پرسش و پاسخ Xbox One

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
خیر ایجاد نمیکنه

احتمال خیلی زیاد باگ هست...اگر مایکروسافت گذاشته بود تا الان آموزشش در اومده بود

خب این مگه همون روش Game Sharing نیست؟ ینی تا 3 تا کنسول رو خود مایکروسافت ارائه داده
البته تا اونجا که من میدونم... فقط اینا با اتصال یه vpn و تغییر لوکیشن، این محدودیت 3 کنسولی رو نا محدود میکنن و میشه بینهایت اشتراک گذاشت.

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
یه سوال الان من تو حساب مایکروسافتم یکم موجودی دارم می شه ریجن حساب عوض کرد؟ یا اگه گیف کارت ریجن ایتالیا بزنم چی می شه؟ (ریجن عوض نکنم usa بمونه)

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام دوستان من با اکانت یکی از دوستانم رفتم براش از استور ایکس باکس خرید کنم، ازم مشخصات ویزا کارت و‌‌...... میخواد!
در صورتی که با اکانت خودم نمیخواد!
رجین ۱ اکانتش ،با چیز شکن هم میرم
موقع خرید این میاد:
در صورتی که اکانت خودم اینارو نمیخواد
چکار کنم مال این دوستمونم درست بشه؟

Attachments

• ۲۰۱۹۰۱۰۱_۱۰۵۰۱۴.png
    ۲۰۱۹۰۱۰۱_۱۰۵۰۱۴.png
    258 KB · مشاهده: 16

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سلام دوستان من با اکانت یکی از دوستانم رفتم براش از استور ایکس باکس خرید کنم، ازم مشخصات ویزا کارت و‌‌...... میخواد!
موقع خرید این میاد:
بعید می دونم اظلاعات نخواد
شاید قبلا شما ثبت نام کردی و داخل اکانت اطلاعات مجازی کسی دیگه رو وارد کردی
در صورتی که حساب از طریق گیفت شارژ باشه به این پیام توجه نکن و خرید رو انجام بده

• Like
Reactions: MASHIN

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
موقع خرید این میاد:
چی میخواید خرید کنید؟

ثبت کردیت کارت تقریبا برای هر کاری لازمه اینکه حالا خودتون نمیخواد بیشتر عجیب تره ....

برای حل مشکل یه چک کنید ببینید ادرسی که داخل اکانت ثبت شده مطمن بشید مالیات بهش نخوره شاید چیزی که میخواید بخرید مالیات میخوره و از موجودی اکانت بالا میزنه ...ولی اگر مطمن بودید که مالیات نمیخوره راه چاره فقط اینه از ساپورت کمک بگیرید و بگید اون محصول رو براتون بخره.

• Like

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
بعید می دونم اظلاعات نخواد
شاید قبلا شما ثبت نام کردی و داخل اکانت اطلاعات مجازی کسی دیگه رو وارد کردی
در صورتی که حساب از طریق گیفت شارژ باشه به این پیام توجه نکن و خرید رو انجام بده
ببین دو دلار داره، گلد۱ ماهه که به مناسبت کریسمس شده ۱ دلار ، رو میخواد بخره، ولی اجازه نمیده، در صورتی که من ۳ روز پیشش خریدم همون ۱ دلارو کم کرد!
یکی از دوستان میگه حدیدا مالیات بستن به بعضی چیزای خریدنی، ۱۰ دلار میخواد و از این ماه شروع شده، یعنی مثلا ۲۰ دلار میخری بباید یکبار در سال ۱۰ دلارم اضافه بدی که میشه ۳۰ ، از دیشب هم اتفاق افتاده، حالا شما هم اگه ممکنه تست کن ببین حقیقت داره این مالیات سنگین اجباری؟؟؟ چون یادمه قدیم بعضسچی ایالتها مالیات رو خرد خرد رو همون دی ال سی یا گیم و... خریداری شده میگرفت! اما الان....‌‌‌
چی میخواید خرید کنید؟

ثبت کردیت کارت تقریبا برای هر کاری لازمه اینکه حالا خودتون نمیخواد بیشتر عجیب تره ....

برای حل مشکل یه چک کنید ببینید ادرسی که داخل اکانت ثبت شده مطمن بشید مالیات بهش نخوره شاید چیزی که میخواید بخرید مالیات میخوره و از موجودی اکانت بالا میزنه ...ولی اگر مطمن بودید که مالیات نمیخوره راه چاره فقط اینه از ساپورت کمک بگیرید و بگید اون محصول رو براتون بخره.
عزیز ویزا کارت منظورمه،
والا بالا توضیح دادم انگار ماکرو میخواد مالیات کلی کم کنه، الان داریم با یسری یسری دوستان صحبت میکنیم ببینیم قضیه چیه که میخواد مالیات ۱۰ دلاری کسر کنه!!! خدا کنه شایعه باشه....
ولی جالبه من همونو که این دوستمون میخواد بخره رو ۳ شب پیش بدون مالیات خریدم!!!!! رجینامونم یکیه

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
ببین دو دلار داره، گلد۱ ماهه که به مناسبت کریسمس شده ۱ دلار ، رو میخواد بخره، ولی اجازه نمیده، در صورتی که من ۳ روز پیشش خریدم همون ۱ دلارو کم کرد!
یکی از دوستان میگه حدیدا مالیات بستن به بعضی چیزای خریدنی، ۱۰ دلار میخواد و از این ماه شروع شده، یعنی مثلا ۲۰ دلار میخری بباید یکبار در سال ۱۰ دلارم اضافه بدی که میشه ۳۰ ، از دیشب هم اتفاق افتاده، حالا شما هم اگه ممکنه تست کن ببین حقیقت داره این مالیات سنگین اجباری؟؟؟ چون یادمه قدیم بعضسچی ایالتها مالیات رو خرد خرد رو همون دی ال سی یا گیم و... خریداری شده میگرفت! اما الان....‌‌‌

عزیز ویزا کارت منظورمه،
والا بالا توضیح دادم انگار ماکرو میخواد مالیات کلی کم کنه، الان داریم با یسری یسری دوستان صحبت میکنیم ببینیم قضیه چیه که میخواد مالیات ۱۰ دلاری کسر کنه!!! خدا کنه شایعه باشه....
ولی جالبه من همونو که این دوستمون میخواد بخره رو ۳ شب پیش بدون مالیات خریدم!!!!! رجینامونم یکیه
والا فک نکنم مالیات بشه 10 دلار من امروز بازی خریدم 12 دلار 90 سنت مالیات خورد فقط

اقا در نظر داشته باش سرویس ها نمی شه با ذخیره حساب خرید باید کردیت کارت داشته باشی حالا ریجنت هر جا باشه
مگر با پشتیبانی بحرفی راضی بشه بخره

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
گلد و گیم پس رو چکن، این مسیج میاد:
خوب این نرماله خیلی وقته می یاد این منظورش مالیات نیس که می گه وقتی سرویس می خری ماه اول 1 دلار بعدا خودش اتومات تمدید می شه 10 دلار واسه هر ماه از حسابت کم می کنه واسه اینه نمی شه از ذخیره حساب خرید مگر با پشتیبانی بحرفی بگی فقط 1 ماه می خوام

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
تا کردیت کارت نداشته باشی امکان فعال 1 دلاری نیست ،جز اینکه وصل بشی به ساپورت و از اون بخوای برای شما از طریق گیفت خرید کنه
آدرس رو هم مطمئن باش که مالیات بهش نمی خوره
برای قعال کردن 2بار گلد 1دلاری روی یک اکانت هم بعید می دونم قبول کنه

• Like

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid

عزیز ویزا کارت منظورمه،

گلد و گیم پس رو چکن، این مسیج میاد:

خیر دوست عزیز این عکس نمیگه 10 دلاری مالیات بده فقط داره میگه ماه اولی که داری میخری 1 دلاری ماه های بعد 10 دلار حساب میشه و به اکانتت منظور میشه....شما فقط وصل شو به ساپورت بگو واست اونو بخره و حل میشه

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام
من یه گیفت کارت خریدم برا خرید گیم پس
حالا میزنم به اکانتم ارورر میاد که رجین گیفت با رجین اکانت یکی نیست
مشکل از کجاست. موقع باز کردن اکانت برام رجین نخواست انتخاب کنم

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
سلام
من یه گیفت کارت خریدم برا خرید گیم پس
حالا میزنم به اکانتم ارورر میاد که رجین گیفت با رجین اکانت یکی نیست
مشکل از کجاست. موقع باز کردن اکانت برام رجین نخواست انتخاب کنم

پایین صفحه ریجین مد نظر انتخاب کن و حتما با همون ip واردش کن از جایی هم که خریدی بپرس

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
پایین صفحه ریجین مد نظر انتخاب کن و حتما با همون ip واردش کن از جایی هم که خریدی بپرس
ممنون درست شد
الان میخوام گیم پس بگیرم. میگه پی منت رو انتخاب کن. کریدیت یا پی پال یا گیفت.
چیکار کنم. پول دارم تو حسابو ولی این پی منت دردسر شده

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
ممنون درست شد
الان میخوام گیم پس بگیرم. میگه پی منت رو انتخاب کن. کریدیت یا پی پال یا گیفت.
چیکار کنم. پول دارم تو حسابو ولی این پی منت دردسر شده
داداش کاش قبل از خرید گیفت می پرسیدی نمی شه گیم پس با گیفت کارت خرید مگر با پشتیبانی اکس باکس بحرفی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر