منتظر کدوم بازی نبودید ولی وقتی اومد باحاش حال کردین؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خوب از اسم تاپیک مشخصه!

خودم شخصا خیلی از بازی ها بود که اصلا هیچ امیدی بهش نداشتم و اصلا دوست نداشتم بیاد و اصلا مهم نبود برام!
ولی وقتی اومد و از روی بیکاری گرفتمش خیلی باهاش کیف کردم!

DisHonored
تریلراشو میدیدم حالم بد میشد ولی وقتی اومد نشستم بازی کردم یکی از بهترین بازی های سال شد برام! و واقعا باهاش کیف کردم!

Medal of Honor Warfighter
اصلا منتظرش نبودم ولی بدک هم نبود و جالب بود! گرچه بشدت افت کرده بود و نمیشد که MoH شناختش ولی بازم خوب بود!

حالا شما بگید!

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
من خودم منتظر تام رایدر جدید نبودم و برام مهم نبود امسال بیاد یا 10 سال دیگه ولی وقتی الکی گرفتمش و بعد 1 هفته رفتم سراغ بازی دیدم عجب شاهکاریه!!!!و به فکر خرید نسخه ارجینالش افتادم!!!
گوست ریکان هم همینطور بود فکر نمیکردم اینقدر بهم فاز بده جان خودم!!!ارجینالش رو هم گرفتم!!

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
DisHonored

Spac ops:the line همینجوری خریدمش اما وقتی بازیش کردم یه حس حماسه ای بهم داد!:dداستانش خداییش قشنگ بود

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
دیگه وقتی داشتم واقعاً به خودم تلقین می کردم که پلتفرمر های خوب مثل ماریو برای Wii فقط میان و پلتفرمر HD خونم ته می کشه عناوین Rayman Origins و Sonic Generations به دادم رسیدند و الحق و الانصاف از بهترین بازی های 2011 بودند.
Dishonored هم اصلاً فرای تصورات بود
Zelda Skyward Sword هم بد جوری 2011 ترکوند نه من،هیچ کس فکر نمیکرد این طوری بترکونه.
و
.
.
.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
sleeping dogs رو اصلا پیگیری نمیکردم
نقدش رو هم از سایت نخوندم تا دو هفته بعد از اومدنش هم نخریدم ولی بعد که خریدمش تا آخرین مرحله که تموم بشه از تو کنسولم درش نیاوردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر