Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
سلام یه سوال
الان من اون قسمتی که آموزش پارکوره رو رد کرد همون اول بازی الان میزنه که باید بیایم جلوی در آسانسور وقتی میرم جلو در آسانسور میزه یه چیزی نصب نشده و پاینشم زمان زده اینجا باید چیکار کرد؟؟؟

فکر کنم شما جایی موندی که باید اول بری پشت بوم تا با موبایلت زنگ بزنی بعد بری دم آسانسور. یه بار امتحان کن اینو

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کسایی که رم گرایکی 2 گیگ دارن سایه رو بذارن high جای very high میزان فاصله هم کمترین میزان بذارن لگ بازی به شدت کم می شه من با 670 الان 60 فریم دارم می زنم تازه درایور جدید هم پاک کردم الان قدیمیه هستم از تکسچر کم نکنید اینطوری اصلا افت گرافیک رو هم نمی فهمید

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بازی رو تموم کردم فکر کنم یه 30 ساعتی شد ...

واقعا تجربه خوبی بود بعضی جاهاش واقعا ترس بهت فالب میشد .در مورد

گیم پلی واقعا عالی کار شده الان که بازی رو 100% کردم دلم نمیاد دیگه بازیش نکنم به نظر من یکی از اعتیاد اور ترین بازیهاست جالب این که اصلا تکراری نمیشه.

گرافیک بسیار خوب مخصوصا تویه تونلها و مکنهای مرموزی میشد لذت میبردم یه بخارهای کف زمین و در جاهای دیگه بودن که جلوه عجیبی به بخش گرافیک بازی داده بود .
نور پردازی بی نظیر بود بعضی جاها .

داستان هم عالی و غیر قابل پیش بینی واقعا زیبا دونبال میشد و اصلا خطی نبود.

نمرات بنده بدون اغرلق .

گرافیک 8
داستان 9
گیم پلی 9

در مجموع 8.5 تو پر و پوستشه.

پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان این بازی رو از دست ندین ..........

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بازی رو تموم کردم فکر کنم یه 30 ساعتی شد ...

واقعا تجربه خوبی بود بعضی جاهاش واقعا ترس بهت فالب میشد .در مورد

گیم پلی واقعا عالی کار شده الان که بازی رو 100% کردم دلم نمیاد دیگه بازیش نکنم به نظر من یکی از اعتیاد اور ترین بازیهاست جالب این که اصلا تکراری نمیشه.

گرافیک بسیار خوب مخصوصا تویه تونلها و مکنهای مرموزی میشد لذت میبردم یه بخارهای کف زمین و در جاهای دیگه بودن که جلوه عجیبی به بخش گرافیک بازی داده بود .
نور پردازی بی نظیر بود بعضی جاها .

داستان هم عالی و غیر قابل پیش بینی واقعا زیبا دونبال میشد و اصلا خطی نبود.

نمرات بنده بدون اغرلق .

گرافیک 8
داستان 9
گیم پلی 9

در مجموع 8.5 تو پر و پوستشه.

پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان این بازی رو از دست ندین ..........

دوست عزیز شما کل بازی رو 100% کردید یا story mode رو؟

اگه Platinum گرفتید چندتا سوال داشتم.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا Grappling Hook عجب چیزیه !
شیرین ۱۰ امتیاز مثبت گذاشت رو گیم پلی بازی :D
خب اینو از اول میذاشتید تو بازی لذتش رو ببریم نه الان که تقریبا ۹۰ درصد بازی رو رفتیم

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
اقا این کارکتر من همش یه طرف کشیده میشه نمیزار راحت حرکت کنم تنظیم جاذبه کجاست؟

دیگه لازم نیست

دارم لحظه های اخر بازی میرم بعد حذفش میکنم
فقط شب اون موجودات وحشی با بهترین شمشرم که 1600 تا دمیج داره به خون بکشم بعد uninstall

آخرین ویرایش:

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دوست عزیز شما کل بازی رو 100% کردید یا story mode رو؟

اگه Platinum گرفتید چندتا سوال داشتم.

بله بازی رو کامل کردم .

در مورد پلات هم این قسمت co op خیلی رو مخه باید بینم میشه یا نه !!!!

اگه سوالی هست درخدمتم.

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
من یجایی رسیدم که تو نقشه علامت زرد رنگ یعنی ماموریت اصلی نیستش و علامت کله اسکلت جاش اومده و میگه شب برید و نمونه برداری کنید یعنی چی؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
من یجایی رسیدم که تو نقشه علامت زرد رنگ یعنی ماموریت اصلی نیستش و علامت کله اسکلت جاش اومده و میگه شب برید و نمونه برداری کنید یعنی چی؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید

باید بری یکی از اون ها رو شکار کنی نمونه برداری. تو شب میان بیرون
............................................................................................................
خوب بازی حذفش کردم
کسی سیو بازی خواست اپ کنم

mriman

کاربر سایت
Oct 29, 2014
190
نام
iman
تو شب باید بری اونجاهایی که روی نقشه عکس سر اسکلت ابی هست یه نوع زامبی سبز رنگ به اسم بولتر که باید بکشیش

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

اقا یه سری خاطره بگم بخندیم دوره هم :))

اقا من کلا بازی تو ژانر ترسناک بازی نمیکنم نه اینکه بترسم کلا یه نوع الرژی دارم مثلا یکی از پشت بیاد از بچگی میترسیدم چه برسه یه زامبی یه هو از در بیوفته جلوت موسو کیبرد میره هوا این نوع ترس ترس نیست که از چیزی ادم بترسه یه نوع نمیدونم چیه که ریشه در بچگی داره منم از بچگی این موردو داشتم...........=))

حالا بگزریم اقا یه زره که بازی کردم اولین ماموریت که گفت برو اون بسته های که از هواپیما میوفته رو بیار بعد اینکه تموم شد شب شد بعد یه هو اون یارو ها عین چی افتادن دنبالم منم هول کردم تا 5 دقیقه داشتم میویدم بعد 5 دقیقه یادم افتاد بزار مپو نگاه کنم ببینم چی به چیه فهمیدم باید برم سیف هوس جوری دویدم که اخراش خودشون گمم کرده بودن داشتم دنبالم میگشن:))

یه نکته جدا از خاطره اولاش این زامبی ها انگار مغز ندارن از بغلشون رد میشی فقط نگات میکنن بعد چند ساعت انگار باهوش میشن اخه کجا دیدی زامبی از دیوار بیاد بالا دنبالت حالا اونهایی که میدون هیچی یا اونایی که شبیه ادم هستن تند میدون معمولیاشم بعضی موقع ها میان از صخره مخره بالا دتبالت ......................

دو تا کار تو این بازی تا اینجا که من رفتم حال میده یکی اینکه یه زامبی گیر بیار بزنیش بیوفته زمین وقتی خواست بلند شه یکی بزنی تو سرش دوباره بیوفته هی بلند بشه تو بزنی تو سرش بیوفته یک حالی میده یه حال دیگه هم هست جوفت پا بیای تو صورتشون پخش زمین بشن :))

• Like
Reactions: kamyy

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
NVidia بازها درایور جدید 347.52 عرضه شد بتا هم نیست امیدوارم مشکل باگ که برای 1 عده از جمله خودم با نسخه ی قبلی پیدا شد هم بر طرف کرده باشن که فرکانس هسته دیگه پایین نمی یومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر