Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
حالت خوبه؟؟
بازی تو ترکیه هست و همه هم میدونن ترکیه هم با حجاب داره و هم بی حجاب..
این حرفای صد من یه غاز چیه میگید؟
حالش خوبه .... بحث كشور و مردمش نيست ... بحث چيز ديگه هست

دوستان عزيز راهنمايي تروفيش آپديت شد .

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
مردونه تموم شد!! یه نفــســـِ راحت :D

خوب ... بازی بدی نبود از لحاظ داستانی زیاد تعریفی نداشت ولی قابل تحمل و تا یجاهایی هم خیلی جذاب بود از 75% ب بالا بازی خیلی جذاب تر شد برام.
گرافیک در حل نسل8 میشد گفت بود چیزی کمو کسری نداشت تکسچر ها همه خوب بودن، صدا گذاری ک عالی (فقط موزیکاش رو اعصاب بود!) ولی صدای جذاب Kayne یه چیزه دیگه بود !!
یسـری ایراداتی هم داشت ک خوب چون من CoOp بازی رو تموم کردم زیاد درگیرش نشدم ولی اینو میدونم ک اگه قرار بود خودم بشینم فقط Single برم حتی شاید ب 50% نرسیده ولش میکردم چون تکراری میشد از همه لحاظ، هم گیمپلی و هم داستان از نظری هم نتوع سلاحا واقعا برا یه همچین بازی کم بود مخصوصا سلاح های سردش (کل کیف بازی ب همون Night Clubــش بود و بــس !!) از طرفی یه سلاح گرمش خیلی چسبید ک اونم شاتگان بود :D میزدی همرو میپوکوندی !!

آخر داستان هم ما ک نفهمیدیم چی شد ولی اینطوری ک بوش میاد نسخه بعدی هم خواهد داشت !! چون سرنوشت همه مشخص شد جز دکتر و Kayne از طرفی دلم خیلی برا Jade سوخت :(( و ... همین دیگه! :D
درکل اگر دارید سینگل میزنید کلا بیخیال شیـد چون خسته کننده میشه براتون، شروع کنید به آنلاین زدن

Harran و آخرین غروب آفتابش!
DyingLightGame_2015_02_05_00_47_50_44.jpg

DyingLightGame_2015_02_05_00_32_18_32.jpg

DyingLightGame_2015_02_04_23_16_48_62.jpg

DyingLightGame_2015_02_04_23_17_12_63.jpg

DyingLightGame_2015_02_04_23_53_42_06.jpg

DyingLightGame_2015_02_02_01_00_34_99.jpg

DyingLightGame_2015_02_04_23_36_14_96.jpg

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
شما چجوری باهم آفلاین بازی می کنید نه این سواله برام؟
Coop یعنی آنلاین
lol
Co-Optimus - News - No Offline Co-op for Splinter Cell Blacklist on Wii U
This is according to Nintendo Life's interview with Blacklist producer Liu Jun. When asked about the game's co-op, Jun was able to confirm that the 2 player co-op mode was available online and offline for the Sony and Microsoft machines, but only online for Nintendo's:
خیلی بد وقتی ادم اطلاعاتش ناقصه بقیه رو هم مسخره کنه
منظور من هم در کل split screen بود

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
این شمشیرPremium Katana کسی پیدا کرده ؟ خودم اتفاقی پیداش کردم دمیج 1120 تا داره همه رو هم 2تیکه میکنه از همه ی سلاح سرد قویه

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
این شمشیرPremium Katana کسی پیدا کرده ؟ خودم اتفاقی پیداش کردم دمیج 1120 تا داره همه رو هم 2تیکه میکنه از همه ی سلاح سرد قویه
ميشه بگى كجاى مپ پيداش كردى ؟ اسكرين شات ميدى ؟ ممنون

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
اولین عکس پست بالایی رو نگا کن، من خودم تو آخرین مرحله ای ک باید پکیج هارو بدست Raise میرسوندیم تو پشت یه ون سفید رنگ ک درشم قفل بود و رو هارد بود پیدا کردم!البته تو آخرین میشن بازیم تو یکی از اتاقای ساختمون دکتر تو کیفه

Sent from my Nexus 5

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
سوال فنی :|
اینجا کسی هست جرئت داشته باشه مراحل نصفه شب انجام بده :| من که یک بار به اجبار توی شب افتادم تا به Safe house رسیدم داشتم سکته ـه رو میزدم :| همونم تا دم در اونجا دنبالم کردن تا آخر جونمو کشیده بودن بزور رسیدم :|

خداییش شبش فوق العاده خوفناک درست شده :D

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
من توی یه جزیره ی کوچیک پیداش کردم.

- - -ویرایش - - -

سوال فنی :|
اینجا کسی هست جرئت داشته باشه مراحل نصفه شب انجام بده :| من که یک بار به اجبار توی شب افتادم تا به Safe house رسیدم داشتم سکته ـه رو میزدم :| همونم تا دم در اونجا دنبالم کردن تا آخر جونمو کشیده بودن بزور رسیدم :|

خداییش شبش فوق العاده خوفناک درست شده :D
شما اگه تنها بازی میکنی شب که شد هدست رو دربیار فقط حواست به مپ باشه اصلا هم ترسناک به نظر نمیرسه !!
ما که coop مینیم فقط شبا mission میریم :d همه اسکیل پوینتها دوبرار میشن دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر