پرسش و پاسخ Xbox One

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام من میخوام xbox one s بخرم فقط برای بازی های انحصاریش مخصوصا فورزا هورازین
سوالم اینه که انلاین این بازی خوبه؟ و ایا راحت وصل میشه به سرور ؟
من الان با پرو هیج مشکلی با انلاین ندارم
سلام
کار خوبی میخواهید انجام بدید :)
بازی های فوق العاده ای داره شک نکن
بخصوص اینکه فروش فوق العادع سال (بلک فرایدی) نزدیکه و توش میتونی کلی بازی خوب مثل همین فورزا ها و ......رو تا 60% تخفیف خورده بخری
بله هیچ مشکلی برای انلاین نداره
خداییش انلاینش حداقل برای من و داداشم که از PS4 خیلی بهتر هستش
اصلاً اون رو بخاطر همین بحث انلاین کنار گذاشتیم
البته ربط به بازی هم داره
در کل ضرر نمیکنه
بخصوص الان که قیمت کنسول عالی هستش
و کیفیت هم عالی بود و خرابی گزارش نشده

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
بچه ها کسی ایکس گرفته؟
کلا خرابی چیزی داشته؟؟
موقع خوبی هست واسه خرید؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
راستش من قصد خریدشو دارم و تقریبا از روز عرضه، سایت های مختلفی رو چک کردم و قیمت ها هم به شدت سلیقه ای هست.
به نظرم الان نخرید، فعلا همون فروشنده هایی هم که موجود دارن اکثرا نسخه PROJECT SCORPIO هست که رنج قیمتش بین 2.700.000 تا 2.900.000
البته نوسانات ارز هم باید در نظر گرفت، چندان قیمت ها تخیلی هم نیست. خلاصه اینکه الان نخرید، چند ماه دیگه متعادل میشه قیمتا.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
گیرز 4 انلاینش چهطوره ارزش بازی داره یا دیسکشو بفروشم
من دوتا مودش رو بازی کردم و خوشم نیومد. یکی مثل اکت های اول بخش داستانیش بود. موج موج دشمن میاد و باید مبارزه کنید. دومی هم که بازی کردم تیم دث مچ بود. بازم بستگی به سلیقت داره.

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
من دوتا مودش رو بازی کردم و خوشم نیومد. یکی مثل اکت های اول بخش داستانیش بود. موج موج دشمن میاد و باید مبارزه کنید. دومی هم که بازی کردم تیم دث مچ بود. بازم بستگی به سلیقت داره.
مرسی
امروز یه کانالی گیفت 60 دلاری 180تومن میداد که خریدم 2 تا کد 50 و10 دلاری داد که مشکلی نداشت حسابم شارژ شد
اگه کسی میخواد بهم بگه لینک بهش بدم واسه فردا لازم میشه چون تخفیفای black friday شروع میشه
اینم بگم که تا امشب میده این قیمت

• Like
Reactions: stanley

Mohsenso

کاربر سایت
Nov 16, 2017
3
سلام دوستان
برای خرید کردیت کارت ی جایی معرفی میکنید؟
چون اکانتامو ب صورت کدی میخرم نمیدونم باید چیکار کنم
واسه اکانت گلد یک ماهه ک یک دلار گذاشته باید چیکار کنم؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
مرسی
امروز یه کانالی گیفت 60 دلاری 180تومن میداد که خریدم 2 تا کد 50 و10 دلاری داد که مشکلی نداشت حسابم شارژ شد
اگه کسی میخواد بهم بگه لینک بهش بدم واسه فردا لازم میشه چون تخفیفای black friday شروع میشه
سلام ممنون میشم برای من ارسال کنید

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
س
مرسی
دمت گرم برا منم بفرست کانالو

آخرین ویرایش:

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
دوستان این تخفیف گلد یک ماهه که الان شده یک دلار راهی هست بتونیم بگیریم؟ سایت های ایرانی ک بعید میدونم این تخفیفارو اعمال کنن

amiwr

کاربر سایت
Nov 16, 2017
1
چند وقت بود با ایکس باکسم کار نکردم و حالا خود به خود ریست فکتوری شده! یعنی بازی ها هستد ولی رابط کاربری نسخه اولیه اومد و وقتی به نت وصل شدم آپدیت میخواست. واقعا نمی دونم چرا! داخل سایتا و فروم های خارجی خیلی ها به این مشکل برخورده بودن و بعضیا حتی توی 2 روز سه بار آپدیت کرده بودن. یه چیزی در مورد Xbox insiders و Dashbord preview هم خوندم و مثل اینکه به اونا ربط داره. اگر میشه راهنمایی کنید چه طوری درستش کنم چون تازه ایکس باکس وان اس خریدم و خیلی می ترسم :-w

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر