پرسش و پاسخ Xbox One

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
امروز کنسول رو ریست کامل کردم ، بعد روشن شدن ، تو ستاپ اولیه کلا مونده تو وضعیت checking your connection ! راه حلی سراغ دارین عزیزان ؟

• Like
Reactions: ehsanservat

parsiann

کاربر سایت
Nov 8, 2016
17
دوستان سلام
من مدتی مشغول بازی وارفریم بودم تا اینکه آپدیتی برای بازی اومد و من هم اپدیتش کردم،که بعد اون اپدیت ایکون بازی هم به رنگ قرمز دراومد،ولی متاسفانه از بعد اپدیت وقتی وارد بازی میشم همون اولش تو خود بازی می خواد یه دانلود 20 یا 30 مگابایتی بکنه که نمی تونه و ارور میده.با توجه به اینکه من سرعت نتم 16 مگ هست واقعا برام جالبه که چرا نمی تونم وارد بازی بشم .ممنون میشم راهنمایی کنین

• Like

ho3ein70

کاربر سایت
Dec 5, 2013
102
نام
ho3einsa
درود
امروز کنسول رو ریست کامل کردم ، بعد روشن شدن ، تو ستاپ اولیه کلا مونده تو وضعیت checking your connection ! راه حلی سراغ دارین عزیزان ؟
اگه با ایرانسل وصل میشی بهتره با یه نت دیگه امتحان کنی. واسه ستاپ اولیه با ایرانسل مشکل داره فک کنم تحریمه. من با های وب امتحان کردم مشکلی نداشت ولی با ایرانسل مشکل داشت. اگه دی اس ال داری با اون امتحان کن.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اگه با ایرانسل وصل میشی بهتره با یه نت دیگه امتحان کنی. واسه ستاپ اولیه با ایرانسل مشکل داره فک کنم تحریمه. من با های وب امتحان کردم مشکلی نداشت ولی با ایرانسل مشکل داشت. اگه دی اس ال داری با اون امتحان کن.
درسته عزیز . نتی که باهاش اپدیت و ستاپ اولیه رو انجام دادم ایرانسل بود .
البته بعد بعد یه بار خاموش و روشن کردن کنسول ، حل شد و این دفعه بالا اومد . برای اطمینان هم یه بار دیگه ریست کنسول رو انجام دادم تا اگه باگی به وجود اومده از بین بره که این دفعه ایرانسل بازی در نیاورد .

• Like

3287925

کاربر سایت
Oct 4, 2016
2
سلام . من یه کنسول وان گرفتم روش یه اکانت هست ، همراش 3 تا بازی بوده یکی دیسک داره و 2 تا از بازی ها فقط کد بود که الان رو کنسول نصب و دانلود شدن. من اکانت خودمو کنار اکانت قبلی لاگین کردم . می خواستم بدونم اگر اکانت قبلی رو پاک کنم چه اتفاقی می افته ؟ بازی ها پاک میشن؟ بازی ها ماله اکانت شده یا نه باز هم با اون کدا میشه دانلود کرد؟ اصلا وضعیت اون بازی ها چیه؟

• Like

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام . من یه کنسول وان گرفتم روش یه اکانت هست ، همراش 3 تا بازی بوده یکی دیسک داره و 2 تا از بازی ها فقط کد بود که الان رو کنسول نصب و دانلود شدن. من اکانت خودمو کنار اکانت قبلی لاگین کردم . می خواستم بدونم اگر اکانت قبلی رو پاک کنم چه اتفاقی می افته ؟ بازی ها پاک میشن؟ بازی ها ماله اکانت شده یا نه باز هم با اون کدا میشه دانلود کرد؟ اصلا وضعیت اون بازی ها چیه؟
بازی های به اکانت وصل هست . دیتای بازی ربطی نداره میتونی دیتا رو داشته باشی ولی اگه اون اکانت نباشه نمیتونی وارد اون بازیا بشی . حتی اگه اون اکانت هوم نباشه و آنلاین نشده باشی باهاش هم نمیتونی وارد بازی های اون اکانت بشی

• Like

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
سلام دوستان یه چند تا سوال سطحی مسخره برام پیش اومده چون میخوام ایکس بگیرم ... اولیش اینکه برای خرید بازی های دیجیتالی و ریدیم کردنشون نیاز به شیلتر فکن داره؟؟؟ برای دانلودشون چی؟؟؟ کلا سخت است ایا ؟؟؟ قسمت بعدی اینکه بخوام آنلاین بازی کنم به چنین مشکلی نمیخوره که نیاز به شیلتر فکن بخواد؟

• Like

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام دوستان یه چند تا سوال سطحی مسخره برام پیش اومده چون میخوام ایکس بگیرم ... اولیش اینکه برای خرید بازی های دیجیتالی و ریدیم کردنشون نیاز به شیلتر فکن داره؟؟؟ برای دانلودشون چی؟؟؟ کلا سخت است ایا ؟؟؟ قسمت بعدی اینکه بخوام آنلاین بازی کنم به چنین مشکلی نمیخوره که نیاز به شیلتر فکن بخواد؟
براي خريد و ريديم بله نياز هست اما باقي موارد خير.

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
ببخشید من باز اومدم با سوالات مسخره ام...یه شرح وظایف از خودم بگم و اینکه کمک در خرید Xone میخواستم...
من بین 3 - 4 نوع ایکس باکس موندم... اولینش اینکه آیا نیاز هست که one s رو بخرم یا همون one ارجینال کفایت میکنه (توضیحات اینکه در حال حاضر تلوزیزون 4k ندارم اما ممکنه تا یکسال دیگه بخرم و اینکه one s بازی های 4k رو آپ اسکیل میکنه...) با توجه به توضیحات خرید وان اس عاقلانه تره یا وان... گزینه بعدی اینکه کینکت به کار میاد که اکه خواستم اورجینال بخرم باندل کینکتشو بگیرم یا نه ( این رو میدونم که بازیهای کینکتش زیاد نیست اما بازی جاست دنس مثلا برای خانومم احتمالا بتونه دلیل قانع کننده ای باشه که ایکس باکس رو بگیرم :D)... خیلی سوال شده برام ممنون میشم کمک کنید و باز هم ممنونم از اینکه وقت میذارید

آخرین ویرایش:
  • Like

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
one معمولی ارزش خرید نداره. کینکت هم دیگه براش بازی نمیاد و خیلی بعیده که خوشتون بیاد. از اون چیز هایی هست که دو سه ساعت خوبه باهاش حال میکنی ولی دیگه هیچوقت نمیری سمتش

• Like

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ببخشید من باز اومدم با سوالات مسخره ام...یه شرح وظایف از خودم بگم و اینکه کمک در خرید Xone میخواستم...
من بین 3 - 4 نوع ایکس باکس موندم... اولینش اینکه آیا نیاز هست که one s رو بخرم یا همون one ارجینال کفایت میکنه (توضیحات اینکه در حال حاضر تلوزیزون 4k ندارم اما ممکنه تا یکسال دیگه بخرم و اینکه one s بازی های 4k رو آپ اسکیل میکنه...) با توجه به توضیحات خرید وان اس عاقلانه تره یا وان... گزینه بعدی اینکه کینکت به کار میاد که اکه خواستم اورجینال بخرم باندل کینکتشو بگیرم یا نه ( این رو میدونم که بازیهای کینکتش زیاد نیست اما بازی جاست دنس مثلا برای خانومم احتمالا بتونه دلیل قانع کننده ای باشه که ایکس باکس رو بگیرم :D)... خیلی سوال شده برام ممنون میشم کمک کنید و باز هم ممنونم از اینکه وقت میذارید
دوست عزیز سلام
ببین از اونجایی که داری کنسول رو برای خانواده میخری نظر بنده خرید One s هستش
سعی کن 500 گیگ نخری و کمتر از 1 ترابایت بهش فکر نکن
برای اون قضیه جاست دنس هم مشکلی نیست و یکی از روش های کنترلش بدون کینکت با در دست گرفتن گوشی هوشمند خودتون هستش
یه App مخصوص داره برای اندروید و Ios و ,WindowsPhone که نصب میکنی و روی یک سیستم تحت شبکه داخلی میتونی بازیش کنی
در کل بشخصه هیچ تفاوت خاصی بین One و One S ندیدم
در حالت کلی میگم
اگر هدف لذت بردن از بازی و دورهم بودن باشه هیچ فرقی نداره و حتی شاید بنده One معمولی پیشنهاد بدم ولی اگر هدف مثل این هاردکور گیمرها باشه و 1 یا 2 فریم رو فضایی یا انقلابی ببینند نه برو برای One S
در کل سخت نگیر و سعی کن لذت ببری
این رو هم روی هوا عرض نمی کنم خدمتتون
بنده خودم هم One دارم و هم One S ولی یه چیزو بگم تا الان فقط 1 باری که یه چند تا بلوری ارجینال از خارج از کشور خریدم هیچ وقت برای فیلم دیدن توی ایران نتوستم از کنسول هام استفاده کنم برای همین ایکنه 4K ساپورت هست و فلان و .... همش حرفه و برای ما توی ایران استفاده نداره
در ضمن توی امریکا هم اکثر مردم تلوزیون 4K خوب ندارند چه برسه به ما توی ایران
خود بنده SAMSUNG F8000 دارم که بهترین Full HD تولیدی هستش و 4K نیست و 99% دارند روی FHD بازی میکنند پس اون قضیه PS PRO یا ONE S هم زیاد فاحش نیست
نظر نهایی بدون جانب داری
اگر قصد خرید کنسول مایکروسافتی داری در حال حاضر خرید ONE S در ظرفیت های 1 یا 2 TB معقولانه بنظر میرسه

راستی یه نکته یادم رفت
اگر برای ورزش میخواهی و فیتنس حتماً کینکت رو تهیه کن (برای ONE S یه کابل مبدل داره میشه کینکت بهش وصل کرد)
چون ایکس باکس یه برنامه داره برای ورزش فوق العاده هستش
خودم استفاه میتکنم و تایید میکنم

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

بنظر من xbox one عادی بگیری بهتره , چون زیاد فرقی نمیکنن
البته از نظر کوچیکتری و ظاهر و hdr بخوای باید xbox one s بخری
ولی در کل یه چیزن و کنسول متفاوت نیستن که فرق کنن - همین الانش تو فرومی دیگه دیدم xbox one آک باندل 2 تا بازی داشت کد دانلودی بودن هر دو , قیمت 900 هزار بود
تازه پک ها کینکت دارم هست سری اولی دیگه میخری خودش ورت کینکت داره تو پک کینکت داره - بعضی از پک ها کینکت دار هم هست بازی اوریجنال مخصوص کینکت 3 تا داره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوست عزیز سلام
ببین از اونجایی که داری کنسول رو برای خانواده میخری نظر بنده خرید One s هستش
سعی کن 500 گیگ نخری و کمتر از 1 ترابایت بهش فکر نکن
برای اون قضیه جاست دنس هم مشکلی نیست و یکی از روش های کنترلش بدون کینکت با در دست گرفتن گوشی هوشمند خودتون هستش
یه App مخصوص داره برای اندروید و Ios و ,WindowsPhone که نصب میکنی و روی یک سیستم تحت شبکه داخلی میتونی بازیش کنی
در کل بشخصه هیچ تفاوت خاصی بین One و One S ندیدم
در حالت کلی میگم
اگر هدف لذت بردن از بازی و دورهم بودن باشه هیچ فرقی نداره و حتی شاید بنده One معمولی پیشنهاد بدم ولی اگر هدف مثل این هاردکور گیمرها باشه و 1 یا 2 فریم رو فضایی یا انقلابی ببینند نه برو برای One S
در کل سخت نگیر و سعی کن لذت ببری
این رو هم روی هوا عرض نمی کنم خدمتتون
بنده خودم هم One دارم و هم One S ولی یه چیزو بگم تا الان فقط 1 باری که یه چند تا بلوری ارجینال از خارج از کشور خریدم هیچ وقت برای فیلم دیدن توی ایران نتوستم از کنسول هام استفاده کنم برای همین ایکنه 4K ساپورت هست و فلان و .... همش حرفه و برای ما توی ایران استفاده نداره
در ضمن توی امریکا هم اکثر مردم تلوزیون 4K خوب ندارند چه برسه به ما توی ایران
خود بنده SAMSUNG F8000 دارم که بهترین Full HD تولیدی هستش و 4K نیست و 99% دارند روی FHD بازی میکنند پس اون قضیه PS PRO یا ONE S هم زیاد فاحش نیست
نظر نهایی بدون جانب داری
اگر قصد خرید کنسول مایکروسافتی داری در حال حاضر خرید ONE S در ظرفیت های 1 یا 2 TB معقولانه بنظر میرسه

راستی یه نکته یادم رفت
اگر برای ورزش میخواهی و فیتنس حتماً کینکت رو تهیه کن (برای ONE S یه کابل مبدل داره میشه کینکت بهش وصل کرد)
چون ایکس باکس یه برنامه داره برای ورزش فوق العاده هستش
خودم استفاه میتکنم و تایید میکنم

یادش بخیر یه زمانی با wiifit بازی میکردم وزن نشون میداد برنامه ورزشی میداد - وزن چک میکرد و ....... یه 6 کیلویی به مرور کم کردم :D
خیلی جالبه نمیدونستم یه App مخصوص داره برای اندروید و Ios و ,WindowsPhone که میشه باهاش وصل شد و چند نفری بازی کرد

• Like
Reactions: nimaprince

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر