Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان چرا هنوز خبري از Need For Speed Rivals در لسيت بازي هاي داغ بازي سنتر كه روي صفحه اصلي قرار ميگيره نيست ؟! :-/:d
حتي Forza 5 هم وارد اون ليست شده اما هنوز از اين بازي خبري نيست . :d:|

@ رضا (Jet)
دو سه تا تريلر كه مربوط ميشه به گيم پلي Xone و PS4 اومده اما در رابطه با نسخه PC چيزي نديدم . فكر كنم اين چند روز آخري ديگه خبر خاصي نشه !

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
دوستان چرا هنوز خبري از Need For Speed Rivals در لسيت بازي هاي داغ بازي سنتر كه روي صفحه اصلي قرار ميگيره نيست ؟! :-/:d
حتي Forza 5 هم وارد اون ليست شده اما هنوز از اين بازي خبري نيست . :d:|

@ رضا (Jet)
دو سه تا تريلر كه مربوط ميشه به گيم پلي Xone و PS4 اومده اما در رابطه با نسخه PC چيزي نديدم . فكر كنم اين چند روز آخري ديگه خبر خاصي نشه !

امیدوارم حداقل تاپیک مهم بشه تا چند روز آینده .:|
اون دو تا تریلر xoneو ps4 رو دیدم چنگی به دل نمیزد
من فقط منتظر نسخه pc ام و دیگر هیچ :x

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان كسي خبر نداره اين ليست تروفي هايي كه دو سه روز پيش منتشر كردن مخصوص PS3 هست يا شامل بقيه نسخه ها هم ميشه ؟! :-/
راستش من يك جا فقط در عنوان خبر خوندم كه نسخه PC ليست اچيومنت يا تروفي نداره !! :| البته خيلي به اين چيزي كه ديدم اطمينان ندارم و بعيد ميدونم كه نسخه PC يك همچين چيزي نداشته باشه .
اما يك چيزي كه منو اميدوار كرد اين بود كه الآن تقريبا 99% مطمئنم كه بايد ماشينها رو خريد چون در ليست تروفي هايي كه سايت PS3trophies منتشر كرده يكي از عنوانهايي كه در ليست ديده ميشه اينه : purchase 10 racer vehicles :bighug:

speedup

کاربر سایت
Jan 7, 2013
27
نام
Mojtaba
حقیقتش من فقط یه نتیجه از حرف های شما گرفتم که خوب فهمیدیم که مایه دار هستید و پوزش هم به ما دادید اما:
خیلی ها نون شب ندارن و شما بی خبر دارید راحت زندگی می کنید
خیلی ها تا کپی خور نشه هر چقدر هم پول داشته باشن نمی خرن
خیلی ها می دونن در ایران ابتدای عرضه ی چنین چیزهایی قیمت ها به شدت نجومی هست و عقل حمک می کنه کمی صبر کرد که قیمتش بیشا از 1 ملیون افت خواهد کرد
خیلی ها می دونن که همیشه داستان nfs همیشه یه چیز معمولی بوده صرفا برای شروع یه بازی مهیج هست البته هیچ اهمیتی هم نداره برای این سبک بازی که البته کسی هم اگر لو بده می دونه که پستش حذف می شه بنم هم می شه
خیلی ها از pc بازها می دونن که خیلی از بازی ها زودتر برای کنسول های دیگه میاد اگر قرار باشه باید داخل همه ی تاپیک ها برید این رو اعلام کنید تعداد ps3 360 دارها فکر کنم به مراتب بیشتره
خیلی ها می دونن اینجا تاپیک pc هست
خلاصه خیلی ها می دونن که پست شما اصلا جاش اینجا نبوده فقط اسپم بوده که فهمیدیم مایه دار هستید ps4ریا ما pc بازی های بدبخت رو به حال خودمون بذارید
داداش ما هم PCبازیم...و مایه دارم نیستیم...صرفاً جهت اطلاع!(ولی باز هم عذر میخوام)

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
سلام به همه بنظرتون ارزش داره این بازیو بگیرم واسه ps4 ? با ps3 فرقی میکنه بنظرتون؟ یا فقط بازیهای انحصاریو بگیریم؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
امیدوارم حداقل تاپیک مهم بشه تا چند روز آینده .:|
اون دو تا تریلر xoneو ps4 رو دیدم چنگی به دل نمیزد
من فقط منتظر نسخه pc ام و دیگر هیچ :x

بخدا به پیر به پیغمبر نسخه pc با نسخه کنسولای نسل بعد به غیر از رزولوشون هیچ تفاوت گرافیکی نداره..توروخدا یه جور نگید اونایی که نمیدونن فکرکنن نسخه pc مثلا tess داره و ps4 نداره

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
خوب بازی چند ساعتی هست لیک شده

خواهشی که دارم دوستان وقتی بازی بدستتون رسید حتما از نقشه بازی و نحوه تیونینگ بازی عکس بگیرید ممنون میشم
راستش من كه يك جا شنيده بودم كه گفته بودن گرافيك نسخه PS4 از PC هم بالاتره !! حالا ديگه درستي اين حرف به عهده همونايي كه گفتن ! :-":d
این حرف جوکی بیش نبوده دادا . برا هایپ کردن طرفداران کنسول سونی

اتفاقا رو PC میتونی 4k هم بازی کنی (منظورم اینه محدودیتی وجود نداره ) اپدیت 60 فریم هم به احتمال زیاد میاد .... از لحاظ جزئیات هم اونقدر تفاوت وجود نداره که این کنسول فنها تو سر کله همدیگه میزنن .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
فردا یه ریسینگ بزنیم حال کنیم تو این تهران که نمی شه گاز داد یا ترافیکه یا دوربین یا پلیس کنار اتوبانی

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
فردا یه ریسینگ بزنیم حال کنیم تو این تهران که نمی شه گاز داد یا ترافیکه یا دوربین یا پلیس کنار اتوبانی

البته امبدوارم در حد MW2012 شلوغ نباشه تا بشه يكم گاز داد ! :|:d همين چند وقته نشستم پاي MW2012 ، يعني امكان نداشت بري توي خيابوني كه يك ماشين ديگه اونجا نباشه ! :| اصلا يك وضعي . حالا چند روز ديگه بازي بياد دستم ببينم Ghot Games چي كار كرده ! البته من كه خيلي به Rivals اميدوارم . فقط خدا كنه نااميدم نكنه .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
البته امبدوارم در حد MW2012 شلوغ نباشه تا بشه يكم گاز داد ! :|:d همين چند وقته نشستم پاي MW2012 ، يعني امكان نداشت بري توي خيابوني كه يك ماشين ديگه اونجا نباشه ! :| اصلا يك وضعي . حالا چند روز ديگه بازي بياد دستم ببينم Ghot Games چي كار كرده ! البته من كه خيلي به Rivals اميدوارم . فقط خدا كنه نااميدم نكنه .
فعلا که 99 درصد تریلرایی که اومده کپی HP 2010 بوده و از نظر نقشه و شلوغی هیچ شباهتی با MW 2012 نداشته خوشبختانه!
خداییش من با شلوغی MW 2012 هم مشکلی نداشتم! با اینکه خیلی رو اعصاب بود و هی به درو دیوار میخوردی بازم مشکلی نبود واسم! یک چیز منو رنج میداد اونم این بود که زود تکراری میشد! چون ماشینا که کنار خیابون ریخته بود و هیچ جذابیتی نداشت! اسپورتم که کلا هیچ :D تیونینگشم که بدرد عمش میخورد رسما :D
اگه این نسخه تنوع داشته باشه اصلا یک میلیون ماشین توی جاده باشن بازم مهم نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر