پرسش و پاسخ Xbox One

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
خود xbox گلد سه ماهه رو با 40 درصد تخفیف میده ولی من تا 10 روز دیگه از گلدم مونده گفتم اگر الان بخرم این سه ماهه رو از الان شروع میکنه یا بعد از پایان گلد قبلیم؟

سلام چه طور میشه یه بازی رو به طور کامل از ایکس باکس وان حذف کرد در ضمن سی دی بازی رو هم ندارم

تو داشبورد اون بغل سمت راست زده My Game اونجا برو رو بازی مورد نظرت کلیک راست کن بعد Unistall

• Like
Reactions: ehsanservat

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
خود xbox گلد سه ماهه رو با 40 درصد تخفیف میده ولی من تا 10 روز دیگه از گلدم مونده گفتم اگر الان بخرم این سه ماهه رو از الان شروع میکنه یا بعد از پایان گلد قبلیم؟
از ادامه گلد قبلی حساب میشه

Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام دوستان.
من میخوام اکس باکس قبلیم رو بفروشم.چه جوری میتونم اکانتم رو کامل از روش پاک کنم؟؟؟
اگر کنسول بدون اکانت باشه راحت بالا میاد؟اروری چیزی نمیده؟؟؟(وقتی خریدار میخواد کنسول رو روشن و تست کنه منظورمه...)

• Like

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام دوستان.
من میخوام اکس باکس قبلیم رو بفروشم.چه جوری میتونم اکانتم رو کامل از روش پاک کنم؟؟؟
اگر کنسول بدون اکانت باشه راحت بالا میاد؟اروری چیزی نمیده؟؟؟(وقتی خریدار میخواد کنسول رو روشن و تست کنه منظورمه...)
همین که پاکش کنی کاملپاک میشه و قیر قابل دسترسی
همچنین میتونی تایید دو مرحله ای رو فعال کنی که در اون صورت به هیچ وجه دیگه نممیتونه کسی به غیر خودت با اکانت لوگین کنه یعنی شر اینایی که هم که اکانتت رو هک میکنن هم کم میشه

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
تایید دو مرحله ای باید شماره همراه رو وارد کنیم درسته؟؟؟
خب واسه ما که ایرانیم مشکلی نیست؟؟؟اصلا مایکروسافت شماره مارو قبول داره؟؟؟

• Like

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,426
سلام
من 4 تا کد گیرز 1/2/3/ جاجمنت رو وارد کردم
بعد الان اگر اکانتم رو روی کنسول دوستم وارد کنم میتونم 4 تا بازی که کدشون رو کنسول خودم وارد کردم وارد کنم بازی کنم؟

• Like

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام
من 4 تا کد گیرز 1/2/3/ جاجمنت رو وارد کردم
بعد الان اگر اکانتم رو روی کنسول دوستم وارد کنم میتونم 4 تا بازی که کدشون رو کنسول خودم وارد کردم وارد کنم بازی کنم؟
سلام
بله ميشه

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
تایید دو مرحله ای باید شماره همراه رو وارد کنیم درسته؟؟؟
خب واسه ما که ایرانیم مشکلی نیست؟؟؟اصلا مایکروسافت شماره مارو قبول داره؟؟؟
من که با همین شماره خودم کار می کنم و مشکلی نداره هم برام اس مسش میاد تاییدش هم فعال شد

• Like

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان کمککککک دیسکو گذاشتم تو دستگاه میگه do you own dis doc? بعد پایین یه سری توضیحات نوشته نمیزاره وارد بازی شم
دیسک چه بازی ای ؟
این ارور برا وقتیه که بازی رو بخواین ران کنین که نه رو اکانت باشه نه دیسکشو داشته باشین
بازی رو یبار پاک کنین دوباره از رو دیسک نصب کنین

Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
  • Like

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام
دوستان دیشب اپدیت جدیدی که دیشب اومد رو دان کردم و به غبر از تغییرات منو، یک تغییر عجیب دیدم، کنسول رو وقتی در حالت خاموش کامل سریال سیوینگ انرژی میزاری، کنسول بعد خاموش شدن ۲ دقیقه در حالت اینستان ان میمونه بعد چراغ پاور زرد میسه و خاموشی!
خوب این حالت برای مواقعی که عجله داری و میخوای کنسول سریع کامل خاموش بشه یکم عذاب اوره، ایا راهی هست مثل قبل اپدیت موقع خاموش شدن درجا خاموش بشه پاور( بره چراغ نارنجی) و اون فاصله طولانی تا حالت نارنجی رو مثل قبل کوتاه کرد؟؟؟؟
دقت کنید اینحالتی که میگم بعد خاموشی کامل کنسول پیش مباد در در حینش)
ممنون

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر