منتظر کدوم بازی نبودید ولی وقتی اومد باحاش حال کردین؟

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
من کلا از سبک ترسناک فقط 2 تا رزیدنت اویل بازی کردم که حال نکردم :) ولی METRO LAST LIGHT خیلی عالی بود بهترین بازی سبک ترسناکی بازی کردم بود
sleeping dogs هم که نگو
و SPEC OPS بخش داستانی خوبی داشت

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
Bioshock:infinite
Dishonored
این دوتا خیلی برام مضخرف بودن ولی بازیشون کردم شوکه شدم گیم پلی و اون یکی هم داستانش فکم باز کرد
:)

booty1

کاربر سایت
Jun 10, 2012
54
Red Dead Redemption
من اصلا نمیدونستم همچین بازی وجود داره تازه کنسول خریده بودم ۲۰۰۹ فقط به خاطر انچارتد و گاد ۳ (که داشت میومد) بعد از ۸ بار تموم کردن گاد (مگه چند تا ارجینال ادم میتونه داشته باشه )خستم شد یکی تو مغازه التماسم کرد گاد و بهش بدم فقط بازی کنه بیاره جاش اینو بهم بده منم که فکر میکردم یه اشغال به تمام معنا باشه با این حال قبول کردم و گذاشتم تو کنسولم درسته گاد نمیشد و واقعا سوبرازم کرد و تا حالا ۳ بار تمومش کردم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اسکایریم. (البته هنوزم معتقد نیستم بازیش بهترینه ولی قزعا تنها دلیلش اینه که با سبکش خیلی حال نمی کنم ولی بازیش عالی بود)

واکینگ دد (یادمه وقتی شنیدم این بازی برترین بازی سال شد اصلا باورم نمیشد! یک بارم چن ماه بعدش قسمت 1شو گرفتم خوشم نیومد! تا این که امسال نشستم کلشو بازی کردم و عجب بازی بود!)

فورزا هورایزن: قطعا مخالفش بودم شدید و تنها دلیلشم وجود nfs و رقابت با بازیای forza بود! ولی این نسخه اثلن حالمو دگر گون کرد!

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
من یه زمانی آتاری گرفتم بعد میکرو بعد سگا مگا درایو و سوپر نینتندو باهم گرفتم دیگه اینا آخرین کنسولایی بود که داشتم و باهاشون زندگی کردم و بعدرفتم سراغ pc تا به امروز

چند روز پیش با wii آشنا شدم فکر نمیکردم ماریو تو بازی ماریو گلگسی و kirby انقدر خوب باشن اما چنتا تریلر و گیم پلی ازشون دیدم واقعا عاشقشون شدم فراتر از توقع و رویام بود بخاطر همین تصمیم گرفتم wii بخرم اما بخاطر بی توجهی و تحویل نگرفتن طرفدارا نینتندو و جوابمو ندادنشون به سوالام بیخیال wii شدم

جوری شد که طرفدار سونی اومد به سوالام جواب داد نه یه wii دار یا طرفدار نینتندو

اینم از تجربه من ( بهتره با همون pc بازی کنم تا مورد بی توجهی بعضیا قرار بگیرم)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من فن كال اف بودم و از بتل بيزار
همه هم ميگفتن يه بار بتل رو مولتي كني ديگه كال اف نميزني
منم يه بار تست كردم مولتي بتل٤ رو و واقعا عالي بود
هموز هم كال اف گوست رو بازي نكردم

Sent from my iPhone using Tapatalk

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
فیفا 11 و اسکایریم

من یه pes فن باتعصب بودم وقتی رفیقم گفت فیفا بازی کن بهتره مسخرش میکردم تا اینکه بعد از یه ماه کلا از pes11 خسته شدم و رفتم فیفا 11 گرفتم تا الان هم فقط دارم فیفا بازی میکنم ..

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من سره walking dead 2012 خیلی منفی بودم...فک میکردم فقط بخاطر اپیزودیک بودنش تحویل گرفته شده یا گرافیک کارتونیش... ولی وقتی تمومش کرده می تونم اعتراف کنم عالی بود... ب حدی که الان عاشق tell tale شدم و به نظرم بهترین بازی 2014 تا الان همین wolf among us بوده!!! البته سیزن 2 wd رو میخوام امشب شروع کنم...

بازی دیگه ای که اصلا منتظرش نبودم ولی واقعا قافل گیرم کرد portal 2 بود... بحدی که میتونم بگم موقع تموم کردن بازی بازی تبدیل شد به بهترین بازی عمرم!!! (البته اون زمان اصلا گیمر حرفه ای نبودم... 4-5 تا بازی خیلی مبتدیانه فقط بازی می کردم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر