تقویم سال 1392؛ هدیه‌ی مجله‌ی بازی‌نگار

JeNeRaL ShAhiN

کاربر سایت
May 15, 2012
112
نام
شاهین رستم‌خانی
زیبا‌ترین درودها را به شما عزیزان هدیه می‌کنم. امیدوارم در این روزهای امتحانات آخر سال با سر زدن به سایت‌های “بازی” حال‌تان خوب شود و خستگی‌تان هم دربرود! در فکر خریدن کنسول‌های نسل بعد سونی و مایکروسافت هستید اما قیمت دلار نمی‌گذارد؟ فدای سرتان! ما با مجله‌ی “بازی‌نگار” بعد از ماه‌ها دوباره برگشتیم تا یک هدیه به شما بدهیم بلکه خوشحال‌تان کرده باشیم!
البته پوزش ما را هم به علت تاخیر ۸ ماهه‌ی مجله پذیرا باشید. اگر خدا بخواهد از تابستان شماره‌ی چهارم “بازی‌نگار” مجددا منتشر خواهد شد اما برای دل‌جویی از شما “تقویم شمسی ۱۳۹۲″ را برای‌تان آماده کردیم تا دانلود کنید و بزنید به دیوار اتاق‌تان و جان ما را هم دعا کنید! این تقویم کیفیت مطلوبی دارد که می‌توانید آن را بر روی کاغذ‌های گلاسه با خیال راحت چاپ کنید و مورد استفاده قرار دهید. البته اگر بدهید به کارت پستال‌سازی‌ةا تا برای‌تان تقویم کنند قشنگ‌تر از آب درمی‌آید!
برای نمونه دو اسکرین‌شات از دو صفحه‌ی این تقویم را برای‌تان به نمایش درآوردیم و لینک دانلود آن هم اندکی پایین‌تر انتظار شما را می‌کشد.

lulxxc2u7nsjrtzcm66.jpg

fj2eqrth8ahsydz2ck88.jpg

دانلود تقویم بازی‌نگار به حجم 10 مگابایت

گرافیست: مهدی صبح‌خیز
مدیرمسئول: شاهین رستم‌خانی

امیدواریم از هدیه‌ی بازی‌نگار لذت ببرید و با دیدن این تقویم بر روی دیوار اتاق‌تان به یاد ما بی‌افتید. شما هم همیشه گوشه‌ی قلب ما جای دارید. روزگارتان خوش و لب‌تان خندان. به امید دیدار!

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
نام
R ][ |/|/ |-/
اقا اول دمتون گرم خیلی شیکه.من پارسال هرچی دنبال این تقویما گشتم پیدا نکردم.
فقط ی سوال من اینو دانلودش کردم میخوام برم رو ورقه های مقوایی مخصوص چاپش کنم این سایزشو خود یارو میدونه؟ هیچ نکته خاصی نداره؟ :D

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
فقط ی سوال من اینو دانلودش کردم میخوام برم رو ورقه های مقوایی مخصوص چاپش کنم این سایزشو خود یارو میدونه؟ هیچ نکته خاصی نداره؟ :D
مشکلی نداره دوست عزیز
قبل از چاپ رو هر اندازه ای بخای ادیت میکنه واست و چاپ میکنه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
ممنون بابت تقویم .

ولی جدا این تاخیر مجلتون خیلی جای سوال داره . با توجه به اینکه یکی از بهترین ها بودید اما به یکباره کات شدید . امیدوارم با قدرت بیشتری برگردید .

JeNeRaL ShAhiN

کاربر سایت
May 15, 2012
112
نام
شاهین رستم‌خانی
ممنون بابت تقویم .

ولی جدا این تاخیر مجلتون خیلی جای سوال داره . با توجه به اینکه یکی از بهترین ها بودید اما به یکباره کات شدید . امیدوارم با قدرت بیشتری برگردید .

ممنون.. سعی می‌کنیم با تغییراتی که توی مجله می‌دیم هم دلجویی کرده باشیم از مخاطبامون و هم یک گام به جلو برداشته باشیم.. به هرحال ببخشید که زیادی طول کشید :D

- - -ویرایش - - -

بله به قوله دوستمون (al2) اندازه‌های استانداردی برای تقویم‌ها وجود داره که طرف کافیه این عکس‌ها رو به همون اندازه‌هایی که خودش می‌دونه چاپ کنه.. طرح و شکل و شمایله خوده تقویم هم که به سلیقه‌ی خودت و خودش برمی‌گرده :D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به به آقا شاهین . چه خبر ازاین طرفا ؟!:) خوبی به سلامتی ؟ مثل اینکه دلار رو شما هم تاثیر داشته . به هر حال امیدوارم بتونید مجله رو با قدرت بیشتری برگردونید و اون و با کیفیتی متفاوت به نسبت مجلات فعلی به مخاطبانتون ارائه کنید .

موفق باشید :)

JeNeRaL ShAhiN

کاربر سایت
May 15, 2012
112
نام
شاهین رستم‌خانی
به به آقا شاهین . چه خبر ازاین طرفا ؟!:) خوبی به سلامتی ؟ مثل اینکه دلار رو شما هم تاثیر داشته . به هر حال امیدوارم بتونید مجله رو با قدرت بیشتری برگردونید و اون و با کیفیتی متفاوت به نسبت مجلات فعلی به مخاطبانتون ارائه کنید .

موفق باشید :)

دلار روی چی تاثیر نذاشته..؟ :D
با کمک دوستانی که ما رو توی این مدتی که نبودیم تنها نذاشتن و اسم "بازی‌نگار" رو فراموش نکردن قطعا با قدرت برمی‌گردیم.. اصلا آدم همچین مخاطبایی میبینه روحیه میگیره :D

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
شاهین ماشالله دیبازی انقد وقتتو گرفته یادت رفته خودتون مجله داشتینا!
راستی دیگه کتتو نمیخوای در بیاری؟:d;)

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
میشه بگین وقتی دانلودش کردیم چیکارش کنیم ؟؟؟

دانلودش کنیم بریزیمش توو فلش بعد بدیمش به این فتوکپی کار ها توو شهر باسمون چاب کنن ؟؟؟ این کار رو کنم ؟

JeNeRaL ShAhiN

کاربر سایت
May 15, 2012
112
نام
شاهین رستم‌خانی
شاهین ماشالله دیبازی انقد وقتتو گرفته یادت رفته خودتون مجله داشتینا!
راستی دیگه کتتو نمیخوای در بیاری؟:d;)

هه هه نه یادم که نرفته به فکرش بودم تا اینکه بالاخره بازی‌نگار دوباره طلبید مارو :p
انقدر درش آوردم بنده‌ی خدا پوسید :D

JeNeRaL ShAhiN

کاربر سایت
May 15, 2012
112
نام
شاهین رستم‌خانی
میشه بگین وقتی دانلودش کردیم چیکارش کنیم ؟؟؟

دانلودش کنیم بریزیمش توو فلش بعد بدیمش به این فتوکپی کار ها توو شهر باسمون چاب کنن ؟؟؟ این کار رو کنم ؟

بله.. ما طرح‌اش رو ساختیم چون جایی زیاد تقویمه گیمی نمی‌فروشن.. حالا شما اینارو ببر به یکی از همین جاهایی که کارت پستال و تقویم چاپ می‌کنن خودش برات می‌زنه درست می‌کنه.. اگه از پشته نت می‌شد کاری کرد که بسته بندی تحویل می‌دادیم حتما همین کارو می‌کردیم ولی نمیشه داداشی..;)

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
بله.. ما طرح‌اش رو ساختیم چون جایی زیاد تقویمه گیمی نمی‌فروشن.. حالا شما اینارو ببر به یکی از همین جاهایی که کارت پستال و تقویم چاپ می‌کنن خودش برات می‌زنه درست می‌کنه.. اگه از پشته نت می‌شد کاری کرد که بسته بندی تحویل می‌دادیم حتما همین کارو می‌کردیم ولی نمیشه داداشی..;)

رفیق من بردم اینو کارت پستال ، میگن نمیشه ! فرمتش ایراد داره ، سایزش هم استاندارد نیست و برای همین نمیتونیم چاپش کنیم !:))
یه جا دیگه بردم طرف گفت اینو بندازیم تو دستگاه ، دیگه دستگاه بالا نمیاد :| گفتم پس چه طوری چاپش کنم ؟! گفت باید ببری چاپخونه های چاپ مجلات !!!!
خلاصه رفتم چاپ مجلات گفت میشه 20000 تومن :| گفتم چرا ؟! گفت چون استاندارد نیست ، بعدشم پلیس مارو بگیره جریمه میشیم :))

میگن خلافه که از اینا چاپ کنیم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر