پرسش و پاسخ Xbox One

badieeba

کاربر سایت
Sep 27, 2015
11
نام
روح الله
سلام دوستان یه مدتیه دسته ی کنسول من مشکل پیدا کرده ، مشکل از این قراره که دسته روشن هم هست ولی وسط بازی قطع میشه البته دوباره وصل میشه ولی این اتفاق هی تکرار میشه اصلا نمیشه بازی کرد،میخواستم بدونم دوستان اهل فن میدونن مشکل چیه؟ ممنون

3824

کاربر سایت
Nov 25, 2016
14
سلام. من اخیرا یه باندل خریدم که سه تا بازس توش بود. دو تا بازی راحت ریدیم شد ولی بازی سوم که رقص بود ریدیم نمیشه. البته کد رو میشناسه ولی ریدیم نمیشه. میگه که شاید تو یه صقحه دیگه باید ریدیم شه. کسی به این مشکل بر نخورده؟ و راه حلشو کسی میدونه

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام. من اخیرا یه باندل خریدم که سه تا بازس توش بود. دو تا بازی راحت ریدیم شد ولی بازی سوم که رقص بود ریدیم نمیشه. البته کد رو میشناسه ولی ریدیم نمیشه. میگه که شاید تو یه صقحه دیگه باید ریدیم شه. کسی به این مشکل بر نخورده؟ و راه حلشو کسی میدونه
شاید به خاطر نوع بازیش صفحش بسته شده.از تو سایت ماکرو با فیل..شکن امتحان کن ببین چی میشه

• Like
Reactions: hrm and 3824

alavi1992

کاربر سایت
May 23, 2015
69
سلام دوستان
من یک ایکس باکس نو خریدم اما متاسفانه شماره سریال کارتن با پشت دستگاه همخوانی نداره . احتمال داره که ریفر باشه ؟ پشت دستگاه ریفر بودن دستگاه رو مینویسن؟ به جز کارتن ، جای دیگه ای هست که ریفر بودن رو مشخص کنه؟
دستگاه کاملا سالم و ظاهرش واقعا نو و دست نخورده است و کوچکترین خش هم نداره اما نمیدونم عدم تطابق شماره سریال ها چه داستانیه ...
ممنون از راهنمایی تون

آخرین ویرایش:

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام دوستان
من یک ایکس باکس نو خریدم اما متاسفانه شماره سریال کارتن با پشت دستگاه همخوانی نداره . احتمال داره که ریفر باشه ؟ پشت دستگاه ریفر بودن دستگاه رو مینویسن؟ به جز کارتن ، جای دیگه ای هست که ریفر بودن رو مشخص کنه؟
دستگاه کاملا سالم و ظاهرش واقعا نو و دست نخورده است و کوچکترین خش هم نداره اما نمیدونم عدم تطابق شماره سریال ها چه داستانیه ...
ممنون از راهنمایی تون
بله رو جعبه مینویسه ریفربیشد.
فروشنده جعبه اش رو عوض کرده یا شایدم سرقتی باشه

• Like
Reactions: alavi1992

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام دوستان
ممنون از راهنمایی تون
اگه رفرش باشه روی خود کنسول یه برچسب میزنن که خیلی سخت کنده میشه اگر اشتباه هم نکنم هولوگرام پشت دستگاه هم فرق داره یه 2 3 تا ویدئو یوتیوب ببین تفاوت ها رو گفتن

• Like
Reactions: alavi1992

komeil65

کاربر سایت
Feb 2, 2011
114
سلام به همه دوستان عزیز
من وقتی کنسولمو خاموش روشن میکنم پسورد اکانتم پاک میشه بعد از هر بار روشن کردن کنسول باید دوباره پسو بدم
ایا راهی هست که پس سیو بمونه ؟

3824

کاربر سایت
Nov 25, 2016
14
سلام. اکانت من واسه امارات هست. من میخام اکانت رو به امریکا تغییر بدن. ولی گلد وea access و کلی بازی دارم. میخام بدونم مشکلی واسه بازی ها و اکانت گلد و ea access پیش نمیاد؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
سلام. اکانت من واسه امارات هست. من میخام اکانت رو به امریکا تغییر بدن. ولی گلد وea access و کلی بازی دارم. میخام بدونم مشکلی واسه بازی ها و اکانت گلد و ea access پیش نمیاد؟
نه مشکلی پیش نمیاد !
مال منم امارات بود ، همینکارو باهاش کردم مشکلی پیش نیومد !

• Like
Reactions: 3824

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان یعنی خدایی هیچ راهی برای این آپدیت های مسخره XBOX ONE نیست
جایی که نامه ای چیزی بفرستیم
خیلی مسخره است
یه بازی 20 گیگ حجمشه
بعد یه آپدیت 20 گیگی میخواهد برای اجراش
یعنی همه چیز خوب غیر این سیستم آپدیتش

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
دوستان یعنی خدایی هیچ راهی برای این آپدیت های مسخره XBOX ONE نیست
جایی که نامه ای چیزی بفرستیم
خیلی مسخره است
یه بازی 20 گیگ حجمشه
بعد یه آپدیت 20 گیگی میخواهد برای اجراش
یعنی همه چیز خوب غیر این سیستم آپدیتش
عزیزم اون آپدیت رو سازنده مشخص می کنه اونا محتویات جدید اضافه می کنن حالا شما ناراحتی ؟؟

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
عزیزم اون آپدیت رو سازنده مشخص می کنه اونا محتویات جدید اضافه می کنن حالا شما ناراحتی ؟؟
بازی ناقص و پر از باگ میدن بعدش میخوان اصلاحش کنن.محتویات اضافه کجا بود
همون محتویات اضافه هم چیزاییه که از سر و ته بازی زدن

• Like
Reactions: nimaprince

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر