Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

mriman

کاربر سایت
Oct 29, 2014
190
نام
iman
سوال فنی :|
اینجا کسی هست جرئت داشته باشه مراحل نصفه شب انجام بده :| من که یک بار به اجبار توی شب افتادم تا به Safe house رسیدم داشتم سکته ـه رو میزدم :| همونم تا دم در اونجا دنبالم کردن تا آخر جونمو کشیده بودن بزور رسیدم :|

خداییش شبش فوق العاده خوفناک درست شده :D

به نظرم اوایل بازی چرا ولی وقتی اسلحه های قوی بگیری راحت میشه زامبی های قوی تر رو هم کشت

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
بازی به شدت سرگیجه آوره. من همون مراحل اولیه tutorial بازی رو که انجام دادم سر درد و حالت تهوع عجیبی گرفتم. دقیقاً همون حالتی که بازی mirrors edge به خیلی از کاربرا القا میکرد. یادمه زمانی که ME عرضه شد یه مقاله ای نوشته شده بود که این بازی یه نوع حالت خاصی رو در گیمرها ایجاد میکنه به نام performance sickness . در واقع توی بیماری motion sickness یا حالتی که توی سفرهای دریایی (یا حتی برای بعضی ها توی ماشین) برای افراد پیش میاد به این صورته که فرد با نگاه کردن مداوم به آب دریا چشمش عادت میکنه و هیچ حرکت رو به جلویی حس نمیکنه و انگار که کاملاً روی دریا ساکن ایستاده. در حالی که مجاری حلزونی گوش داخلی که مسئول سنجش شتاب خطی هستن دارن حرکت رو به جلو رو به مغز گزارش میکنن. در نتیجه یک عدم تقارن بین پیام های ارسالی چشم و گوش به مغز ایجاد میشه و در فرد حالت تهوع و سر گیجه ایجاد میشه. حالا هم این بازی و هم ME حالتی بر عکس بیماری بالا ایجاد میکنن. یعنی چون شما از دید اول شخص بازی رو دنبال میکنید و حرکت های سریع و پرش و ... رو انجام میدید (که البته با سایر بازی های اول شخص مثل COD تفاوت داره) ، چشم شما سیگنال حرکت رو به جلو رو برای مغز ارسال میکنه در حالی که گوش داخلی چون شما روی صندلی ساکن هستید هیچ پیامی نمیفرسته. البته شاید برای خیلی ها مشکلی پیش نیاد اما من که دیگه نمیتونم این بازی رو ادامه بدم

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
بازی به شدت سرگیجه آوره. من همون مراحل اولیه tutorial بازی رو که انجام دادم سر درد و حالت تهوع عجیبی گرفتم. دقیقاً همون حالتی که بازی mirrors edge به خیلی از کاربرا القا میکرد. یادمه زمانی که ME عرضه شد یه مقاله ای نوشته شده بود که این بازی یه نوع حالت خاصی رو در گیمرها ایجاد میکنه به نام performance sickness . در واقع توی بیماری motion sickness یا حالتی که توی سفرهای دریایی (یا حتی برای بعضی ها توی ماشین) برای افراد پیش میاد به این صورته که فرد با نگاه کردن مداوم به آب دریا چشمش عادت میکنه و هیچ حرکت رو به جلویی حس نمیکنه و انگار که کاملاً روی دریا ساکن ایستاده. در حالی که مجاری حلزونی گوش داخلی که مسئول سنجش شتاب خطی هستن دارن حرکت رو به جلو رو به مغز گزارش میکنن. در نتیجه یک عدم تقارن بین پیام های ارسالی چشم و گوش به مغز ایجاد میشه و در فرد حالت تهوع و سر گیجه ایجاد میشه. حالا هم این بازی و هم ME حالتی بر عکس بیماری بالا ایجاد میکنن. یعنی چون شما از دید اول شخص بازی رو دنبال میکنید و حرکت های سریع و پرش و ... رو انجام میدید (که البته با سایر بازی های اول شخص مثل COD تفاوت داره) ، چشم شما سیگنال حرکت رو به جلو رو برای مغز ارسال میکنه در حالی که گوش داخلی چون شما روی صندلی ساکن هستید هیچ پیامی نمیفرسته. البته شاید برای خیلی ها مشکلی پیش نیاد اما من که دیگه نمیتونم این بازی رو ادامه بدم
:|
فقط همین شکلک به ذهنم رسید
رفع اسپم : بازی فوق العاده انرژیکه اصلا با بازی کردنش ادرنالینم میزنه بالا یهویی :d

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
ب حق چیزای ندیده و نشنیده :|

Sent from my Nexus 5

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
دوستان پارکور این بازی به پای Mirror's Edge میرسه؟ اون حس سرعت و سبکی و عکس العمل سریعو داره؟ یا نه صرفا بالا رفتن و پایین پریدن از در و دیوارو اسمشو گذاشتن پارکور؟

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
دکتر کارش تو مطبه نباید بشینه بازی کنه که

7ribery

کاربر سایت
Jan 14, 2013
253
سوال فنی :|
اینجا کسی هست جرئت داشته باشه مراحل نصفه شب انجام بده :| من که یک بار به اجبار توی شب افتادم تا به Safe house رسیدم داشتم سکته ـه رو میزدم :| همونم تا دم در اونجا دنبالم کردن تا آخر جونمو کشیده بودن بزور رسیدم :|

خداییش شبش فوق العاده خوفناک درست شده :D

!! چی میگی :d همه ی زیبایی بازی به همون شب ش هست؛ من بیشتر مراحل رو در شب انجام خواهم داد :d

vatangame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
108
دوستان پارکور این بازی به پای Mirror's Edge میرسه؟ اون حس سرعت و سبکی و عکس العمل سریعو داره؟ یا نه صرفا بالا رفتن و پایین پریدن از در و دیوارو اسمشو گذاشتن پارکور؟
به طور کلی از بازی Mirror's Edge خاطره خوشی ندارم اما این بازی زیاد هم بد نیست یا حداقل در نبود بازی میشه نیم نگاهی بهش کرد:d

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
بازیرو دانلود کردم و بازی کردم واقعا حیف اون حجمی که براش گذاشتم البته سلیقه ای هستش دیگه در کل اصلا از گیم پلیش خوشم نیومد گرافیکش بد نیست در ضمن افت فریم هم داره

در کل با سلیقه من جور نبود شاید بقیه خوششون بیاد کلا dead rising 3 رو بیشتر میپسندم

کلا محیط بازی مرده هستش و اگر کمی جلوه بهتری بود و اون وقت زامبی میکشتی بهتر بود مثل dead rising 2 توی فروشگاه زنجیره ای و شهری که همه جاش سوخته و نابود نبود و کمی روح توی محیط بود

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
ماشالله ایرانی ها همه سیستم نفتی یا لب تاپ باز همشونم افت فریم دارن :d

درکل با 480GTX راحت با بهترین گرافیک 50FPS بازی تموم کردم .بازی بسیار زیبا خوش ساخت و عالی بود بسی لذت بردیم.
از همه نظر خیلی خیلی خیلی بهتر از dead rising 3 با اون پورت اشغال بود.

کیفیت تکسچر از تنظیمات روی مدیوم قرار بدین افت فریم فریز از بین میره . اگه نرفت واقعا سیستم تون ذغالیه

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
فقط همین شکلک به ذهنم رسید
رفع اسپم : بازی فوق العاده انرژیکه اصلا با بازی کردنش ادرنالینم میزنه بالا یهویی :d

نوشته شده توسط idden]-[;3631146:
ب حق چیزای ندیده و نشنیده :|

Sent from my Nexus 5

دکتر کارش تو مطبه نباید بشینه بازی کنه که

من که اصلا بازی رو شاید نکردم ولی این پستا رو دیدم گفتم بگم که حرف ایشون درسته :D Motion Sickness در بعضی ها ممکنه خیلی کم پیش بیاد و بعضی ها اصلا همچین مشکلی رو نداشته باشن، اما در بعضی از افراد مشکل به شدت جدیه. sopite syndromeـه اسمش. Mirror's Edge یکی از بهترین بازی هایه عمر منه ولی یادمه یه بار یک مرحله ای که تنوع رنگی اصلا نداشت رو اسپید ران می رفتم بعد از نیم ساعت بالا آوردم، چند ماه پیش هم که "ماهی و گربه" رو دیدم ( یه فیلم لانگ شات طولانی که همش دوربین دست یکیه و تو جنگل راه می ره ) از رو صندلی خواستم بلند شم افتادم زمین، یکی از بدترین سر درد های عمرم هم داشتم که 12 ساعتی طول کشید! :D ایشون هم به نظر همین مشکل رو داره.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ماشالله ایرانی ها همه سیستم نفتی یا لب تاپ باز همشونم افت فریم دارن :d

درکل با 480GTX راحت با بهترین گرافیک 50FPS بازی تموم کردم .بازی بسیار زیبا خوش ساخت و عالی بود بسی لذت بردیم.
از همه نظر خیلی خیلی خیلی بهتر از dead rising 3 با اون پورت اشغال بود.

کیفیت تکسچر از تنظیمات روی مدیوم قرار بدین افت فریم فریز از بین میره . اگه نرفت واقعا سیستم تون ذغالیه

خوده سازنده گفته بازی با پردازنده های amd و مولتی gpu مشکل داره و دارن روش کار میکنن
بعد شما میگی سیستمتون ذغالیه؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی از dr3 که خیلی ستگین تره اینقدرم شرایط افتضاح شده که نمیشه ا کارت گرافیک خرید سری 9 رسما قیمت هاش الکیه خیلی هم تنوعش محدوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر