Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
خیلی ترلیرش با حال بود من دیگه الان مطمعین شدم که نسبت به hp خیلی ازادی عمل بیشتری داریم

از همه تريلر هايي كه تا حالا از بازي ديده بودم خيلي هايپش بيشتر بود . فكر كنم ديگه ghost با اين سري برتريش رو نسبت به criterion در ساخت NFS ثابت كنه . HP2010 بهترين نسخه اي بود كه Criterion ساخت اما مشكلات جزئي داشت كه ديگه فكر كنم توي Rivals اون مشكلات نباشن .
راستي كسي اسم اين آهنگي كه توي تريلر پخش ميشد رو نميدونه ؟! :-/

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
از همه تريلر هايي كه تا حالا از بازي ديده بودم خيلي هايپش بيشتر بود . فكر كنم ديگه ghost با اين سري برتريش رو نسبت به criterion در ساخت NFS ثابت كنه . HP2010 بهترين نسخه اي بود كه Criterion ساخت اما مشكلات جزئي داشت كه ديگه فكر كنم توي Rivals اون مشكلات نباشن .
راستي كسي اسم اين آهنگي كه توي تريلر پخش ميشد رو نميدونه ؟! :-/
همین نسخه هم با کمک Creterion Games ساخته میشه! طبق چیزی که توی تریلرا دیده میشد کلا پایه و اساس گیم پلی درست مثل MW2012 و HP2010 که Creterion Games ساخت هست!
اگه مشکلات MW2012 رو نداشته باشه محشر میشه!

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
همین نسخه هم با کمک Creterion Games ساخته میشه! طبق چیزی که توی تریلرا دیده میشد کلا پایه و اساس گیم پلی درست مثل MW2012 و HP2010 که Creterion Games ساخت هست!
اگه مشکلات MW2012 رو نداشته باشه محشر میشه!

درسته كه criterion هم نقشي در ساخت بازي داره اما بيشتر كار رو ghost games داره انجام ميده .با چيزهايي كه تا حالا از تريلرها ديديم بعيد ميدونم اون مشكلات MW 2012 رو داشته باشه . الآن يكي از چيزهايي كه برام نگراني ايجاد كرده آهنگ هاي بازي هست . دقيقا از زمان HP 2010 ديگه آهنگهاي بازي اون حس و حال يك مسابقه رو به آدم نميداد . حالا MW يك Butterflies and Hurricanes داشت اما باز هم اين يك آهنگ نميتونست جاي همه رو بگيره . تا الآن بابت گيم پلي ، محيط بازي و سيستم تيونينگ كه خيالم راحت شده و همين آهنگهاي بازي هنوز منو درگير كرده با خودش ! :d

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
بازی کنتر از یک ماه دیگه در تاریخ November 19 2013 مصادف با 28 آبان ماه عرضه میشه با توجه به تریلر ها و صحبتهای شرکت سازنده این نسخه تفاوتهای بسیاری با سری های قبل دارد ! گویا به اصطلاح قراره بتکونه :d
تاپیک رو مهم میکنم
از دادن اسپم های بی مورد جدا خودداری کنید

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
تریلر رو دیدم چیز خاصی که نشون دهنده ترکوندن باشه ندیدم مثل hp2010 بود فکر میکنم این بازی فقط داره دور خودش میچرخه نشونی از پیشرفت نیست( گرافیک فقط پیشرفت کرده ) نمیدونم این همه تعریف برای چیه؟؟

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
فكر كنم Rivals از نظر محيط بازي يك تلفيقي شده بين HP 2010 و MW 2012 ! اين كه بازي در سطح جاده ها هست شكي نيست اما گويا بازي قراره به درون شهر هم كشيده بشه :

به علاوه به نظرم ماشين ها رو بايد بخريم و مثل MW 2012 همين طوري دور شهر نريخته !! يكي از دلايلي هم كه اين رو ميگم اينه كه چند وقت پيش با تهيه كننده بازي مصاحبه كرده بودن . يك جا اشاره كرد كه از Speed points ها ميشه براي خريد Upgrade و ماشينها استفاده كرد .
لينك دانلودش هم اينه :

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خرید ماشین خیلی خوبه! ولی امیدوارم تو جاده های بیرون شهری بیشتر باشه! تو شهر و اینا اصلا نمیشه گاز داد حال بازی میپره! مشکلی که MW بود

mafia 2

کاربر سایت
Jun 26, 2010
273
نام
MOHAMMAD
دقیقا منم هر جا پیش نمایشی چیزی ازش خوندم خلاصه اش این بود :
rivals= HP 2010 +MW 2012
فقط امیدوارم مثل فیفا اینقدر دیر کرک نشه

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان مگه توی این بازی ماشین باید خریداری کرد؟ یعنی واقعا دمشون گرم دوباره به need جون تازه ای دادند:bighug:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
فكر كنم Rivals از نظر محيط بازي يك تلفيقي شده بين HP 2010 و MW 2012 ! اين كه بازي در سطح جاده ها هست شكي نيست اما گويا بازي قراره به درون شهر هم كشيده بشه :

به علاوه به نظرم ماشين ها رو بايد بخريم و مثل MW 2012 همين طوري دور شهر نريخته !! يكي از دلايلي هم كه اين رو ميگم اينه كه چند وقت پيش با تهيه كننده بازي مصاحبه كرده بودن . يك جا اشاره كرد كه از Speed points ها ميشه براي خريد Upgrade و ماشينها استفاده كرد .
لينك دانلودش هم اينه :
یعنی 80 درصد افت MW2012 همین قضیه ریخته شدن ماشینا دور شهر بود! :|
یعنی میخواستم با کله برم تو صورت Creterion Games و EA :|

مسخره ترین حالت ممکن اینه که من همون اول بازی که تازه بازی رو شروع کردم رفتم یک Cheverolet Corvette از کنار خیابون پیدا کردم و بعد از اون هر ماشین دیگه ای که توی شهر پیدا میکردم خیلی سرعت و اکسلیریشن و ... پایین تری نسبت به این ماشین داشت! و فقط یک سری ماشین انگشت شمار مثل Buggati یا ... بودن که بهتر بودن! و خداییش خیلی مسخرس که مثلا بازی رو برای اولین بار اجرا کنی و بجای اینکه از یک BMW قرازه شروع به مسابقه دادن کنی بیای از Bugatti شروع کنی! خداییش خیلی مسخرس :|

speedup

کاربر سایت
Jan 7, 2013
27
نام
Mojtaba
9uz6jv7ztlp8kk1ft4g.jpg
9u4c28s9njj22140wsy.jpg
fqhlq0tg6fp8e5o03bb4.jpg

tduz8ou3bermg40la92.jpg

اون طوریکه بوش میاد قراره RIVALS بهترین NFSی باشه که تا حالا بازی کردیم...!
بنظر میاد از نظر رانندگی هم حرفه ای تر شده...یعنی احتمالاً رو پکش ننویسن +3 سال!!!!

فقط یه چیزی خدا کنه دور موتور و تعویض دنده داشته باشه که تمومه هیجان بازی به Shift Up/Down کردنش بود...!!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بعد از دیدن آخرین تریلر به بازی امیدوار شدم. به نظر میاد توع جاده ها خیلی خوب باشه. از طر دیگه هم جاده ها بزرگ تر به نظر میاد و به اندازه افتضاح MW2012 شلوغ نیستن. افکت های بارون و برف هم که نیازی به توضیح ندارن.
فقط دوستان تیونینگ هست یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر