پرسش و پاسخ Xbox One

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کمترین قیمتی که برای وان اس دارید چی هست ؟ 500 گیگ و 1 ترا
قیمتم برای فروشگاهیه که جلو خودت کنسول تست میکنه تحویلت میده , 48 ساعتم مهلت تست داره
و قیمتش ثابته یعنی مثل خیلی جاها نیست که میگه کنسول فلان قدر بعد میخری میگه انقدر برای تست فلان قدر برای آپدیت و ............. یهو میبینی تا 200 هزار تومن بیشتر ازت میخواد بگیره
برای xbox one s 500gb باندل halo ( که یه بازی فیزیکیه یه بازی دانلودی ) قیمت الانش 1.470 ه
برای xbox one s 1t بدون باندل قیمت الانش 1.470 ه

• Like
Reactions: sadegh93

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
واسه PS4 باید اکانت پلاس بخریم

آیا واسه xbox هم باید اکانتی بخریم که مثلا بتونم فیفا ۱۷ رو آنلاین بازی کنم ؟
اگه آره ، قیمتاش نسبت به اشتراک پلاس سونی چطوره

میتونم دسته ps4 به ایکس باکس وصل کنم ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
واسه PS4 باید اکانت پلاس بخریم

آیا واسه xbox هم باید اکانتی بخریم که مثلا بتونم فیفا ۱۷ رو آنلاین بازی کنم ؟
اگه آره ، قیمتاش نسبت به اشتراک پلاس سونی چطوره

میتونم دسته ps4 به ایکس باکس وصل کنم ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
بله اسمش هم gold هست
الان یه ساله حدود 160 تومنهست اگه اشتباه نکنم
نه

• Like
Reactions: Adroit

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام دوستان
من تازه دیشب ایکس باکس خریدم
هیچی بازی براش ندارم
اگه کسی سایتی کانالی چیزی سراغ داره برا خرید بازی میشه لطف کنین
ممنون

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
Xbox One Controller Getting Headphone Jack | News & Opinion | PCMag.com

- - -ویرایش - - -

cfa02061-11b8-4890-a424-3b655af4cc0d.png
این پورت 3.5 کارش چیه ؟ . هدست دستگاه من رو فکر کنم کش رفتن . چون رو کارتن دستگاه جزو اقلام هست ولی داخل کارتن نبود . من خودم یک هدست بی سیم بیتس دارم . ایا میتونم ازون استفاده کنم . مشکل اینه که اون سیم نداره که مثل تصویر بزنم به پورت . هدست بی سیم با بلوتوث کار میکنه . البته کابل شارز موبایل هم میخوره

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام دوستان
من تازه دیشب ایکس باکس خریدم
هیچی بازی براش ندارم
اگه کسی سایتی کانالی چیزی سراغ داره برا خرید بازی میشه لطف کنین
ممنون

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

ایکس باکس خالی گرفتین ؟ کاشکی حداقل باندل میگرفتین
من خودم باندل سه بازی گرفتم . قیمتش هم مناسب بود . 1250000 ایکس باکس با کینکت و سه بازی دیجیتال

ولی خب تو استور بازی برین کلی بازی رایگان داره که فعلا سرگرم میشین

• Like
Reactions: havax2010

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
ایکس باکس خالی گرفتین ؟ کاشکی حداقل باندل میگرفتین
من خودم باندل سه بازی گرفتم . قیمتش هم مناسب بود . 1250000 ایکس باکس با کینکت و سه بازی دیجیتال

ولی خب تو استور بازی برین کلی بازی رایگان داره که فعلا سرگرم میشین
اره متاسفانه خالی گرفتم
من وان اس 1 ترا گرفتم 1150
سایتی چیزی نیست که بازی بخرم دسته دوم ؟

• Like
Reactions: ehsanservat

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
به نظرم همون دیجیتالی از فروشگاه دستگاه بخری بهتره و تو تایم رایگان یا غیررایگان دانلود کنی (این روش برای بازی های مورد علاقه که زیاد بازی میکنی خوبه)
راه دوم از دوستانت یا جای دیگر سی دی امانت بگیر نصب کن و بعد پس بده و سپس از خود دستگاه دیجیتالی بخر تا با بتونی بازی کنی
حالت سوم هم که خرید از فروشگاه ها هست که من یه ادرس دارم بهت میدم فکر کنم ارشیو کاملی داره (البته من خرید نکردم)

بازی های فیزیکی XBOX ONE - صفحه 2

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
یه چند تا نکته دیگه هم بهت بگم اونم اینه که توی ایران ایکسباکس زیاد به درد نمیخوره و بازیاشم کم گیر میاد و گرونتره.سر عنواوین اختصاصی هم پلی استیشن به مراتب انحصاری های قوی تر و زیبا تری داره و انحصاری های ایکسباکس جز دو عنوان اکثرا دست چندمن.
من حتما پیشنهاد میکنم پلی استیشن بگیری و اون هم فقط مدل پرو.
چند ماه اضافه صبر کردن ارزشش رو داره.پولت رو برای ایکسباکس هدر نده حتی اگر مدل معمولیش ارزون هم شده باشه بازیهاش اونقد گرونن و افت قیمتشون دیره که چند برابرش باید خرج کنی

من هم با ایشون موافقم . اگر قرار باشه ایکس باکس بدون کینکت بخری همون بهتره که ps4 بخری . (البته عاشقان انحصاری ها وضعیتشون فرق میکنه . عاشقن دیگه)
اما اگر بخای ps4 بخری بهتره همون pc رو ارتقا بدی و کلیه بازی ها رو رایگان و بی دردسر بازی کنی . مسلما پول دانلود و خرید بازی ها به مرور از پول ارتقای pc پیشی میگیره

بر اونایی که مرتب مقایسه میخان بین وان و پی اس فور : دوست عزیز pc خیلی بهتر از ps4 است
حداقل ایکس باکس یه چیزایی داره که باعث جذب میشه . مثل کینکت و امکانات اینترنتی و شبکه اجتماعی و مالتی مدیا و فروشگاهش که با خبر میشی کدوم فیلم و سریال ها اومدن بری دانلود کنی:)

باور کنید از وقتی دستگاه رو خریدم کلی از اشناها که اومدن خونه ما . از کنسول هم سوال کردن که چیه و چی گرفتین و تفکرشون رو همون سونی قدیمه که سی دی بزاری بازی کنی و سرزنش میکنن . ولی وقتی کینکت روشن میشه کلا متحول میشن . مخصوصا اونایی که اهل ورزش و فیتنس هستند و اونایی که دوست ندارن بچه هاشون پای کنسول ها و تبلت ها چاق بشن .

دوستان تلگرام نیومده واسه ایکس باکس ؟

آخرین ویرایش:

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
ممنون از تمام دوستان
دوتا سوال جدید برام ایجاد شده
۱ - اگه ایکس باکس دست دوم بخرم چطوره؟نظرتون اینه دست اول بخرم یا دوم؟دوم ها مشکلی نداره؟اخه قیمت خوبی ملت میدن میخوام ببینم اگر مشکل دار نمیشه بخرم
۲ - میتونم هرزگاهی دستگاهو ببرم خونه دوستم بازی کنم؟
۳ - رجن ایکس باکس مهم نیست؟ بعضی فروشندا روش مانوور میدن باید چه رجنی باشه

دست دوم اصلا نخری پشیمون میشی . سال ساخت اش رو نگاه کن که جدیدتر باشه . ریجن 2 اروپا بگیری حتما .(رو کارتن زده)
شماره سریال پشت کینکت و پشت دستگاه رو با شماره سریال پشت کارتن مطابقت بده که عوض نکرده باشن
یه باندل بخر که بازی های دنس توش رایگان گذاشته . بدردت میخوره
قبل از خرید هم میتونی بری تو سایت live.com یه اکانت مایکروسافت بسازی . هواست باشه محل اقامتت رو امریکا بزنی وگرنه بعد به مشکل برمیخوری
همه بازی ها رو میتونی از داخل فروشگاه دستگاه بخری و نیازی به بیرون رفتن نداری . اگر کسی باشه که بهت سی دی امانت بده کارت راحتر میشه
موفق باشی

• Like
Reactions: muiacir

Elctro

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
مهدی
سلام دوستان
من برای xbox1 یه اکانت لایو جدید ساختم و کشور رو انگلستان انتخاب کردم (uk) حالا چندتا سوال دارم
1-ایا اکانت UK فرقی با اکانت EU میکنه ؟ چه تفاوتهایی دارن ؟
2-اگه بخوام میتونم اکانتم رو به EU تغییر بدم ؟ اگه میتونم لطفا روشش رو بهم بگین
ایکس باکس من رجین 2 هست
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر