Freedom Wars

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کسی بازی رو گرفت ... ؟؟؟ چطوره ؟؟؟ دوبلش که نکردن ؟؟؟ داستانش چی ؟؟؟
نسخه english بازی عرضه شده !!!!!
ظاهرا بازی در حده نسبتا خوبی در اومده . متا 73 و user score فک کنم 8 اینا بود
من خودم بیشتر تمایل دارم Tales Of Heart R بگیرم ! استایله بازی FreeDom Wars همون تیپه Arena مانند هست.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
گفتن اگه طرفدارا بخوان نسخه بعدی هم میسازن
onion055.gif

VitaPlayer

کاربر سایت
Apr 27, 2015
15
دوستان راستش را بخواهید بدونید علیرغم هیاهوی نام این بازی شخصا از این بازی اصلا خوشم نمیومد موضوع تماما کلامی و صحنه ها تکراری

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من بازیم دارم میکنم .... اوایلش فاجعه است .. اصلا نمیفهمیذ کی به کیه چی به چیه ... و اصلا مبارزات اینها هم به دلتون نمیشینه ... ولی نا امید نشید .. به نظر من بازی تازه از اونجا که باتریس رو نجات میدید شروع میشه ... و وقتی که لولتون بالا بره .. اصلحه های جدید بگیرید و چم و خم کار و ارتقا پیدا کردن رو متوجه بشید ..بازی تا حدودی اعتیاد اور هم میشه ...

تنها ایراد من بهش سیستم فایتینگشه که کاش چند مدل meele attack براش میزاشتن ... البته تو لایت اسورد و هوی اسورد متفاوته .. ولی خب ادم حالات مختلف دوست داره ... من که استقبال میکنم یه نسخه با رفع ایرادات برای ps4 بسازن ... سیستم کاستومایزشم عالیه ... یه جوریم هست که باید کاستوم های جدید رو با امتیاز هایی که جمع میکنی پرمیت استفاده ازشون رو از اونایی که زندانیت کردن بگیری ...

ضمنا نکته برجستش هم داستان و شخصیت پردازیشه ..خیلی خوبه ... هر چیش بد باشه این یکی خیلی خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر