پرسش و پاسخ Xbox One

alisoofi

کاربر سایت
Jul 25, 2018
2
Screenshot_2018-07-24-22-19-33-867_com.whatsapp.png سلام. دوستان میخوام از یه نفر یه کنسول کارکردهone s بخرم. در مورد بازی های نصب شدش یه مطالبی گفت که توی عکس پیوست هست و من زیاد متوجه نمیشم. برام هم بازی های داخلش مهم نیستن حتی اگه پاک بشن. میخوام دیسک فیزیکی بگیرم. آیا با این چیزی که میگه مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد اگه فکتوری ریست کنم و آنلاینش کنم؟ یه خورده توضیح میدین صلاح هست بگیرم یا نه؟

آخرین ویرایش:

alisoofi

کاربر سایت
Jul 25, 2018
2
View attachment 90755 سلام. دوستان میخوام از یه نفر یه کنسول کارکردهone s بخرم. در مورد بازی های نصب شدش یه مطالبی گفت که توی عکس پیوست هست و من زیاد متوجه نمیشم. برام هم بازی های داخلش مهم نیستن حتی اگه پاک بشن. میخوام دیسک فیزیکی بگیرم. آیا با این چیزی که میگه مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد اگه فکتوری ریست کنم و آنلاینش کنم؟ یه خورده توضیح میدین صلاح هست بگیرم یا نه؟
یعنی هیشکی نیست جواب بده؟

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بچه ها من یه مشکل دارم
بازی forza horizon 3 به صورت فیزیکی البته دست دوم خریدم وقتی نصب بازی به ۴۱ درصد میرسه stop installing میده الان بیش از پنج بار نصب کردم تو ۴۱ درصد متوقف میشه ! دیسک به نظر سالمه ضمنا اینترنت کابلی و وایرلس رو هم قطع کردم ولی مشکل پا بر جاست به نظرتون مشکل از دیسک یا دستگاه ؟
دستگاه من one s هست
دنبال ایراد نباش چاره اینه که دیتاش رو از جایی بگیری بازی کنی یا از استور ببینی میتونی دانلود کنی

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان متاسفانه امروز دوباره دچار یک باگ عجیب شدم
من بازی رینبو را آخرین آپدیتش را انجام دادم چند روز پیش و چند روزی بازی نکرده بود امروز وارد بازی خواستم بشم وارد بازی نمیشه یعنی عکس بازی رو میاره بعد میپره بیرون بدون هیچ اروری!!!!!!!! برای بازی فیفا هم همین مشکل ب وجود اومد.
به نظرتون ایراد از چی هست چکار کنم؟؟ ریست هم کردم فایده نداشت!!!!

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان متاسفانه امروز دوباره دچار یک باگ عجیب شدم
من بازی رینبو را آخرین آپدیتش را انجام دادم چند روز پیش و چند روزی بازی نکرده بود امروز وارد بازی خواستم بشم وارد بازی نمیشه یعنی عکس بازی رو میاره بعد میپره بیرون بدون هیچ اروری!!!!!!!! برای بازی فیفا هم همین مشکل ب وجود اومد.
به نظرتون ایراد از چی هست چکار کنم؟؟ ریست هم کردم فایده نداشت!!!!

متاسفانه مجبور شدم کنسول را ریست کنم و یکبار بازی رو پاک و نصب کنم و حدود 40 گیگ آپدیت مجبور شدم انجام بدم
کلا دو تا باگ عجیب غریب تو one s تا الان برام ب وجود اومده یکیش وقتی بازی داره آپدیت میشه اگه کنسل کنی بازی پاک میشه دو بار برام این اتفاق افتاد این آخری هم هنوز نفهمیدم علتش چی هست روی fifa 18 این اتفاق افتاد که اول فکر کردم ایراد از بازی هست تا اینکه این اتفاق برای Rainbow افتاد هرچی هست مربوط به آپدیت هست چون بعد از آپدیت این اتفاق می افته و بازی لود نمیشه!!!!!!!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
متاسفانه مجبور شدم کنسول را ریست کنم و یکبار بازی رو پاک و نصب کنم و حدود 40 گیگ آپدیت مجبور شدم انجام بدم
کلا دو تا باگ عجیب غریب تو one s تا الان برام ب وجود اومده یکیش وقتی بازی داره آپدیت میشه اگه کنسل کنی بازی پاک میشه دو بار برام این اتفاق افتاد این آخری هم هنوز نفهمیدم علتش چی هست روی fifa 18 این اتفاق افتاد که اول فکر کردم ایراد از بازی هست تا اینکه این اتفاق برای Rainbow افتاد هرچی هست مربوط به آپدیت هست چون بعد از آپدیت این اتفاق می افته و بازی لود نمیشه!!!!!!!
آپدیت رو کنسل کنی بازی پاک میشه این باگ نیست مدلش اینجوریه ! مشکل دوم هم متوجه نشدم بازی باز نمیشه ؟ ارور میده ؟

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آپدیت رو کنسل کنی بازی پاک میشه این باگ نیست مدلش اینجوریه ! مشکل دوم هم متوجه نشدم بازی باز نمیشه ؟ ارور میده ؟

بازی باز میشد، تا میریم تو بازی ی عکس اصلی بازی میاد ی چندثانیه رو اون میمونه بعد میپرید بیرون!! هیچ ارور نمیده
اگ بخوام دقیق تر بگم دیدی وقتی وارد بازی میشی میپره بیرون میگه آپدیت اومده این همچین حالتی داره ولی هیچ ارور یا پیغامی نمیاره؟؟!!

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
دوستان چند سوال داشتم
یک اگه دیتا دوستم تو هارد اکسترنال داشته باشه میشه منم هاردش رو بزنم به کنسولم و دیتاش رو کپی کنم؟
دو گلد یک ماهه که بگیرم بازی رو اد کنم و دانلود کنم بعد از یک ماه که گلد تموم شد اون بازی ها که گرفتم قفل میشه یا باز هستن؟

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
207
نام
Erfan
دوستان چند سوال داشتم
یک اگه دیتا دوستم تو هارد اکسترنال داشته باشه میشه منم هاردش رو بزنم به کنسولم و دیتاش رو کپی کنم؟
دو گلد یک ماهه که بگیرم بازی رو اد کنم و دانلود کنم بعد از یک ماه که گلد تموم شد اون بازی ها که گرفتم قفل میشه یا باز هستن؟
1-بله
2- میمونه رو اکانتت هر وقت دوباره گلد خریدی میتونی بازی کنی

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
سلام دوستان
یه مشکلی بوجود اومده..اینکه وقتی میرم تو بازی وقتی اکانت رو میزنم میگه یه مشکل واسه اکانت پیش اومده فیکس کن بعد دوباره وارد شو..تو اکن سایته که میگه رفتم رمزمو عوض کردم ولی درست نشد..چیکار کنم؟؟ ممنون

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
سلام دوستان
سوالی داشتم از دوستانی که کنسول ONE X و بازی کوانتوم بریک رو دارن
دوستان من اپدیت 75 گیگی رو گرفتم و بازی به لحاظ کیفیت و نرخ فریم توی گیم پلی بسیار عالی شده ولی مشکلی که هست توی کات سین ها افت فریم دارم و توی یکی از اکت های بازی هم پارگی تصویر
میخواستم ببینم سایر دوستان هم این مشکل رو دارن و اگر دارن رمدی قرار نیست اپدیت جدیدی برای رفع مشکل بده چون یه بازی مثل GEARS 4 هیچ مشکلی نداره
دوستان تا حالا این مشکل از طریق کاربران به رمدی گزارش شده؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر