پرسش و پاسخ Xbox One

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
ممنون از پاسختون.اون کار اشتباهی کردن رو دقیق متوجه نشدم.کار اشتباهی کرده براش بازی ریخته؟ خب بچه هاش دبستانی هستند و انلاین بازی نمیکنن و عوضش با پول 2 بازی 10 بازی دارن الان.
پس با اپدیت داشبورد مشکلی برای این بازی ها پیش نمیاد.البته در جریانش نیستم که اکانت اشتراکیه یا دزدی
داداش پول اضافی دادن اگه اکانت ea access میگرفتن خیلی ارزون تر در میومد و همیشه میتونسن انلاین بشن خیلی بازی های خوبیم داره که برا بچه هاش کافی بود از فوتبال گرفته تا need for speed و battalfeild

• Like
Reactions: karamooz

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
ممنون از پاسختون.اون کار اشتباهی کردن رو دقیق متوجه نشدم.کار اشتباهی کرده براش بازی ریخته؟ خب بچه هاش دبستانی هستند و انلاین بازی نمیکنن و عوضش با پول 2 بازی 10 بازی دارن الان.
پس با اپدیت داشبورد مشکلی برای این بازی ها پیش نمیاد.البته در جریانش نیستم که اکانت اشتراکیه یا دزدی
بله کار اشتباهی هست. اولا بازار اکانت های هکی (دزدی) رو گرم میکنن. دوما اون بدبختی که پول داده اکانت رو خریده حداقل یکی از ریست های Home کردنش سوخت میشه. سوما از امکانات کنسول به طور کامل نمیتونید بهره ببرید، انلاین شدن که فقط برای بازی چند نفره نیست، نمونش همین فیلم دیدن که باید انلاین بشید برنامه شو نصب کنید. چهارما که بازی ها موقتی هستش یعنی دفعه بعد که شما بخواید کنسولو ببری بازی ریخته بشه اون بازی های قبلی از بین میرند.
اگر هم اشتراکی بود اولا قیمتش بالاتر از این بود دوما خود فروشنده بهشون میگفت که اکانت قانونیه. اشتراکی هم انواع مختلف داره که یک نوعش نمیتونن انلاین بشن. دو نوع دیگه که گرونتر حساب میکنن میشه انلاین شد.
اگر هم انلاین نمیشن نیازی به اپدیت سیستم نیست. با توجه به این که کنسول افلاین فقط و فقط در حد اینه که بازی رو اجرا کنه،‌ قابلیت خاصی باهاش بدست نمیاد و از اونجایی که اپدیت کردن بدون اینترنت دردسرش زیاده خیلی خودتونو اذیت نکنید.

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
اقایون من هر جوری فکر میکنم.
بازی با اکس باکس وان خیلی به صرفه ار در میاد.
توضیح میدم.
اولا که یه اکانت ea access میگیریم.کلی بازی میشه....
یه اکانت اکس باکس گیم پس میگیریم.یه گونی بازی میشه گرفت:D
فقط مشکل اصلی حجم دانلوده.
با 4g ایرانسل وضعیت اکس باکس وان به چه صورت هستش؟جواب میده؟
چون توی psnکه اذیتم میکنه.اوضاعش چندان جالب نیس.
و یه سوال دارم.صبر کنم اکس باکس وان ایکس بیاد،یا همین وان اس رو بگیرم؟وان ایکس بیشتر از دو میلیون قیمتش میشه به نظرتان؟
Ps4دارم الان. ولی مثل نسل قبل یه کرمی افتاده به جونم. دو تا کنسول داشته باشم.:|

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
اقایون من هر جوری فکر میکنم.
بازی با اکس باکس وان خیلی به صرفه ار در میاد.
توضیح میدم.
اولا که یه اکانت ea access میگیریم.کلی بازی میشه....
یه اکانت اکس باکس گیم پس میگیریم.یه گونی بازی میشه گرفت:D
فقط مشکل اصلی حجم دانلوده.
با 4g ایرانسل وضعیت اکس باکس وان به چه صورت هستش؟جواب میده؟
چون توی psnکه اذیتم میکنه.اوضاعش چندان جالب نیس.
و یه سوال دارم.صبر کنم اکس باکس وان ایکس بیاد،یا همین وان اس رو بگیرم؟وان ایکس بیشتر از دو میلیون قیمتش میشه به نظرتان؟
Ps4دارم الان. ولی مثل نسل قبل یه کرمی افتاده به جونم. دو تا کنسول داشته باشم.:|
داداش اگه اینترنت اسیا تک داشته باشی که هر دیتایی که می خوای بدون مصرف ترافیک میتونی دانلود کنی
فک کنم اولش خیلی گرون میشه منم کرمم گرفت فعلا هر دوشو دارم ولی احتمالا امروز PS4 بفروشم
ولی اگه بخوای وان ایکس بگیری باید تلوزیونت 4k باشه تو FULL HD هم تو سایتا نوشته یکم کیفیتش بیشتر از کنسولای دیگس

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
بله کار اشتباهی هست. اولا بازار اکانت های هکی (دزدی) رو گرم میکنن. دوما اون بدبختی که پول داده اکانت رو خریده حداقل یکی از ریست های Home کردنش سوخت میشه. سوما از امکانات کنسول به طور کامل نمیتونید بهره ببرید، انلاین شدن که فقط برای بازی چند نفره نیست، نمونش همین فیلم دیدن که باید انلاین بشید برنامه شو نصب کنید. چهارما که بازی ها موقتی هستش یعنی دفعه بعد که شما بخواید کنسولو ببری بازی ریخته بشه اون بازی های قبلی از بین میرند.
اگر هم اشتراکی بود اولا قیمتش بالاتر از این بود دوما خود فروشنده بهشون میگفت که اکانت قانونیه. اشتراکی هم انواع مختلف داره که یک نوعش نمیتونن انلاین بشن. دو نوع دیگه که گرونتر حساب میکنن میشه انلاین شد.
اگر هم انلاین نمیشن نیازی به اپدیت سیستم نیست. با توجه به این که کنسول افلاین فقط و فقط در حد اینه که بازی رو اجرا کنه،‌ قابلیت خاصی باهاش بدست نمیاد و از اونجایی که اپدیت کردن بدون اینترنت دردسرش زیاده خیلی خودتونو اذیت نکنید.
لطف میکنید بگید دلیل فنی این کار چیه.که چرا با ریختن بازیای جدید بازیای قدیمی پاک میشن.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
لطف میکنید بگید دلیل فنی این کار چیه.که چرا با ریختن بازیای جدید بازیای قدیمی پاک میشن.
کلا بازیای شما با یک بار انلاین شدن و هوم کردن اکانت و بعد آفلاین کردن کنسول بالا میان حالا فروشنده اون اکانت رو ده تا کنسول دیگه هم هوم میکنه به نوعی بازی شما هکی هست و چون کنسول برای بازی جدید باید مجددا انلاین شه اونوقت بازیای قبلی همه میپره

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
دوستان عزیز من هر کاری میکنم نمیتونم اکانت پسر دایمو تو کنسولش home کنم
فقط وقتی اکانتشو درس کردم سن واقعشو زدم (کم تر18 سال) این می تونه دلیلش باشه؟؟

hamidaky

کاربر سایت
Oct 13, 2017
9
سلام بروبچ
من دیگ از اپگرید کردن پی سی خسته شدم میخوام کنسول بگیرم
بین xbox one s و ps4 pro موندم از طرفی ایکس باکس خیلی میصرفه و از طرفی قدرت پلی بیشتره
تلوزیون 4k دارم
من رو لگ زدن حساسم سر همین میخوام کنسول بگیرم
میخواستم بدونم xbox one s لگ داره موقعی ک 4k اپ میکنه؟(سر بازیی مث فیفا یا nba 2k )
زیاد اهمیت نمیدم ب بازیای انحصاری :)
بنظرتون کدومشو بگیرم چون محدودیت بودجه هم دارم واسه همون دودلم چون ea سر ایکس باکس خیلی دستو دل بازه:)
ممنون میشم راهنماییم کنین رفقای xbox

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
هرکاری میکنم وارد اپ ها نمیشه و بعد از مدتی که روی صفحه فریز میشه ارور میده که
For some reason my game / app took too long to start (0x8027025a)
ارورو که سرچ کردم راهنمایی هایی که گفته بود انجام دادم اما بازهم همینه

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
سلام بروبچ
من دیگ از اپگرید کردن پی سی خسته شدم میخوام کنسول بگیرم
بین xbox one s و ps4 pro موندم از طرفی ایکس باکس خیلی میصرفه و از طرفی قدرت پلی بیشتره
تلوزیون 4k دارم
من رو لگ زدن حساسم سر همین میخوام کنسول بگیرم
میخواستم بدونم xbox one s لگ داره موقعی ک 4k اپ میکنه؟(سر بازیی مث فیفا یا nba 2k )
زیاد اهمیت نمیدم ب بازیای انحصاری :)
بنظرتون کدومشو بگیرم چون محدودیت بودجه هم دارم واسه همون دودلم چون ea سر ایکس باکس خیلی دستو دل بازه:)
ممنون میشم راهنماییم کنین رفقای xbox
به نظرم همینو بگیر قیمتش هم بهصرفس
منم تا حالا لگ ندیدم
فقط یه بار تو بازی mortal دیدیم اونم فقط همون یه بار بود
اگه زیادی حساسین می تونین یکی رو پیدا کنین دستگاهشو تست کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر