ایا xbox one خواهید خرید؟

آیا Xbox One می خرید؟

• بله

رای‌ها: 0 0.0%
  • خیر

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    0
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
سوال یکمی مشکل داره چون خیلی به شرایط بستگی داره : کپی خور بشه - بازیای خوبی داشته باشه و...
من اگه چند تا از انتظاراتمو براورده کنه حتما میخرم : کپی خور بشه! - الن ویک داشته باشه - کینکتش واقعا اون کیفیتی که نشون دادن رو داشته باشه
فقط مشکل من با براق بودن کنسوله که جای انگشت روش میمونه و من با این موضوع خیلی مشکل دارم ترجیح میدادم مثل 360فت باشه دیگه این مشکلو نداشته باشه

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
630
نام
Hamid Anahid
یکی از محاسن بازیسنتر اینه که نیازی به خوندن کامنت ها نیست ... کافیه کنسول هایی که دوستان دارند و یه چک بفرمایید..... در کل به دلیل کنترلر و اینکه انحصاری های مایکرو بیشتر به کار pc gamer های قدیمی می خوره و سیستم عامل کنسول برام خیلی مهمه جوابم بله است... در مورد روزی یه بار کانکت شدن هم باید بگم اصولن تو این نسل همیشه on بودم... ولی یه چیزی هست که ازش می ترسم اونم اینه که اگر مایکروسافت مثل این نسل ایران رو تو لیست سیاه قرار بده و شروع به بن کنه رسما دیگه نمی تونیم on باشیم و کنسول را باید درون جعبش قرار بدیم...

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
سوال یکمی مشکل داره چون خیلی به شرایط بستگی داره : کپی خور بشه - بازیای خوبی داشته باشه و...
من اگه چند تا از انتظاراتمو براورده کنه حتما میخرم : کپی خور بشه! - الن ویک داشته باشه - کینکتش واقعا اون کیفیتی که نشون دادن رو داشته باشه
فقط مشکل من با براق بودن کنسوله که جای انگشت روش میمونه و من با این موضوع خیلی مشکل دارم ترجیح میدادم مثل 360فت باشه دیگه این مشکلو نداشته باشه

برای دیدن کیفیت و قابلیت های کینکت جدید این کلیپ از سایت wired را پیشنهاد می کنم:
Code:
http://host12.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/157/2ca03c8d519a60a8686e31e4bf0fddef469287.apt?start=0

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من برام بازی های محبوبم مهم هست زیاد توفیقی به بازیهای مولتی ندارم
سن من هم طوری هست که فقط بازی های محبوبم من رو به بازی کردن مجاب میکنه و دیگه با یک بچه 15 ساله فرق دارم پس بنابر این تمام تلاشم رو میکنم XBOX ONE رو بخرم..

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کنسول دیگه ای وجود داره که بشه باهاش halo و gears کرد؟:-/بازی های دیگه واسم اهمیت ندارن

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
باید ببینیم تو E3 چی کار میکنه! اگه ماکرو یه هیلو واسه 2014 یا 2015 معرفی کنه 100% میخرم ! اگرم معرفی نکنه! بازم چند حالت داره! اگه X1 و PS4 هردو هک شن! ایکس وان میخرم! اگه فقط یکی هک شه همون رو میخرم! کلآ اولویت X1 ! در شرایط خاص PS4!!

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
کنسول دیگه ای وجود داره که بشه باهاش halo و gears کرد؟:-/بازی های دیگه واسم اهمیت ندارن
آره یه کنسول هست که این 2 تا رو داره و اون چیزی نیست جز کنسوله : "امپراتور"
با استفاده از این ابر کنسول نه تنها بازیهای متنوع رو میتونید داشته باشید بلکه یک نوع ورزش هم هست در ضمن این کنسول با استفاده از گوشی های GLX به عنوان صفحه دوم در عناوین اتومبیل رانی کاربرد داره و از همه مهم تر راحت از جیب در میاد(نه که ما گوشیمونو با سیم بکسل از جیب در میاریم!)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
آره یه کنسول هست که این 2 تا رو داره و اون چیزی نیست جز کنسوله : "امپراتور"
با استفاده از این ابر کنسول نه تنها بازیهای متنوع رو میتونید داشته باشید بلکه یک نوع ورزش هم هست در ضمن این کنسول با استفاده از گوشی های GLX به عنوان صفحه دوم در عناوین اتومبیل رانی کاربرد داره و از همه مهم تر راحت از جیب در میاد(نه که ما گوشیمونو با سیم بکسل از جیب در میاریم!)
آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد
:d

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
به نظر من 360 و ps3 در زمینه ی گیم حرفهای زیادی برای گفتن داشتند ولی نسل بعد در زمینه ی گیم فقط ps4 حرفی برای گفتن داره و x one به درد همه چیز میخوره الا گیم . من که وسوسه نشدم برای خرید x one .

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بدون شک می خرم...
فقط اگه قیمتش (با احتساب دلار) نجومی نشه...

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
متاسفانه من هیچ پولی ندارم و نمیتونم بخرم اگه پول داشتم هم xbox1 هم ps4 رو میگرفتم ولی واسه هیچ کدوم ندارم

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
نه به دلیل روشن نشدن بدون کینکت و روزی یک بار متصل شم به اینترنت زغالیم واز سخت افزار ضعیفش با توجه به پلی استیشن 4،اصلا نمی خرم

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
به نظرم باید یک سال بمونیم تا مقایسه ها انجام بشه.بعد تصمیم بگیریم

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
آدم نباید به نظر و عقاید دیگران توهین کنه

من که شخصا چه x1 چه ps4 اگه کپیخور بشن میخرم استفاده میکنم چون توان مالی برای اریج ندارم

یه سوال هم ذهنمو درگیر کرده برای اجرای بازی کارکرده تو x1 اگه هکرا راهی پیدا کنن بیان سرور مجازی درست کنن نمیشه این چک کردن آنلاین رو دور زد ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر