پرسش و پاسخ Xbox One

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
لطفا مطالعه تون رو بیشتر کنید تکنولوژی بلوری توسط سونی تهیه و عرضه شده با اینحال این تکنولوژی در اختیار دیگر شرکت ها گذاشته شده البته باید حق استفاده رو به شرکت سونی پرداخت کنند سونی با پشتیبانی زیاد مخصوصا در صنعت فیلم تونست این تکنولوژی رو جا بندازه و توسعه بده ضمنا استفاده همه شرکت ها به سونی در عام کردن بلوری کمک می کنه

شما بهتره خودت بری یکم تحقیق کنی!!! چون برای سونی نیست. دست یه کنسرسیومی هست که سونی هم جزوش هست!
پولی هم اگه قراره پرداخت بشه به این کنسرسیوم پرداخت میشه!
در ضمن اگه مایکرو اینجا پولی میده که درصدیش به سونی میرسه! سونی هم فک نکنم مفتی از ویندوز بر روی لپ تاپ هاش استفاده بکنه!! ;)

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این کابل hdmi داخل دستگاه رو میگه برای import؟
همچنین اون پورت hdmi-in؟
استفادشون چیه؟
میشه وصل ـش کرد به 360 و ویدئو باهاش کپچر کرد
میشه بهش ستاب باکس وصل کرد
به شکل یه HDMI هاب هم ظاهرا عمل میکنه ...

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
این کابل hdmi داخل دستگاه رو میگه برای import؟
همچنین اون پورت hdmi-in؟
استفادشون چیه؟
استفاده ی مهم و اصلیش تو ایران اینه که میتونی از تلوزیون بزرگ نشمین خونتون استفاده کنی بدون اینکه هی کابل رسیور قطع و وصل کنی:d

sepehrmosmos

کاربر سایت
Sep 23, 2012
10
سلام دوستان چند تا سوال :
•به نظرتون وان چقد طول میکشه تا هک بشه ؟؟
•اگه هک نشد میشه روی هاردش بازی نصب کنیم ؟؟ و دیگه پول دیسک اورجینال رو ندیم ؟؟
مرسی

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام دوستان چند تا سوال :
•به نظرتون وان چقد طول میکشه تا هک بشه ؟؟
•اگه هک نشد میشه روی هاردش بازی نصب کنیم ؟؟ و دیگه پول دیسک اورجینال رو ندیم ؟؟
مرسی

با توجه به سخت افزار پیچیده ای که داره هک شدنش سخته و احتمالا بالای 3 سال طول میکشه اما PS4 شاید زودتر هک بشه.تا هک نشه حتما باید اورجینال بازی کنی

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
با توجه به سخت افزار پیچیده ای که داره هک شدنش سخته و احتمالا بالای 3 سال طول میکشه اما PS4 شاید زودتر هک بشه.تا هک نشه حتما باید اورجینال بازی کنی

قرار نیست حتما سخت افزاری هک بشه و ممکنه نرم افزاری هک بشه یا مثل 360 از طریق بلوری رام کپی خور بشه...

در کل هیچ نظری در مورد هیچ کنسولی نمیشه داد...

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
سلام. بچه ها یک سوال دارم:
شما بازی‌های تیراندازی مثل bf و cod رو چطوری با دسته و بدون موس بازی می‌کنید و هدف گیری می‌کنید به نظرتون سخت نیست؟
البته من فعلا کنسول ندارم و با PC بازی میکنم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام. بچه ها یک سوال دارم:
شما بازی‌های تیراندازی مثل bf و cod رو چطوری با دسته و بدون موس بازی می‌کنید و هدف گیری می‌کنید به نظرتون سخت نیست؟
البته من فعلا کنسول ندارم و با PC بازی میکنم.
نه یکم بازی کنی برات راحت میشه، ممکنه اولش سخت باشه ولی با تمرین کنترل بازی های اول شخص دستت میاد

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
نه یکم بازی کنی برات راحت میشه، ممکنه اولش سخت باشه ولی با تمرین کنترل بازی های اول شخص دستت میاد

توی کنسول یه مسخره گی که داره همیشه هم خوشم نمیاد من همین قفل کردن رو هدف به صورت اتوماتیکه هر ننه قمری میتونه با اسنایپر راحت کار کنه ولی توی pc ایجور نیست باید جون بکنی تا نشونه گیری کنه :d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
توی کنسول یه مسخره گی که داره همیشه هم خوشم نمیاد من همین قفل کردن رو هدف به صورت اتوماتیکه هر ننه قمری میتونه با اسنایپر راحت کار کنه ولی توی pc ایجور نیست باید جون بکنی تا نشونه گیری کنه :d

کی گفته رو کنسول حتما قفله؟اصلا اینطور نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر