پرسش و پاسخ Xbox One

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
سلام
دوستان من یه xbox one x خریدم . یه فیفا 18 و یه فورزا 7 هم خریدم
01.gif

حالا چنتا سوال دارم الان هر بار میخوام اکانت بسازم یا وارد xbox live بشم ارور میده و نمیتونه وارد بشه . هر کاری هم که میخوام روی کنسول کنم . مربوط به اکانت آنلاین باشه ارور میده و نمیتونه وارد بشه
28.gif
28.gif
. اما بازی ها رو راحت آپدیت میکنه و کنسول هم خودش راحت آپدیت شد
01.gif
.
چرا نمیتونم وارد ایکباکس لایو بشم و نمیتونم اکانت ادد کنم؟؟؟؟
و اینکه الان فورزا 7 میگه حتما باید 62 گیگ آپدیت کنی و وارد بازی که میشم میاد بیرون . راهی داره که بدون آپدیت بشه بازی کرد؟
سلام دوست عزیز مبارک باشه شما برای بازی کردن باید اکانتتون وارد کنین اگه ارور میده نت همراه اول شیر کن من با های وبم مشکلی نداشتم dns هم میتونین عوض کنین یه کار دیگه هم میتونین انجام بدین اونم اینکه چیزپی ان شیر کنین

• Like
Reactions: alisantori

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من با نت خونه به راحتی میتونم گیم آپدیت کنم ولی نت ایرانسل هر کاری کردم دانلود افتضاحه
اگر بخوای بدون اپدیت بازی کنی کنسولو بذار افلاین مود دیسک رو بذار بازی کن ولی برای گرفتن پچ گرافیک وان ایکس باید حتما اپدیت رو انجام بدی

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
اگر بخوای بدون اپدیت بازی کنی کنسولو بذار افلاین مود دیسک رو بذار بازی کن ولی برای گرفتن پچ گرافیک وان ایکس باید حتما اپدیت رو انجام بدی
اون روز اینترنت نامحدود یه روزه داشتم می خواستم چند تا بازی اپدیت کنم که نشد

• Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
سلام دوستان

من بین ps4 و xbox one تصمیم گرفتم xbox one بخرم ( هم بخاطر طراحی کنسول , هم بازی هاش , هم دست هاش و ......... )
چنتا سوال دارم

1- من xbox one سری اول fat دیدم خیلی خوشم اومد
بنظرتون xbox one بخرم یا xbox one s ؟ فرقشون چیه؟

2- قیمت xbox one سری اول و xbox one s چنده؟ 500 گیگ باشن
باندل باشه خیلی بهتره

3- هک شده یا نه؟

4-بازی هاش چنده؟ ( فیزیکی )

5- غیر از بازی ها معمول مولتی که رو همه کنسول ها میان , بازی ها شاد و فانتزی و جالب برای xbox one هست؟

6- این xbox one x جدید اومده و قیمتش بالاست برای منی که تلویزیونم 22 اینچ led هست فرقی میکنه خریدنش؟
و یه سوالی ذهنمو درگیر کرده
الان xbox one بازیا xbox 360 و xbox original اجرا میکنه

حالا سوالم اینه وقتی xbox one x اومده آیا امکان داره وقتی نسل 9 شروع شد بخاطر سخت افزار جدیدش و قوییش , بازی هایی که برای کنسول ها نسل 9 فقط میان یه نسخه هم برای xbox one x بیاد؟

Mehrdad595

کاربر سایت
Dec 9, 2017
3
سلام دوستان

من بین ps4 و xbox one تصمیم گرفتم xbox one بخرم ( هم بخاطر طراحی کنسول , هم بازی هاش , هم دست هاش و ......... )
چنتا سوال دارم

1- من xbox one سری اول fat دیدم خیلی خوشم اومد
بنظرتون xbox one بخرم یا xbox one s ؟ فرقشون چیه؟

2- قیمت xbox one سری اول و xbox one s چنده؟ 500 گیگ باشن
باندل باشه خیلی بهتره

3- هک شده یا نه؟

4-بازی هاش چنده؟ ( فیزیکی )

5- غیر از بازی ها معمول مولتی که رو همه کنسول ها میان , بازی ها شاد و فانتزی و جالب برای xbox one هست؟

6- این xbox one x جدید اومده و قیمتش بالاست برای منی که تلویزیونم 22 اینچ led هست فرقی میکنه خریدنش؟
و یه سوالی ذهنمو درگیر کرده
الان xbox one بازیا xbox 360 و xbox original اجرا میکنه

حالا سوالم اینه وقتی xbox one x اومده آیا امکان داره وقتی نسل 9 شروع شد بخاطر سخت افزار جدیدش و قوییش , بازی هایی که برای کنسول ها نسل 9 فقط میان یه نسخه هم برای xbox one x بیاد؟
١. اسليم بخر. من خودم اسليم دارم و دوستمم فت داره. واسه جابجايي من كنسولو ميزارم تو يه كوله پشتي. اون ميزاره تو باكس خودش!
٢.قيمت حدود ٩٠٠-١تومن هست
٣.نه هنوز هك نشده
٤.بستگي به سبك و محبوبيت بازي داره.
٥.اطلاعي ندارم
٦.رو همه كنسولها سايز و رزولوشن تصوير تفاوت ايجاد ميكنه! و اگ اكانت بخري ميتوني بازيهاي ٣٦٠ رو ديجيتالي دانلود و بازي كني يا ديسك اصلي ٣٦٠ بخري و بازي كني
٧.الان اكثر بازيها يا اپديت مياد براشون يا روي ديسكش نوشته xbox one x enhanced كه يعني بهينه شده هست واسه اون سري
اگ ميخاي كنسول بخري ترجيحا وان ايكس بخر كه مدت بيشتري ساپورت داشته باشي و بازيها هم با گرافيكتر اجرا بشن.

• Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
١. اسليم بخر. من خودم اسليم دارم و دوستمم فت داره. واسه جابجايي من كنسولو ميزارم تو يه كوله پشتي. اون ميزاره تو باكس خودش!
٢.قيمت حدود ٩٠٠-١تومن هست
٣.نه هنوز هك نشده
٤.بستگي به سبك و محبوبيت بازي داره.
٥.اطلاعي ندارم
٦.رو همه كنسولها سايز و رزولوشن تصوير تفاوت ايجاد ميكنه! و اگ اكانت بخري ميتوني بازيهاي ٣٦٠ رو ديجيتالي دانلود و بازي كني يا ديسك اصلي ٣٦٠ بخري و بازي كني
٧.الان اكثر بازيها يا اپديت مياد براشون يا روي ديسكش نوشته xbox one x enhanced كه يعني بهينه شده هست واسه اون سري
اگ ميخاي كنسول بخري ترجيحا وان ايكس بخر كه مدت بيشتري ساپورت داشته باشي و بازيها هم با گرافيكتر اجرا بشن.

ممنون از وقتی که گذاشتی

1- خودم رو همین موندم
آخه xbox one سری وای خیلی بزرگ و با ابهته منو یادت xbox original ی که سال ها داشتم میندازه ( با ایکس باکس اورجینال میشد پرس سینه زد از بس سنگین و با ابهت بود :Cheesygrin: )
از اون ور مدل s جدیدیتر و حتما هیب ها سری اول نداره مثلا دیگه آداپتور نداره
پس توصیه شما توصیه میکنید s بخرم

2- قیمتشم عالیه , باندل چطور؟ من عاشق بانل ها خاصم

3- هک میشد راحت میشد بازی کردن

4- ممنون

5- مثلا بازی Voodoo Vince رو xbox original خیلی دوست داشتم و یکی از انحصاری ها xbox original بود
فهمیدم رو xbox one تو استورش ریمستر شده اس هست - مطمعن باش این بازی 100 درصد میخرم بازی میکنم
منظورم از بازی طنز این بازیاش

Voodoo_Vince_US_front.jpg

6- عالیه
من چون زیاد میخوام بازیا xbox original بازی کنم باید دیجیتالی بخرم
360 هم دیسک اگر قیمت مناسب گیرم بیاد میخرم

7- البته گرافیک بهتر روی تلویزیون کوچیک من زیاد تاثیری نداره
کنسول one x من با خودم یه فکری کردم , گفتم کنسول xbox one بکوارد بازی ها xbox 360 و xbox original دارم و مطمعنا خودم ایکس باکس وان بخرم از بکوارد استفاده میکنم
چون هم xbox original داشتم هم 360 ( البته 360 ام زود سه چراغ شد )

با خودم فکر کردم وقتی نسل 9 شروع میشه یه سری بازی مولیتی میان که هم برای کنسول ها نسل 8 میان هم نسل 9 _ درست مثل نسل 8 که بازیا میومدن برای کنسول ها نسل 7 هم میومدن )

بعضی بازیا فقط برای کنسول ها نسل 9 میان - ولی چون xbox one x خیلی قدرتمنده آیا امکان داره بازی هایی که فقط برای نسل 9 میان برای xbox one x هم یه نسخه بیاد؟
( مثلا بازی half life 2 هم برای 360 اومد هم ایکس باکس اورجینال چون چندین برابر قویتر از ps2 بود و چنتا نمونه دیگه )

اگر واقعا برا one x بازیا نسل 9 هم بیاد اینطوری 4 تا کنسول میشه ( xbox original - xbox 360 - xbox one - و ایکس باکس نسل 9 ) اون موقع ارزش داره 1 میلیون خورده ای بیشتر بدم one x بخرم
اما اگر نیاد بنظرم ارزش نداره 1 میلیون خورده ای بیشتر بدم one x بخرم

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
میخوام یه دسته xbox one s بخرم واسه کامپیوتر چه چیزایی رو باید دقت کنم؟ واسه بازیا مشکلی نداره و راحت میشناسه؟ من بیشتر بازیای ایندی و کرک شده بازی میکنم. احتیاج به دانگل و اینا داره یا نه؟

• Like

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
ممنون از وقتی که گذاشتی

1- خودم رو همین موندم
آخه xbox one سری وای خیلی بزرگ و با ابهته منو یادت xbox original ی که سال ها داشتم میندازه ( با ایکس باکس اورجینال میشد پرس سینه زد از بس سنگین و با ابهت بود :Cheesygrin: )
از اون ور مدل s جدیدیتر و حتما هیب ها سری اول نداره مثلا دیگه آداپتور نداره
پس توصیه شما توصیه میکنید s بخرم

2- قیمتشم عالیه , باندل چطور؟ من عاشق بانل ها خاصم

3- هک میشد راحت میشد بازی کردن

4- ممنون

5- مثلا بازی Voodoo Vince رو xbox original خیلی دوست داشتم و یکی از انحصاری ها xbox original بود
فهمیدم رو xbox one تو استورش ریمستر شده اس هست - مطمعن باش این بازی 100 درصد میخرم بازی میکنم
منظورم از بازی طنز این بازیاش

Voodoo_Vince_US_front.jpg

6- عالیه
من چون زیاد میخوام بازیا xbox original بازی کنم باید دیجیتالی بخرم
360 هم دیسک اگر قیمت مناسب گیرم بیاد میخرم

7- البته گرافیک بهتر روی تلویزیون کوچیک من زیاد تاثیری نداره
کنسول one x من با خودم یه فکری کردم , گفتم کنسول xbox one بکوارد بازی ها xbox 360 و xbox original دارم و مطمعنا خودم ایکس باکس وان بخرم از بکوارد استفاده میکنم
چون هم xbox original داشتم هم 360 ( البته 360 ام زود سه چراغ شد )

با خودم فکر کردم وقتی نسل 9 شروع میشه یه سری بازی مولیتی میان که هم برای کنسول ها نسل 8 میان هم نسل 9 _ درست مثل نسل 8 که بازیا میومدن برای کنسول ها نسل 7 هم میومدن )

بعضی بازیا فقط برای کنسول ها نسل 9 میان - ولی چون xbox one x خیلی قدرتمنده آیا امکان داره بازی هایی که فقط برای نسل 9 میان برای xbox one x هم یه نسخه بیاد؟
( مثلا بازی half life 2 هم برای 360 اومد هم ایکس باکس اورجینال چون چندین برابر قویتر از ps2 بود و چنتا نمونه دیگه )

اگر واقعا برا one x بازیا نسل 9 هم بیاد اینطوری 4 تا کنسول میشه ( xbox original - xbox 360 - xbox one - و ایکس باکس نسل 9 ) اون موقع ارزش داره 1 میلیون خورده ای بیشتر بدم one x بخرم
اما اگر نیاد بنظرم ارزش نداره 1 میلیون خورده ای بیشتر بدم one x بخرم

به غیر از انگشت شمار که تو انحصار موندن ، انحصاری های اکس باکس وان برای PC هم اومدن.همین بازی که نوشتی هم برای PC هستش.
یه کنترلر XBO بخر 200 تومن همشونو رو PC بازی کن.

• Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
به غیر از انگشت شمار که تو انحصار موندن ، انحصاری های اکس باکس وان برای PC هم اومدن.همین بازی که نوشتی هم برای PC هستش.
یه کنترلر XBO بخر 200 تومن همشونو رو PC بازی کن.

داداش رضا من یادمه زمان ps2 بازی نید فور اسپید موس وانتد دیگه pc گیمری گذاشتم کنار
اون زمان pc من پنتیوم 4 بود 2000 بود سی پیو فول کش , کیسم روش 2 تا فن اضافه بسته بودم - فن هارد بسته بودم و ..........
وقتی موس وانتد رو pc بازی میکردم کلا 2 ساعت لودینگ داشت و ..... در کیس باز میکردم پنکه میذاشتم دور 3 میذاشتم انگارشاتل فضایی میخواد پرواز کنه :lol:
تازه لودینگ کم میشد توش :blink1:
همون موقع رفتم برا ps2 همون بازی موس وانتد گرفتم راحت بازی اجرا میشد لودینگ کمتر داشت _ گرافیک بازی هم یکی بود ) - نه نیاز به هارد دیسک داشت نه نصب چنتا دیسک نه شبیه ساز درایو مجازی نه نصب درایور
اون موقع pc گیمری بوسدیم گذاشتم کنار

pc که الان دارم سال 88 یا 89 جمع کردم و آپدیتش نکردم
سی پیوش amd سه هسته ای هستش با فرکانس 3500 گیگاهرتز , رمش 4 گیگ , گرافیکش 2گیگ بود که سوخت ( یه مدت از گرافیک آنبورد استفاده کردم )
تا اینکه چند ماه پیش یه جی فورس t210 گرفتم 1 گیگ روش انداختم
روش دیگه بازی اجرا نمیشه

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
داداش رضا من یادمه زمان ps2 بازی نید فور اسپید موس وانتد دیگه pc گیمری گذاشتم کنار
اون زمان pc من پنتیوم 4 بود 2000 بود سی پیو فول کش , کیسم روش 2 تا فن اضافه بسته بودم - فن هارد بسته بودم و ..........
وقتی موس وانتد رو pc بازی میکردم کلا 2 ساعت لودینگ داشت و ..... در کیس باز میکردم پنکه میذاشتم دور 3 میذاشتم انگارشاتل فضایی میخواد پرواز کنه :lol:
تازه لودینگ کم میشد توش :blink1:
همون موقع رفتم برا ps2 همون بازی موس وانتد گرفتم راحت بازی اجرا میشد لودینگ کمتر داشت _ گرافیک بازی هم یکی بود ) - نه نیاز به هارد دیسک داشت نه نصب چنتا دیسک نه شبیه ساز درایو مجازی نه نصب درایور
اون موقع pc گیمری بوسدیم گذاشتم کنار

pc که الان دارم سال 88 یا 89 جمع کردم و آپدیتش نکردم
سی پیوش amd سه هسته ای هستش با فرکانس 3500 گیگاهرتز , رمش 4 گیگ , گرافیکش 2گیگ بود که سوخت ( یه مدت از گرافیک آنبورد استفاده کردم )
تا اینکه چند ماه پیش یه جی فورس t210 گرفتم 1 گیگ روش انداختم
روش دیگه بازی اجرا نمیشه

نمیخوام بحث و تاپیک به حاشیه بره ولی الان ورق کاملا برگشته خود من XBOX360 و PS3 و PS4 , Vita Hack و TV Sony 50 اینچ اندرویدی سونی که برای خودش کنسولی هست (روش بازی و شبیه ساز عین بنز نصب میشه و دسته DS4 بی سیم عین کره بهش وصل میشه) رو دارم و این سیستم PC من هستش :
Intel corei5 6600K
Nvidia 970 GTX 4 GB GDDR5 Turbo
16GB Ram DDR4
4TB HDD + 521 GB SSD
sony playstation monitor 24 3D
به جرات بگم که هم از نظر کیفیت خروجی تصویر هم حالی که میده موس و کیبورد اللخصوص تو بازیهای اول شخص و هم لودینگها از PS4 بهتر هستن من هم دووم هم کال آف هم هل بلید هم باتل فیلد هم کشتی کج ها هم مد مکس مافیا MirrorsEdge و... بازیهای دیگه رو هم رو PS4 هم PC تست گرفتم که میگم.علاوه بر این میشه رو PC بازی کرک شده و ارزونتر اجرا کرد.
به هر حال پیشنهاد من هستش عوض هزینه کردن برای XB1 بهتره رو PC تمرکز کرد.
PS4 هم دیگه کلا برای انحصاری های نابش کنار گذاشتم و VR.
نهایتا صلاح ملک خویش دانی دوست عزیز.

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
نمیخوام بحث و تاپیک به حاشیه بره ولی الان ورق کاملا برگشته خود من XBOX360 و PS3 و PS4 , Vita Hack و TV Sony 50 اینچ اندرویدی سونی که برای خودش کنسولی هست (روش بازی و شبیه ساز عین بنز نصب میشه و دسته DS4 بی سیم عین کره بهش وصل میشه) رو دارم و این سیستم PC من هستش :
Intel corei5 6600K
16GB Ram DDR4
4TB HDD + 521 GB SSD
به جرات بگم که هم از نظر کیفیت خروجی تصویر هم حالی که میده موس و کیبورد اللخصوص تو بازیهای اول شخص و هم لودینگها از PS4 بهتر هستن من هم دووم هم کال آف هم هل بلید هم باتل فیلد هم کشتی کج ها هم مد مکس مافیا MirrorsEdge و... بازیهای دیگه رو هم رو PS4 هم PC تست گرفتم که میگم.علاوه بر این میشه رو PC بازی کرک شده و ارزونتر اجرا کرد.
عزیز من توی تاپیک xbox جای این حرفا نیست
تو تاپیک PC میتونی بری پز سیستم بدی

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
Intel corei5 6600K
16GB Ram DDR4
4TB HDD + 521 GB SSD

بازم من xbox one و xbox one s ترجیه میدم :Angel:

Solid-Gold-PS4-and-Xbox-One-by-Gatti-Luxury-Lab-image-1-672x372.jpg

5766

کاربر سایت
Dec 16, 2017
1
سلام
من یه جا خوندم که میشه دسته نسل قبل رو به xbox one sوصل کرد
من الان به دسته xbox 360 دارم چطور میتونم این دسته رو ست کنم با xbox one s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟