پرسش و پاسخ Xbox One

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
یعنی اون بازی قبلی پاک کنم بعد این انتقال بدم والا من ایکس باکس نداشتم تا حالا نمیدونم

من خودم با دوستم بعضی وقتها همین کار رو میکنیم سر بازی هایی ک آپدیتشون حجیمه البته مجبور شدم ی هارد بخرم
مثلا برا بازی red dead redemption 2 ک حجم بازی 100 گیگ بود همین کار را کردم مهم اکانت بازی بود ک روی کنسول فعال باشه.

ولی ب هر حال بازم صبر کن تا دوستان دیگه هم بیان راهنمایی کنند.

• Like
Reactions: ahmadreza.2153

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
Xbox One gamers be like:
WE WONT BE ERASED
YOU HEAR ME???

Amirite? :D

ولی خداییش مایکروسافت این نسل سرویس های خیلی خوبی ارائه داد و باعث شد سونی یه تکونی به خودش بده.

نسل بعد اگه PS5 این backward compatibility رو نداشته باشه من اسممو عوض میکنم میذارم پریسا. اینم از مایکروسافت داریم حقیقتا.

One S (سفید) زیباترین کنسول این نسل بود بدون شک. :x

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
ربطی به آب و هوا نداره اصلا و ابدا ، کارکرد ماشین ( مکانیک ) کاری به الکترونیک نداره اینجا، سیستم خنک کننده وان هم خودش تنهایی از پس گرمای کنسول به راحتی بر میاد، مگر اینکه فن بالایی مشکل پیدا کنه . الان One X خنک ترین کنسول بازار هستش و واترکولینگ داره . واسه اونم فن زدن ، کلا اکسسوری بازارش همینه . چیزی که نیاز نداری رو بهت میفروشن. باز برای ps4 یه چیزی من ps ام صدا فنش بدون فن کمکی کرم میکنه انقدر داغ میشه و میره روی فن 100 درصد. اما وان اینطوری نیست.
اینم یه مطلب کامل که کولینگ فن بیشتر به جای سود ضرر میرسونه
Do Xbox One cooling fans really work?
از ویندوز سنترال هم هست
نمیدونم شاید اینجوری باشه، اما مشکل اینکه قبلا فضای بادخور کنسول زیاد بود، الان از بالا خیلی محدود شده متاسفانه، یکی از دلایلم اینه. یک فن ۱۴ گذاشتم تا کمک کنه باد گرم خارج بشه از بالا ( ۳ تام مینی فن هم سمت راست کنسول) ، یجورایی جهت دادم به باد حالا امیدوارم مشکلی پیش نیاد چون برقشم از اداپتور جدا میگیرم با امپر بالا، نه سوکت usb کنسول، مزخرفترین سیستم خنک کنندگی رو ۴ داره کلا میدونی چرا؟؟؟؟ چون دقیقا هوارو از اطراف میکشه ولی از پشت که دقیقا خروجی کابلهاست و انتهای گرافیک، میده بیرون!! و چون هوای گرم به سمت بالا میره، تا مدتها گرما با کنسول هست، صدای وحشتناک فنشو که دیگه نگو!!من خودمم سر این خنک کاری سر pc خاطر بد دارم، فن پاورمو برعکس بسته بودن و تا داغ میشد کلا برقو قطع میکرد، فنو برعکس کردم مشکل حل شد، اینکه از حرارت زیاد همه لوازم میترسم:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
وضعیت xbox live این روزها چطوره؟ من از تابستون گلد نگرفتم و یه سه چهار ماهی هم هست کلا سمت xbox نرفتم. الان میخواستم دوباره گلد بگیرم ، یکم برم سمت پابجی ! سلست هم که برای گلد مجانی شده و البته رینبو سیکس انلاینش! وضعیت دانلود کردن چطوره؟ موقع دانلود هنوز یهو stop download میزنه؟ کلا اذیت میکنه xbox live یا نه؟:D

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام
وضعیت xbox live این روزها چطوره؟ من از تابستون گلد نگرفتم و یه سه چهار ماهی هم هست کلا سمت xbox نرفتم. الان میخواستم دوباره گلد بگیرم ، یکم برم سمت پابجی ! سلست هم که برای گلد مجانی شده و البته رینبو سیکس انلاینش! وضعیت دانلود کردن چطوره؟ موقع دانلود هنوز یهو stop download میزنه؟ کلا اذیت میکنه xbox live یا نه؟:D

وضعیتش خوبه ب جز موردی ک مایکروسافت ایران را تحریم کرده و باید Dns تنظیم کنی ک تاپیکش هست.
وضعیت دانلود هم در کمال تعجب از وقتی این dns را تنظیم کردم خیلی کمتر stop download میده یا اصلا نمیده.

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
وضعیتش خوبه ب جز موردی ک مایکروسافت ایران را تحریم کرده و باید Dns تنظیم کنی ک تاپیکش هست.
وضعیت دانلود هم در کمال تعجب از وقتی این dns را تنظیم کردم خیلی کمتر stop download میده یا اصلا نمیده.
مهرداد
این dns که stop download نمیده رو به من بی زحمت بده

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان من قصد خرید ایکس باکس وان ایکس رو دارم چنتا سوال داشتم
رویه هر کنسول چنتا اکانت میشه زد
من مثلان رویه اکانت قبلی که بازی کردم اگه بخام بازی جدید تر بریزم و همون بازی تو اکانت جدید باسه آیه سیو بازی میپره یا نه

Sent from my LND-L29 using Tapatalk

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
دوستان من قصد خرید ایکس باکس وان ایکس رو دارم چنتا سوال داشتم
رویه هر کنسول چنتا اکانت میشه زد
من مثلان رویه اکانت قبلی که بازی کردم اگه بخام بازی جدید تر بریزم و همون بازی تو اکانت جدید باسه آیه سیو بازی میپره یا نه

Sent from my LND-L29 using Tapatalk

داداش به نظرم صبر کن نصب جدید کنسول بخر ولی اگه می خوای بخری
هر کنسول تا 10 اکانت انگار جا می شه نه سیو ها نمی پره تو اکس باکس خیالت بابت سیو راحت باشه بازی تو هر اکانتی باشه می تونی با اکانت اصلی ت بازیش کنی

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
داداش به نظرم صبر کن نصب جدید کنسول بخر ولی اگه می خوای بخری
هر کنسول تا 10 اکانت انگار جا می شه نه سیو ها نمی پره تو اکس باکس خیالت بابت سیو راحت باشه بازی تو هر اکانتی باشه می تونی با اکانت اصلی ت بازیش کنی

به نظر من کنسول جدید تا دو سال دیگه معرفی نمیشه

مهرداد
این dns که stop download نمیده رو به من بی زحمت بده

178.22.122.100
دومی را هم میتونی میتونی 8.8.8.8 یا 4.2.2.4 یا خالی بگذاری

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام دوستان
بهترین راه برای خرید گیم پس ١ دلاری که یکماهه چیه؟ من سایت های فروش رو که نگاه میکنم گیفت کارت ١ دلاری ندارن برای خرید از طرفی گیم پس تریال ١ ماهه رو حداقل ۵٠ تومن برای فروش گذاشتند! حالا بنظرتون من بهتره به چه صورت گیم پس ١ ماهه رو بگیرم؟ اگر سایت مناسبی هم برای خرید میدونید ممنونم میشم پیغام بدید.

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
سلام دوستان
بهترین راه برای خرید گیم پس ١ دلاری که یکماهه چیه؟ من سایت های فروش رو که نگاه میکنم گیفت کارت ١ دلاری ندارن برای خرید از طرفی گیم پس تریال ١ ماهه رو حداقل ۵٠ تومن برای فروش گذاشتند! حالا بنظرتون من بهتره به چه صورت گیم پس ١ ماهه رو بگیرم؟ اگر سایت مناسبی هم برای خرید میدونید ممنونم میشم پیغام بدید.
والا منم درگیرم سایت giftcard.ir داره یه دلاری
فک کنم باید 1 دلاری بخریم بعد با پشتیبانی بحرفیم بگیم بخره برامون

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
والا منم درگیرم سایت giftcard.ir داره یه دلاری
فک کنم باید 1 دلاری بخریم بعد با پشتیبانی بحرفیم بگیم بخره برامون
یه دلاری نداشت! دو دلاری داره ولی! بازم خوبه. نمیشه خودمون مستقیم بخریم؟ اینم بازم کارت اعتباری میخواد؟؟

Antarestech

کاربر سایت
Dec 23, 2018
1
سلام یک سوال مهم داشتم راهنماییم کنید ممنون میشم. من تازه ایکس باکس وان اس خریدم و بازی کپی ریختم مشکلی هم ندارم. فقط وقتی روشن میکنم صفحه مشکی است تا وقتی وارد صفحه انتخاب بازی میشه. آیا نباید صفحه سبز رنگ ایکس باکس وان بیاد بد بره تو صفحه بازیها؟؟ مشکلی نیست ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر