پرسش و پاسخ Xbox One

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
سلام
پاور بریک رجن 2 جداگونه میفروشن؟
کسی اگر امار داشت همراه با قیمت پ.خ کنه

هست حدود 250 تومنه اما بیشتر از این که اصلش باشه تقلبی اش هست ، در کل تبدیل بگیرید امن تره چون پاوربریک تقلبی ممکنه دستگاه رو بفرسته هوا ، وقتی هم به یارو می گی آقا این تقلبیه می گه نه اصله :-??

emad1772

کاربر سایت
Sep 18, 2010
134
سلام

با توجه به region free بودن ایکس باکس وان آیا با آی پی های ایرانی میشه از لایو خرید کرد؟ چون در ۳۶۰ با خرید از لایو امکان بن شدن وجود داشت.

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
ممنون چه جالب یعنی اگر کسی از آمریکا خرید کنه و بیاد توی ایران بازی کنه از نظر مایکروسافت اشکال نداره. ممنون اینطوری خیلی خوب میشه

نه هیچ مشکلی نداره بهرام جان میتونه برای شما خریداری کنه و شما دانلودش کنی

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یه کیس 1200 ـی برام پیش اومده ( ایکسباکس 1+از مغازه دار +دست دو یه ماه کارکرده ) منتها خود کاسبه میگفت اینا (کسایی که میخوان بفروشن 1 ـشونو )خودشون عشق مولتی و این حرفا هستند ولی پشیمون شدن میخوان 4 بخرن !
میگفت بازیاشو فقط باید بخری تعویض نداره و خیلی هم سخت گیر میادو از این حرفا .
بنظرتون چیکار کنم ؟ بین 4 و 1 موندم جفتشونم با بازیای انحصاریشون دوست دارم و فقطم یکیو میتونم بخرم.

آخرین ویرایش:

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
دوستان یه کیس 1200 ـی برام پیش اومده ( از مغازه دار +دست دو یه ماه کارکرده ) منتها خود کاسبه میگفت اینا (کسایی که میخوان بفروشن 1 ـشونو )خودشون عشق مولتی و این حرفا هستند ولی پشیمون شدن میخوان 4 بخرن !
بنظرتون چیکار کنم ؟ بین 4 و 1 موندم جفتشونم با بازیای انحصاریشون دوست دارم و فقطم یکیو میتونم بخرم.

:x:xXBOX ONE:x:x

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
دوستان یه کیس 1200 ـی برام پیش اومده ( از مغازه دار +دست دو یه ماه کارکرده ) منتها خود کاسبه میگفت اینا (کسایی که میخوان بفروشن 1 ـشونو )خودشون عشق مولتی و این حرفا هستند ولی پشیمون شدن میخوان 4 بخرن !

فقط4 خیلی بهتره وان هم اگه ادم بتونه بخره بد نیس ارزش خرید داره ولی اول4:x:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر