منتظر کدوم بازی نبودید ولی وقتی اومد باحاش حال کردین؟

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
dont starve فک نمیکردم انقد خوب باشه
batman arkham asylim :من کلا از همه شخصیت هایی که اخرشون man بود بدم میومد
تا اینکه تو خونه یکی از دوستانم
بتمن arkham city رو بازی کردم
خیلی خوشم اومد
ولی به علت چرت بودن پیسیم و نداشتن کنسول
arkham asylim رو خریدم و خیلی ازش خوشم اومد?؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
red dead redemption بدون شک سوپرایز کنندهترین بازی بود که به عمرم دیده بودم نه منتظرش بودم نه میدونستم چهجوری هست گفتم یک بازی بگیرم که تو سبک وسترن باشه بعد با یک شاهکار روبرو شدم یادش بخیر

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
Dead Rising
یه سبک خاصی داره اصلا نمونه نداره زندگی با زامبی ها کشت و کشتار البته به صورت طنز و یا خیلی پرخشونت و دادن حالت های انتخابی زیاد به ادم و یا عوض کردن لباس در طول باز به خصوص پوشیدن لباس های زنانه یا لباس های بچه ها که خیلی جالب و خنده دار هست

و یا عکس انداختن شخصی با زامبی ها تا ساختن سلاح های سرد و گرم به صورت ترکیب کردن با چسب و میخ که درنهایت یه چیز خیلی جالبی به وجود میاد مثلا یه نمونش تو سری دوم این بازی که خیلی جالبم هست اینه که اگر یدونه زنبور رو توی یک لیوان اب پرتقال تو قسمت ساخت سلاح بندازیم اون زنبور در کنار شما به شکل خیلی طنز امیزی به جنگ با زامبی همراه شما می پردازه

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Remember Me
به قدری از این بازی نفرت داشتم حد نداره! اما وحشتناک عاشقش شدم :| :d
AC IV: Black Flag
جایی نبود به این بازی من گیر ندم. نمی دونم صحبت هایی از قبیل مخفی کاری از بین رفته، دزد دریایی سیخی چنده، به گذشته خیانت شده و غیره. منتهی الان تا 90 درصد رفتم هنوزم پاک نکردم و دارم لذت میبرم!
از موارد نایابه که یه بازی رو انقدر خوشم بیاد که 90 درصد برم :d

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
AC : BLACK FLAG

اصلا منتظرش نبودم بازی رو از بیکاری دانلود کردم نصبش کزدم حدود نصف بازی رفتم از ساعت 12 تا 6 پاش نشسته بودم ولی آخرشم بازی نصب نشد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
DISHONORED DEUS EX HUMAN REVOLUTION - AC IV
دیزآنرد رو که میگفتم از این بازیای خیلی مزخرفه :D ! گرفتم فر خوردم جوری که برنامه ریختم دوباره بازیش کنم .
اسسین 4 رو هم اصلا حتی یه عکسو تریلرم ازش ندیدم ولی گفتم بذار بگیرم ببینم تکلیف دزموند چی میشه :D که خیلی با بازیش حال کردم و خاطره تلخ 3 ـشو از ذهنم پاک کرد !
اما دیوس ایکس :D !
اینو همون تابستونی که اومد اول برای PC خریدم :D ماموریت اولو رفتم ( نصفه ) از بازی اومدم بیرون و پاکش کردم. 2-3 ماه بعدش رفیقم برای 360 ـشو داد بهم گرفتم ماموریت 1 ـو کامل کردم انداختمش گوشه کمد . حساب کنید از آخرای 2011 تا الان که اول 2014 هستیم بازیش نکردم :D هفته پیش گفتم بازی ندارم :D ( بایوشاک هم جلوم بود FF13 و GTA 5 که همینجوری توش ول میچرخیدم :D و بایوشاکمم خراب بود فاینال هم حسش نبود :| ) گفتم بذار این آَشغالو بازی کنیم :D نشستم پاش :D یک دل نه صد دل عاشقش شدم ( اومدم تو تلویزیون سالن بازی میکنم برا همین میتونم تمام نوشته ها رو بخونم :D ) اصلا عجب داستانو شخصیت پردازی داره لامصب :D آدام جنسن ... :D تازه غول اولشو رد کردم و دارم میرم شانگهای :D بازیش حرف نداره :D

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
Tomb Raider
تریلرش رو دیده بودم فکر نمی کردم بتونه منو مثل نسخه ای اولش که رو PS1 بازی می کردم جذب خودش بکنه، راستش اصلا انگار یادم رفته این بازی رو
ولی وقتی بازی کردم تازه فهمیدم چه شاهکاریه خیلی باهاش حال کردم و هنوزم دارم بازی رو میرم تا بتونم صد درصدش کنم

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
Red Dead Redemption. فقط و فقط این بازی منو یه گیمر نگه داشت و منو سمت کنسول برد ( به امید نسخه بهتری و در حد اسم و اعتبار این بازی ). قبل از اومدنش هیچ خبری ازش نداشتم و منتظر این شاهکار نبودم . واقعا سورپرایزی عالی بود .

HD1225

کاربر سایت
Jan 13, 2014
34
نام
HaDi
خب زیاد اینجوری شده ولی گنده ترینش مال اسکایریم بود :| یعنی اصلا خوشم نمیومد از تریلر های بازی بعد از این که اومد هم یه نیم ساعت بازی کردم گذاشتمش کنار!
ولی بعد یه مدت پلی تایم 160 رو رد کردم...واقعا با زبون نمیشه توصیف کرد این اسکایریمو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر