پرسش و پاسخ Xbox One

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
چند وقت بود با ایکس باکسم کار نکردم و حالا خود به خود ریست فکتوری شده! یعنی بازی ها هستد ولی رابط کاربری نسخه اولیه اومد و وقتی به نت وصل شدم آپدیت میخواست. واقعا نمی دونم چرا! داخل سایتا و فروم های خارجی خیلی ها به این مشکل برخورده بودن و بعضیا حتی توی 2 روز سه بار آپدیت کرده بودن. یه چیزی در مورد Xbox insiders و Dashbord preview هم خوندم و مثل اینکه به اونا ربط داره. اگر میشه راهنمایی کنید چه طوری درستش کنم چون تازه ایکس باکس وان اس خریدم و خیلی می ترسم :-w
نترس داداش
کلاً توی ایران هیچوقت توصیه نمیشه که جزئی از Insider ها بود
چون نه پشتیبانی داریم و نه صاحب
ببین آپدیت آفلاین رو دانلود کن و روی کنسولت نصب کن
بعدشم از اینسایدر در بیا
موفق باشی

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
منظورم این بود که میخوام صدای بازی رو از تو هدفون بشنوم به دسته که وصل میکنی اتفاقی نمیافته
وقتی هدفون یا هدست رو به دسته وصل میکنی برو تو تنظیمات اونجا سه تا گزینه برا بالا پایین کردن صدا میاد گزینه اولی صدای بازی هست که میشه کم یا زبادش کرد !! خیلی راحته

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
یعنی بازم به خودم واجب دیدم به دوستان پیشنهاد بدم بازی خاصی میخواهند دست به کار بشوند
من دیشب اینها رو خریدم:
Dishonored® The Complete Collection شامل :
• Dishonored® 2
• Dishonored®: Death of the Outsider™
• Dishonored® Definitive Edition
• The Imperial Assassins Pack
به قیمت 32 دلار
و
Call of Duty®: Infinite Warfare - Digital Legacy Edition شامل :
Call of Duty®: Infinite Warfare
Call of Duty®: Modern Warfare ® Remastered
به قیمت 48 دلار
و بازی زیبا Rayman Legends به قیمت 5 دلار

دوستان بازی ریمن تا الان به این قیمت برای فروش قرار نگرفته بود
همچنین بازی Call Of Duty تا الان بیشتر از 35% تخفیف نخورده بود حتی توی PSN ولی الان 40 % تخفیف خورده
بازی Dishonored® The Complete Collection هم که اولین بار هستش که 50% تخفیف خورده

امیدوارم دوستان بتونند بازی مورد علاقه اشون رو دریافت کنند

راستی بازی Forza 7 چرا برداشته شد ؟
اولش قرار داده بودند ولی سریع بعد چند ساعت برداشتن
Call Of Duty WWII هم که تخفیف نمیدادند سنگین تر بودن
10% اونم روی نسخه 100 دلاری
خسته نباشند :)

• Like
Reactions: Lord Stark

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان می خواستم برا پسر خاله ام یه اکانت جدید رو ایکس اکسش بسازم ولی ارور میده.دلیلیش چیه ؟چیکار کنم؟از یکی از فروشنده ها پرسیده گفته با ویندوز بساز می خواستم ینم چیجوری این کارو بکنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
یعنی چی نمیشه؟؟ مشکل از کجاشه؟؟ اکانت رو میتونه تو سایت رسمی ایکس باکس (مایکروسافت ) بسازه و وارد ایکس باکی بکنه البته کنسول باید اًنلاین باشه تا درست بشه ! خیلی راحت شده الان!! اوایل باید هفت خان رد میکردی تا اکانت درست کنی

• Like
Reactions: ghost dog

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
سلام دوستان می خواستم برا پسر خاله ام یه اکانت جدید رو ایکس اکسش بسازم ولی ارور میده.دلیلیش چیه ؟چیکار کنم؟از یکی از فروشنده ها پرسیده گفته با ویندوز بساز می خواستم ینم چیجوری این کارو بکنم؟
داداش اولا میشهشما بلد نیستی
شما برو سایت outlook.live.com اکانت یساز بعدش اکانتی که ساختی وارد کنسول کن اگه مقع وارد کردنش ارور داد یا اینترنت همراه اول بزن یا dns عوض کن به همین راحتی

• Like

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
با سلام دوستان میخاستم بدونم بهترین روش اتصال xbox به مانتیور با خروجی dvi چیه؟ من الان با یک تبدیل ساده کنسولو ب مانیتور وصل کردم
( مانیتورم 1600*900) ولی تصویر اصلا کیفیت نداره به جرعت میشه گف در حد 800 * 600 رزولشین تصویر ایا با کبل dvi hdmi میتونم نتیجه بهتری بگیرم؟
ممنون میشم جواب بدید

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوست عزیز توی این سایت یه اکانت بساز
http://account.microsoft.com/
همون اولش هم انتخاب کن Email نداری
اگر داری عیب نداره همونو بده
بعد توی قسمت های مختلفش وارد شو
مثل xbox
موفق باشی

• Like

arman13

کاربر سایت
Jan 11, 2007
70
دوستان، این تخفیفای بلک فرایدی رو واسه من زده دو روز مونده، تا اونجا که میدونم هنوز شروع نشده و فقط برای اعضای گلد چند روز زودتر قابل دسترسه. حالا من اگه تو این 2 روز که زده مونده بازی نخرم وقتی برای بقیه در دسترش بشه اون وقت همینا که تخفیف خورده دوباره قابل خرید با همین تخفیف هست یا ممکنه تخفیفای بیشتری بیاد و اینا از لیست حذف بشه؟
من لیست خریدامو نگاه کردم پارسال هم چند تا بازی تو روز 28 اکتبر خریدم.
الان می ترسم این بازی ها رو تو این دو روز نخرم از لیست تخفیفا حذف بشن.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
Xbox one x رو تلویزیون معمولی جواب میده منظور رو Led و .... یا فقط رو تلویزیون 4K جواب میده از کیفیت میدونم منظور از نظر دستگاه خودشه که رو هر تلویزیونی میاد بالا ؟
و سوال دیگه کسی که بخره آیا گرافیک خاصی میبینه یا خیلی تفاوت خیلی نیست ؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
Xbox one x رو تلویزیون معمولی جواب میده منظور رو Led و .... یا فقط رو تلویزیون 4K جواب میده از کیفیت میدونم منظور از نظر دستگاه خودشه که رو هر تلویزیونی میاد بالا ؟
و سوال دیگه کسی که بخره آیا گرافیک خاصی میبینه یا خیلی تفاوت خیلی نیست ؟

بله با سوپرسمپلینگ کیفیتش هم روی 1080p بهتر هست

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
ممنون از همه.شرمنده بابت تاخیر
والا اکانتو تو سایت ساختم فقط اونجایی که باید تو ایکس باکس رمز ایناشو وارد کنم اصن باز نمیشه.ولی حالا با همون همراه اول میرم یا dsn عوض میکنم ببینم چی میشه.البته یه بار این کارو کردم یعنی نت گوشیمو hotspot کردم ولی درست نشد.ایکس باکسم نه تو خونه خودشون درست شد نه تو خونه ما.ولی حالا دوباره امتحان میکنم ببینم چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر