2.2.4 بعد باید گزینه ی Saveیا save and rebotاون پایین باشه
دیگه مشکل شما تو یو پلی حل میشه

• Like

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
شما توی اینترنت نحوه ی ست کردن DNSرو یاد بگیر
به طور کلی باید وارد تنظیمات مودم شد،با وارد کردن آدرس192.168.1.1 وارد تنظیمات میشیم،ازتون یوزر پسورد می خواد که در صورتی که قبلا تغییر نداده باشید admin هست هم یوزر و هم پسورد
قسمتی هست به اسم Wan واردش بشید و دنبال بخش DNS ها بگردید که اجازه میده 2 DNSرو درش وارد کنید در اولی بزنید 8.8.8.8 در دومی بزنید 4.2.2.4 بعد باید گزینه ی Saveیا save and rebotاون پایین باشه
دیگه مشکل شما تو یو پلی حل میشه
داداش مال من مودم نیستش من با همراه اول گوشی اومدم با 4g اینو چجوری بشناسونم

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
  • Like

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
لوگوی جدید یوبیسافت :

lm9_ubisoft-logo.jpg

8dbj_ubisoft-newlogo.jpg

alirezaaaaa

کاربر سایت
Aug 28, 2017
1
سلام دوستان
اینجا کسی هست که بازی for honor رو تو یوپلی اجرا کرده باشه؟ من هر کاری میکنم نمیتونم فایلهای بازی روبه برنامه بشناسونم این روشی هم که تو صفحه یک نوشتید رو هم اجرا کردم بازم نشد
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر