پرسش و پاسخ Xbox One

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
يه سري آداپتور فيك هست كه مثل اوريجيناله ولي صداي به شدت زيادي داره كه سرسام آوره ولي خب كار راه اندازه ديگه مخصوصا براي شما
آخه مسئله این 53 یورو برای این آداپتور ه دادم واقعا دیگه زوره برای 1 ماه دوباره 250 تومن بدم. :/
ساپورت مایکروسافت بابت این آداپتور 53 یورو گرفته،من فکر میکردم یکی دو روزه به دوستم تحویل بده نهایت 10-15 روز دیگه دست من باشه ولی این ماجرا 20 روز کاری که طول میکشه تحویل دوستم بده کار رو خراب کرده ...،وگرنه یه همچین کاری نمیکردم.

• Like
Reactions: arshia78

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
آخه مسئله این 53 یورو برای این آداپتور ه دادم واقعا دیگه زوره برای 1 ماه دوباره 250 تومن بدم. :/
ساپورت مایکروسافت بابت این آداپتور 53 یورو گرفته،من فکر میکردم یکی دو روزه به دوستم تحویل بده نهایت 10-15 روز دیگه دست من باشه ولی این ماجرا 20 روز کاری که طول میکشه تحویل دوستم بده کار رو خراب کرده ...،وگرنه یه همچین کاری نمیکردم.
از 250 تومن فك كنم خيلي ارزون تر باشه:D
البته نميدونم قيمت دستم نيست شايد شما درست ميگي

• Like
Reactions: R3D_R4N9ER

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام دوستان
من اکس باکس وان ام ریجن 1 ه و پاور ادپتور اش برق 110 ه،متاسفانه کسی اشتباهی اون رو مستقیم به برق وصل کرد و پاور سوخت.
از طریق یکی از دوستانم تونستم از ساپورت مایکروسافت تو آلمان یکی تهیه کنم ولی متاسفانه 20 روز کاری طول میکشه که برسه به دوستم و تا اون بفرسته برای من و ... بالای یک ماه طول میکشه.
می خواستم بپرسم که آیا قابل تعمیر هست،برای یه مدتی هم شده کار کنه بعدش دیگه هرچی شد،شد فقط توی عید دیگه واقعا ستمه نشه بازی کرد.8-|
الکتریکی ها یا ... میتونن یه جوری سمبل اش کنن؟
از همینجا یه آداپتور اصل ۲۲۰ میخریدی بهتر نبود ؟ حدود ۱۰۰ و خرده ای قیمت داره !!

Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
از 250 تومن فك كنم خيلي ارزون تر باشه:D
البته نميدونم قيمت دستم نيست شايد شما درست ميگي
والا خودمم گیح شدم.8-|:D
از همینجا یه آداپتور اصل ۲۲۰ میخریدی بهتر نبود ؟ حدود ۱۰۰ و خرده ای قیمت داره !!

چمیدونستم اینقدر خستن که 20 روزه تحویل میدن.جالبیش هم اینه هیچ جا نزده بود 20 روزه،پول که دادیم و همه چی تموم شد قید کرد 20 روز کاری طول میکشه تا برسه بهتون.:))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arshia78

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
والا خودمم گیح شدم.8-|:D

چمیدونستم اینقدر خستن که 20 روزه تحویل میدن.جالبیش هم اینه هیچ جا نزده بود 20 روزه،پول که دادیم و همه چی تموم شد قید کرد 20 روز کاری طول میکشه تا برسه بهتون.:))
دیگه حالا کاریه که شده
آداپتور تعمیر کردن کاری نداره یه مشت خازنه فقط :))
بده برات درستش کنن تا اون موقع

• Like

Persian Dragon

کاربر سایت
Feb 4, 2016
70
سلام. دوستان یه سوال داشتم. من به تازگی کنسول xbox one رو خریداری کردم که بازی forza horizon 2 هم روش بود. میخواستم ببینم راهی هست که این بازی رو بدون سی دی بشه اجرا کرد؟ آخه اینطوری هرچقدر هم که مواظبت کنی بعد یه مدت سی دی خراب میشه و عملا دیگه نمیشه بازی کرد. راهی هست که بشه بازی رو بدون سی دی اجرا کرد؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام. دوستان یه سوال داشتم. من به تازگی کنسول xbox one رو خریداری کردم که بازی forza horizon 2 هم روش بود. میخواستم ببینم راهی هست که این بازی رو بدون سی دی بشه اجرا کرد؟ آخه اینطوری هرچقدر هم که مواظبت کنی بعد یه مدت سی دی خراب میشه و عملا دیگه نمیشه بازی کرد. راهی هست که بشه بازی رو بدون سی دی اجرا کرد؟
بايد به صورت ديجيتالي و با گيفت از استور بخريش.
در ضمن سي دي نيست كه زود بخواد خراب بشه، بلوري ـه

• Like
Reactions: Persian Dragon

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بچه ها من میخوام گیرز یا کالاف رو آنلاین بازی کنم اصلا تو بازی نمیره میگه باید ابدیت بشه.گرزو پرسیدم بچه ها گفتن بخاطر تعداد مپ هستش.کالافم احتمالا همینه...من اگه بخوام انلاین بازی کنم نخوام ابدیت بشه هیچ راهی نداره؟؟یه کالافو میخوام تست کنم میگه 17 گیگ ابدیت.من اگه نخوام باید چیکار کنم؟؟

Norton_security

کاربر سایت
Jun 21, 2016
30
بچه ها من میخوام گیرز یا کالاف رو آنلاین بازی کنم اصلا تو بازی نمیره میگه باید ابدیت بشه.گرزو پرسیدم بچه ها گفتن بخاطر تعداد مپ هستش.کالافم احتمالا همینه...من اگه بخوام انلاین بازی کنم نخوام ابدیت بشه هیچ راهی نداره؟؟یه کالافو میخوام تست کنم میگه 17 گیگ ابدیت.من اگه نخوام باید چیکار کنم؟؟
دیگه باس بخوای اگر میخوای بازی کنی

• Like
Reactions: Mbox

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,009
نام
محمد امین

دیجی آداپتور دار 140 تومن که عالی هست یک سری آداپتور هم تو بازار هست که از قیافش معلومه فیکه اونها رو اگر مجانی هم بهت دادن نگیر

دیجیتالی دردسر های خودشو داره و دیسک هم به این راحتی ها خراب نمیشه و اورجینال هستن

اولا که حتما برای آنلاین باید آپدیت کنی دوما که این دو بازی آپدیتها وحشتناکی دارن البته همه بازی ها اینجورین

• Like
Reactions: amir code

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سلام
من یه دیسک بازی دارم ک تو 47 درصد میمونه نصب نمیشه(متاسفانه دیسک خش داره )
راه حلی چیزی نیست بتونم بازیرو نصب کنم ؟
(دانلودی چیزی؟)

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
سلام
من یه دیسک بازی دارم ک تو 47 درصد میمونه نصب نمیشه(متاسفانه دیسک خش داره )
راه حلی چیزی نیست بتونم بازیرو نصب کنم ؟
(دانلودی چیزی؟)
اول نصب بازی رو کنسل کن. بعد دیسکو بزار توی دستگاه
بعد برو توی store بازی مورد نظر رو پیدا کن. باید یه گزینه نصب داشته باشه. اینجوری کلش رو از اینترنت دانلود میکنه ولی برای بازی همچنان به دیسک احتیاج هست

• Like
Reactions: *CATALAN*

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستا ن یه سوال داشتم من یه هارد اکسترنال دارم که بازیهامو توش ریختم به ایکس باکس وصله میخوام بدونم میشه همیشه هاردم متصل بمونه به دستگاه چون میترسم انقدر کابلشو دربیارم وصل کنم هم جای یو اس بی ایکسباکس خراب بشه هم ماله هارد البته وقتی ایکس باکس خاموشه هاردم هم خاموشه کار نمیکنه میخوام بدونم هاردم همیشه وصل باشه بعد مدتی خراب نمیشه؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستا ن یه سوال داشتم من یه هارد اکسترنال دارم که بازیهامو توش ریختم به ایکس باکس وصله میخوام بدونم میشه همیشه هاردم متصل بمونه به دستگاه چون میترسم انقدر کابلشو دربیارم وصل کنم هم جای یو اس بی ایکسباکس خراب بشه هم ماله هارد البته وقتی ایکس باکس خاموشه هاردم هم خاموشه کار نمیکنه میخوام بدونم هاردم همیشه وصل باشه بعد مدتی خراب نمیشه؟
چرا هی جداش میکنی اصن
برا من ۱ سالی هست وصله مشکلی نداشته

• Like
Reactions: amir_k2m

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر