ایا xbox one خواهید خرید؟

آیا Xbox One می خرید؟

• بله

رای‌ها: 0 0.0%
  • خیر

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    0
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
جدا؟ از کی تا حالا Halo و geow به کل شرکت سونی می ارزند؟شرکت مایکروسافت هنوز یه بازی از خودش نمیتونه تولید کنه و یه استودیو درست حسابی نداره اومده با پول Remedy و Epic رو خریده براش انحصاری بسازن.شما سعی کن پولت رو حروم کنسول جدید سونی نکن و باهاش Halo جدید بگیر که یموقع زندگیت به نیستی نره!

از روزی که Combat Evolved عرضه شد...
درضمن ممنون از پیشنهات! شاید راست میگی! نباید پولم رو حروم سونی کنم! میتونم کارای بهتری با اون پول بکنم!

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
ما فن های سونی خیلی تعصب داریم:dوقتی هم جوگیر میشیم قدرت تکلممون بالا میره

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
رقیبش در اولویت و تا مدل اسلیمش نیاد به این فکر نمیکنم .. حقیقتا تحمل ظاهرش رو ندارم .. نه که بد باشه هااا ..افتضاحه .. انگار دو تیکه جدا از هم رو چسپوندن به هم که هیچ ربطی به هم ندارن .. غیر از ابعاد هیچ تقارنی نداره!! .. تو اسلیمش که اونم اواسط نسل به اونور میاد امیدوارم بهتر بشه

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
حالا تو خیلی به خودت فشار نیار! هومن جان...
همون چند تا دونه ( HALO ) به کل شرکت و تاریخچه سونی میارزه!
پول دستم باشه شاید پولم رو برا پلی حروم کنم! ولی اول ONE...

تاریخچه سونی...وقتی PS1 بود مایکرو سافت داشت چی کار میکرد؟هنگام پادشاهی PS2 چند نفر هیلو رو بازی کردن؟الان هم که PS3 فروشش از ایکس 360 دوهزار تا بیشتر شده...تاریخچه سونی اینه...!

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
تاریخچه سونی...وقتی PS1 بود مایکرو سافت داشت چی کار میکرد؟هنگام پادشاهی PS2 چند نفر هیلو رو بازی کردن؟الان هم که PS3 فروشش از ایکس 360 دوهزار تا بیشتر شده...تاریخچه سونی اینه...!

آره دقیقآ!! Halo به تمام این مواردی که اشاره کردی میارزه!
من که نگفتم تاریخچه ماکرو از سونی بیشتره! منکر خوبی PS2 هم نیستم! ولی اولآ بحث سر چیز دیگه بود! دومآ Halo برا من تمام زندگیم هست! تو و همه PSفن ها و رئیس و روئسای سونی هم هرچی بگید و تعریف و تمجید بکنید! ذرّه ای از ارزش ها و عظمت هیلو کم نمیشه! و من اهمیت نمیدم چی بگید! سومآ بیخود جوگیر نشید!!

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
حتی اگه بیریخت باشه ضعیف باشه گرون باشه باز من xone میخرم نمیدونم چرا جدیدا انقدر از سونی بدم میاد :-&

Javid Wolf

کاربر سایت
Jan 29, 2012
111
نام
Javid
حتما هردو شونم میخرم هم Xbox One هم PS4 اگه خیلی قرون بود ماشینمو میفروشم...

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
همشون (NVIDIA , AMD , INTEL , SONY , MICROSOFT) فکر پر کردن جیبشونن نه به فکر راحتی‌ مصرف کنند یا حتی فنای دو اتیشون

بنده بشخصه از این دری‌وری (XBOB ONE) خوشم نیومد ولی‌ بخاطر انحصاری هاش شاید بخرم دلیل :

1_ بازی دست دو باید دوباره یه پولی‌ به ماکرو بدی که اینجوری برات اندازه نوش آب میخوره

2_ باید هرروز به اینترنت کانکت بشی و الی‌ بازی تعطیل

3_ کینکت هم اجباری کرده همش داریم چک میشیم

4_ قبل از رو نمایی امید داشتیم سخت افزارش از PS4 قوی تر باشه که نیست

فنّ بازیم حدی داره آخه شدیم بازیچه این شرکتا دو روز دیگه میان میگن اول قر بده تا بذارم بازی کنی‌

80596093445233885128.jpg

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
هزار تا دلیل دارم که XBOX ONE بگیرم ولی حتی یک دلیل هم برای خرید PS4 ندارم..

این نسلم اشتباه کردم PS3 خریدم الان گوشه خانه خاک میخوره..

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
ما فن های سونی خیلی تعصب داریم:dوقتی هم جوگیر میشیم قدرت تکلممون بالا میره
آقا یه سوال...شما که انقدر فن سونی هستید(شما و بقیه دوستان:d) پس تو تاپیک xone چیکار میکنید دقیقا؟

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
هزار تا دلیل دارم که XBOX ONE بگیرم ولی حتی یک دلیل هم برای خرید PS4 ندارم..

این نسلم اشتباه کردم PS3 خریدم الان گوشه خانه خاک میخوره..

لطفا چندتا دلایلتون رو بفرمایید بغیر از بازی‌های انحصاری ؟

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
آقا یه سوال...شما که انقدر فن سونی هستید(شما و بقیه دوستان:d) پس تو تاپیک xone چیکار میکنید دقیقا؟

ما اومدیم تا شمارو به جمع خودمون پیوند بدیم و چشمتون رو روی حقیقت باز کنیم و این که سونی مثل ماکرو سودجو نیست و کنسولش بهتره:d

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
ما اومدیم تا شمارو به جمع خودمون پیوند بدیم و چشمتون رو روی حقیقت باز کنیم و این که سونی مثل ماکرو سودجو نیست و کنسولش بهتره:d
نیازی به پیوند نیست چون خیلیا مثل من فن نیستن و اگه سونی زودتر کپی خور بشه اونو میگیرم شایدم شما خیلی مایه داری ارج میزنی
در ضمن سونی هم کم سودجو نیست 1 ساله ویتا دارم 98! تا اپدیت کردم(مزاح کردم!) بدون اینکه یه تغییر درستو حسابی بکنه فقط میخوان جلوی هک رو بگیرن
همشون سودجو هستن دل هیچ کدومشون به حال منو تو نسوخته مطمئن باش

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
لطفا چندتا دلایلتون رو بفرمایید بغیر از بازی‌های انحصاری ؟

دلالیلشون اینه که واسشون پیتزا میخره باهاش میرن فیس بوق از یه طرفش به عنوان رنده آشپزخونه استفاده میکنه شایعه شده که میره نون هم میخره:))

دوستان من اگه این حرفا رو میزنم بخدا از زوی تعصب و اینکه دستم به ایکس باکس نرسیده نیست!بخدا اول 3 سال ایکس باکس داشتم الانم دارمش بعدش که ps3 کپی شد اون رو هم خریدم و فهمیدم کنسول و لذت بازی در کنسول سونی هست انحصاریای سونی که هنوزم دان منتشر میشن خودشون دنیایی دارن ایمس باکس من دستش داشتم بازی میکردم دکمه x گیر کرد و خراب شد!الان یجورایی لمسی شده!ولی دسته Ps3 هیچ.قت خراب نشد.فکر کنم نزدیک 100 هزار تومن دادم پول باتری شارژی و معمولی اما آخرش حالم گرفته میشد!ولی با پی اس 3 2 ساعت میزدم شارژ تا یه هفته شارژ داشت به این میگن لذت بردن از بازی نه اینکه تو اوج بازی حالتون گرفته شه
در ضمن دوستان تجربه شرکت ماکرو در ضمینه سخت افزار مثل سونی نیست و 100%مطمئن باشید این نسل هم که بیاد مشکلات فراوانی داره در لانچ!
ما تجربیات خودمون رو گفتیم امیدوارم کورکورانه نظر ندید

- - -ویرایش - - -

نیازی به پیوند نیست چون خیلیا مثل من فن نیستن و اگه سونی زودتر کپی خور بشه اونو میگیرم شایدم شما خیلی مایه داری ارج میزنی
در ضمن سونی هم کم سودجو نیست 1 ساله ویتا دارم 98! تا اپدیت کردم(مزاح کردم!) بدون اینکه یه تغییر درستو حسابی بکنه فقط میخوان جلوی هک رو بگیرن
همشون سودجو هستن دل هیچ کدومشون به حال منو تو نسوخته مطمئن باش

اونا که جلوی هک رو میگیرن فکر مای بدبخت نیستن که ارزش پولمون هیچه فکر شهرموندان آمریکایی هستن که با خیال راحت میخرن.بعد هم از قدیم گفتن گربه محض رضای خدا موش نمیگیره خب سونی هم میخواد سود کنه اما به چه قیمتی؟و ماکرو به چه قیمتی؟ماکرو کنسول میده میگه بقیه شرکتا هست واسش بازی بسازن سونی کنسول میده یه تنه خودش تنهایی هم میتونه کلی بازی واسش بسازه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر