Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بچه ها مشخص شده بازی بخش داستانی داره یا نه ؟ :| اگر داستان نداشته باشه، حتی مفتشم نمیگیرم :| به من بیشتر با داستان حال میده
HP2010 به اون قشنگی مگه داستان داشت ؟ :D
یا مثلا The Run که داستان داشت چه چیزی بود؟ :D
واسه Open-World داستان خوبه ولی واسه ریسینگی که اپن ورد نیست داستان بدرد نمیخوره! چون یک چیز کلیشه ای و خطی میشه!

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
HP2010 به اون قشنگی مگه داستان داشت ؟ :D
یا مثلا The Run که داستان داشت چه چیزی بود؟ :D
واسه Open-World داستان خوبه ولی واسه ریسینگی که اپن ورد نیست داستان بدرد نمیخوره! چون یک چیز کلیشه ای و خطی میشه!

نه دمت گرم واقعا راست گفتی

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
والا MW2005 جذابیت اپن وردش توی این بود که وقتی پلیس دنبالت میکرد به روش های مختلف میشد از دستش فرار کنی! ولی اینجا یک جادس با چند تا خیابون که فقط میشه پیچید تو کوچه ها و از دستشون فرار کرد و مسخره ترین چیزشم این بود که میشد بایستی و موتور ماشینو خاموش کنی تا زودتر پلیسا گمت کنن ( :| ) بنظر من اگه امکانات HP2010 رو میداشت خیلی قشنگ تر میشد! بعضی جاها پشت سرمو نگاه میکردم یعنی فقط حسرت اینو میخوردم که چرا یک Spike نداره بنداز تا ماشین عقبی نابود بشه :D

راستی رایوالز امکانات HP رو کامل داره؟

تا جايي كه من ميدونم حتي يك سري امكاناتي رو هم اضافه كردن ! :d
داستان هم كه داره ، ديگه عالي ميشه . :bighug:

امیدوارم واسه یه بار هم که شده این نتیجه کار میشد: Hot Pursuit + Most Wanted 2005 + Underground 2

! I hope so man . I hope so

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
تمرکز اینا رو بارون خیلیه! تو همه تریلرها بارون هست! کاور بازی هم بارون داره! تو حرفاشون هم همش حرف از قطرات بارون میزنند!:| اخه تو MW2012 بدون اینکه بارون بیاد جاده خیس بود! حالمون بهم خورد اینا بهتره یذره خشکش کنند:d

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
دلم برا دو نوع مسابقه توی نید فور اسپید خیلی تنگ شده مسابقه Drag و drift
مسابقه Drag بنظر من قشنگترین مسابقه بود که تو نید فور وجود داشت که از موست وانتد 2005 به بعد فراموش شد حیف:(:((:(

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
مسابقه Drag بنظر من قشنگترین مسابقه بود که تو نید فور وجود داشت که از موست وانتد 2005 به بعد فراموش شد حیف:(:((:(

کلا رانندگی تو این بازی فراموش شد و چسبیدن به یه سری هیجانات بیخود خودشونم نمیدونن چیکار دارن میکنن هر نسخه مدلشو تغییر میدن

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

تنها قسمت لذت بخش Pro Street همین Drag هاش بود, یادش بخیر تا 700-800 امتیاز هم میرفتیم:D

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
MINIMUM System Requirements

CPU: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2
RAM: At least 4 GB
DISC DRIVE: CD/DVD ROM drive required for istallation only
HARD DRIVE: At least 30 GB of free space
VIDEO: AMD Radeon 3870 512Mb or better, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 Mb or better, IntelHD 4000 integrated 512Mb or better
DIRECTX: DirectX 10.1 compatible
INPUT: Keyboard and mouse
ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: 512 Kbps or faster internet connection

RECOMMENDED System Requirements

OS: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7 (Recommended is Windows 8 64-bit)
CPU: Intel Quad Core CPU, AMD Duo Core CPU
RAM: At least 8 GB
DISC DRIVE: CD/DVD ROM drive required for istallation only
VIDEO: AMD Radeon 7870 3Gb or better, NVIDIA GeForce GT660 3Gb or better
DIRECTX: DirectX 11 compatible
INPUT: Keyboard and mouse
ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: 512 Kbps or faster internet connection

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
VIDEO: AMD Radeon 7870 3Gb or better, NVIDIA GeForce GT660 3Gb or better
:-o يعني ديگه بازي اينقدر حجمش زياد شده كه 30 گيگ ميخواد ؟! حالا اون هيچي گرافيكو چي كار كنيم ؟!! :d
اميدوارم نسبت به اين سخت افزاري كه ميخواد ، بازي خوبي باشه .

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
1 ماه تا عرضه بازی مونده

-=-=-=-=-

22077246834958526457.jpg

720P
GamerSyde

تصاویر تریلر:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
Easy drive هم انگار قراره با NFS بیاد کلا دیگه (منوی کوجکی که حین بازی میشه ازش استفاده کرد بدون Pause کردن)
به نظر منم شبیه HP2010
اینکه دوستان میگن بازی کلش بارونه موافقم اما مسیرای خشک هم داره :D اما خوبه که همه نوع آب و هوا داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر