Armikrog | PC

به لطف Kickstarter به نظر میرسد پس از گذشت بیش از یک دهه باز فرصت این پیش آمده تا در دنیایی خمیری غرق شویم و مبهوت زیبایی های آن شویم و البته کمی هم از مغزمان کمک بگیریم.عنوان Armikrog که جانشین معنوی The Neverhood لقب گرفته توسط شخص Doug TenNapel و استدیوی Pencil Test در حال ساخت و توسعه است و برای PC,Mac و Linux عرضه خواهد شد. همچنین سازندگان بازی قول داده اند در صورت حمایت از Armikrog، احتمال عرضه شماره بعدی عنوان محبوب Earthworm Jim و حتی Neverhood 2 نیز وجود دارد.
سبک بازی نیز همان اشاره و کلیک قدیمی است و استایل گرافیکی بازی همانند نورهود حالتی خمیری دارد.
داستان بازی در مورد یک ماجراجوی فضایی به نام Tommynaut به همراه سگ فضایی و نا بینایش Beak-Beak است.آنها در طی حادثه ای در یک سیاره عجیب سقوط می کنند و سر از زندانی در قلعه Armikrog در می آورند و بعد از آن است که داستان ماجراجوییهایشان آغاز می شود.

تصاویری از بازی:

ناشرPencil Test Studios
توسعه دهندهPencil Test Studios
پلتفرمPC
تصاویر بیشترتصاویر Armikrig
تاریخ انتشار عرضه شده
تاپیک امتیازاتامتیازات Armikrog
پیش‌نمایش بازیNevrhood نوزده سال بعد
نقد بازی---------
بازی علاوه بر نسخه PC برای کنسول های PS4 و Wii U نیز عرضه خواهد شد!
وب سایت بازی:
http://www.armikrog.com/

آخرین ویرایش:

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
تموم شد بازی!
نظر من :
به نورهود نمیرسید ولی برای بازگشت این سبک و کلا زنده شدن بعضی نوستالژی ها خوب بود
اول از همه گیم پلی کوتاه بازی به چشم میومد و داستان خیلی کوتاه و ساده بازی
باگ گیم پلیش این بود که بیک بیک رو بعضی دکمه ها نمیرفت یا خود تامی نات رو باید بعضی جاها تو یه پوزیشن خاص قرار میدادی تا یه کاری رو بکنه
کلا تکرار یه سری کارها بعضی موقع ها حوصله سر بر میشد مثلا اینکه بیک بیک رو چند بار باید می فرستادی تا یه کار مشابه رو انجام بده
مثل نورهود محیط سه بعدی نداشت، همش ازین اتاق به اون اتاق بود و طراحیاش هم به نسبت نورهود به نظرم زنده نبود و خلاقیت توش به نورهود نمی رسید
صفحه سیوش که کلا برا من مشکل داشت پیر میشدم تا بشه سیو کرد بازیو
بعضی جاها زیر نویس دیر تر از دیالوگا لود میشد
باگ بصریشم این بود که بعضی جاها با بیک بیک دکمه ها رو میزدی یه تیکه از صفحه روشن میشد،یا اینکه بعضی جاها که اون مجسمه بود تصویر از قطر نصف میشد،یا اینکه ماشینی که سوار میشد بعضی موقع ها از انتهای خط جلوتر میرفت یا اینکه وقتی می خواستی بری رو اون موجود اسفنجیه تصویر روشن میشد....
در کل : میشه از این باگ ها چشم پوشی کرد ( به غیر از سیو کردن بازی که واقعا اذیت میکرد) و با توجه به این که تیمشون کوچیک بود و بالاخره هر جور شده یه سری خاطرات رو زنده کردن و بعضی قسمت های فانش میشه گفت ارزش بازی کردن برای فن های نورهود رو داره گر چه شاید اونقدری که هایپ شده بودن راضی کننده نبود.

omvocational

گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
همون اول بازی وقتی میرم طبقه بالا چطوری رمز اشکال رو وارد کنم؟
بیک بیک رو بفرست تو سوراخ اتاق آخر طبقه اول ،بعد برو اولین اتاقی که بازی ازش شروع میشه اولین عکس و حفظ کن، بعد برو رو گیاهه برو طبق سوم سمت راست کنار ماشینه اهرم رو بردار بیا طبقه پایینش اهرم رو بزار وسط اتاق که دایره های آبی داره، چند بار بچر خونش به چند تا اتاق میرسی، تو یکیش دوباره باید بیک بیک رو بفرستی تا عکس دوم رو ببینی ، تو یکیش دوباره یه اهرمه اونو بردار بذارش طبقه بالا برا ماشین، سوارش شو برو پایین عکس سوم رو هم یاد داشت کن

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
همون اول بازی گیر کردم ، جایی که میرم طبقه بالا و یک پازل جورچین مانند داره
چکار باید کنم؟

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
همون اول بازی گیر کردم ، جایی که میرم طبقه بالا و یک پازل جورچین مانند داره
چکار باید کنم؟

بیخیالش بشید برید طبقه ی اخر 1 اهرمه بردارید بعد بیاید پایین بزنید در جاش بچرخونید. این سگه شما باید 3 تا سوراخ بفرستیدش هر سوراخ 1 عکس به شما نشون می ده یادداشت کنید اعمالش کنید. راهنمایی: عکس ابتدایی جایی هست که سگه شما می ره به اتاق ابتدایی

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
بیک بیک رو بفرست تو سوراخ اتاق آخر طبقه اول ،بعد برو اولین اتاقی که بازی ازش شروع میشه اولین عکس و حفظ کن، بعد برو رو گیاهه برو طبق سوم سمت راست کنار ماشینه اهرم رو بردار بیا طبقه پایینش اهرم رو بزار وسط اتاق که دایره های آبی داره، چند بار بچر خونش به چند تا اتاق میرسی، تو یکیش دوباره باید بیک بیک رو بفرستی تا عکس دوم رو ببینی ، تو یکیش دوباره یه اهرمه اونو بردار بذارش طبقه بالا برا ماشین، سوارش شو برو پایین عکس سوم رو هم یاد داشت کن

اون اهرمه برای به کار انداختن ماشین رو از کجا پیدا کردی؟ چون توی سوراخ دومی اصلا همچین اهرمی نیست.

omvocational

گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
اون اهرمه برای به کار انداختن ماشین رو از کجا پیدا کردی؟ چون توی سوراخ دومی اصلا همچین اهرمی نیست.
تو اتاق سبزه جایی که بچه هه هست کنار یه سری خورده سنگه،یکم با دقت نگاه کنی پیداش میکنی

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
حال و هوای بازی خیلی عالیه و طراحی محیط ها و جک جونورها هم همین طور، ولی حیف که بازی یه حس و حال خامی داره. یه جورایی انگار کامل نیست و وسط ساخت بازی به مشکل خوردن و وقت کم آوردن. باگ های مختلفی دیده میشه، سیستم save داغون هست و از همه بدتر اینکه حتی یه نشانگر مخصوص برای ماوس هم وجود نداره و همون شکلک ماوس ویندوز هست! :|
البته هنوز تمومش نکردم و نمیتونم نظر بدم، ولی کلاً پتانسیلش رو داشت که بهتر از اینا باشه. این طور که شنیدم به شدت هم کوتاه هست، برعکس Neverhood که طولانی بود. (شاید هم انقدر معماهاش سخت بود که طولانی به نظر میرسید! :D)

salam
بازی سیو نمیشه؟؟؟
کلی رفته بودم بازیو امروز که ران کردم از اول اومد :0
quick save نمیدونم داره یا نه، ولی برای save کردن باید وارد منوها بشین و توی بخش Options گزینه save/load وجود داره.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
سیو بازی بدجور مشکل داره. این همه از ظهر بازی کردم. همش پرید. در کمال تعجب سیو برگشته به دیشب. هرچی پازل حل کردم پرید. واقعا مسخره است.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سیو بازی بدجور مشکل داره. این همه از ظهر بازی کردم. همش پرید. در کمال تعجب سیو برگشته به دیشب. هرچی پازل حل کردم پرید. واقعا مسخره است.
AutoSave بازی به شدت مشکل داره یعنی فکر کنم اصلا AutoSave نداره :d ، من همیشه خودم Save میکنم ، بعد اولین باره میبینم Save/Load توی Option ـه :d

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
AutoSave بازی به شدت مشکل داره یعنی فکر کنم اصلا AutoSave نداره :d ، من همیشه خودم Save میکنم ، بعد اولین باره میبینم Save/Load توی Option ـه :d

من خودم سیو میکنم. نمیدونم چی شده هم AutoSave هم سیوی که من دستی کردم خراب شدن. حتی یه باگ مسخره هم برام پیش اومده بود.

اونجایی که حشره رو میدی به سگه بخوره تا بال در بیاره. بعد از طریق هشت پا میرم بالا ولی اصلا سگه بالدار ما نمیاد بالا. جالب اینکه وقتی میرفتم بالا و اون مکان رو از بعد دیگه میدیدم اصلا کسی روی دست اون موجوده نبوده و شخصیت اصلی بازی نامرئی شده بود. همونجور نامرئی اومدم پایین و رفتم یه منطقه ی دیگه و برگشتم دیگه اصلا نتونستم سگه رو بالدار کنم و در نتیجه اون آیتم رو هم نمیتونم بگیرم. بازی فوق العاده باگ داره. بعضی مواقع هم سگه اصلا نمیپره روی دکمه ها.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
یادمه واسه Neverhood در همون سالها راهنمای قدم به قدم نوشته بودن ، اگه واسه این بازی هم یکی از دوستان بنویسه خیلی خوبه ، با توجه به باگ های بازی و پریدن Save مخصوصا

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
من بازی رو نصب کردم داخل بازی هم میره ولی نوشته های منو نشون داده نمیشه!!! کسی راه حلی نداره؟

آپدیتش بگیر درست میشه

راهنمای بازی نیومده؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر