پرسش و پاسخ Xbox One

Amirabas_t

کاربر سایت
Nov 7, 2018
1
سلام
من ۳ روزه یک ایکس باکس وان اس از یه نفر خریدم
طرف کنسول شخصیش بوده و ۸،۹ تا اکانت دیگه هم روش زده بود که الان ۱۲۰ تا بازی رو لایسنس داره
همه با قابلیت انلاین
فکر کنم تمام این اکانت هارو یه بار روی کنسول هوم کرده و بعد ساین اوت کرده چون نمیشه برم توشون
الان اگه اون شخصی که قبلا اکانتش روی کنسول من زده شده بازی جدیدی بگیره واسه من هم میاد؟
و چه جوری ممکنه این بازی ها واسه من قفل بشن؟
من به چه صورت میتونم به همین روش بازی های جدید رو داشته باشم؟

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
دوستان یک دی ان اس مناسب برای فورجی ایرانسل بدین لطفا، هر چی دی ان اس میزنم وصل نمیکنه به شبکه لایو، فقط یدونه پیدا کردم که داعم یکی در میون تایم اوت میده!
حالا نخواستیم مولتی بزنیم یا بریم استور گردی باهاش، همون که بزاره اپدیت بازیارو بگیریم باهاش کافیه!!

miladxtra

کاربر سایت
Nov 21, 2018
10
میشه بعضی بازی هارو آفلاین بازی کرد بعضی هارو آنلاین ؟؟؟؟
مثلا جی تی ای وی نسخه ی فیزیکیش رو بخرم آفلاین بازی کنم بعد که آنلاین بشم اتفاقی میوفته ؟؟؟

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
میشه بعضی بازی هارو آفلاین بازی کرد بعضی هارو آنلاین ؟؟؟؟
مثلا جی تی ای وی نسخه ی فیزیکیش رو بخرم آفلاین بازی کنم بعد که آنلاین بشم اتفاقی میوفته ؟؟؟
شدنش میشه، برای انلاین شدن باید اپدیت کنی بازیو، اگرم نمیخوای اپدیت کنی و افلاین بازی کنی، کنسولتو دیسکانکت کن از اینترنت و برو تو بازی چون اگه اپدیت داده باشه و اپدیت نکنی نمیزاره بری تو بازی

Tehran83

کاربر سایت
Nov 6, 2018
6
با درود به همه دوستان عزیز،
دیروز من یک دسته دیگه واسه ایکس باکس ایکس خریدم و با همون دکمه چراغ ایکس دسته روشن می کنم و فقط همون دکمه شروع به چشمک زدن و خاموش و روشن شدن می کنه و بعد از یه مدت هم خاموش می شه و دسته اصلا کار نمی کنه. شما راه حلی واسه مشکل من دارید؟ ممنون میشم آگه من راهنمایی کنید.

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
با درود به همه دوستان عزیز،
دیروز من یک دسته دیگه واسه ایکس باکس ایکس خریدم و با همون دکمه چراغ ایکس دسته روشن می کنم و فقط همون دکمه شروع به چشمک زدن و خاموش و روشن شدن می کنه و بعد از یه مدت هم خاموش می شه و دسته اصلا کار نمی کنه. شما راه حلی واسه مشکل من دارید؟ ممنون میشم آگه من راهنمایی کنید.
باید با کنسول مچ بشه
یه دکمه ریز کنار lb هست اونو بزن نگه دار
روی کنسول هم جلوش یه دکمه ریز هست اونم نگه دار تا چراغش چشمک بزنه همدیگه رو پیدا کنن
یا اینکه میتونی یه بار دسته رو با سیم وصل کنی تا مچ بشه به کنسول. از اون به بعد دیگه بی سیم هم کار میکنه

• Like
Reactions: Tehran83

Tehran83

کاربر سایت
Nov 6, 2018
6
باید با کنسول مچ بشه
یه دکمه ریز کنار lb هست اونو بزن نگه دار
روی کنسول هم جلوش یه دکمه ریز هست اونم نگه دار تا چراغش چشمک بزنه همدیگه رو پیدا کنن
یا اینکه میتونی یه بار دسته رو با سیم وصل کنی تا مچ بشه به کنسول. از اون به بعد دیگه بی سیم هم کار میکنه
با درود خدمت شما
با راهنمایی شما مشکلم حل شد
از شما بسیار بسیار سپاسگذارم بزرگوار.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آقا یک مشکلی من با هدفون دارم، الان هم زمان هم از هدفون صدای بازی میاد هم صدای نفرات تو پارتی میخوام صدای پارتی فقط از هدفون بیاد باید و صدای بازی از tv چ تنظیمی انجام بدم؟ ( برا بازی ها شوتر مشکلی نیست چون لازم ولی تو FIFA واقعا اذیت میکنه)

آخرین ویرایش:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
آقا یک مشکلی من با هدفون دارم، الان هم زمان هم از هدفون صدای بازی میاد هم صدای نفرات تو پارتی میخوام صدای پارتی فقط از هدفون بیاد باید و صدای بازی از tv چ تنظیمی انجام بدم؟ ( برا بازی ها شوتر مشکلی نیست چون لازم ولی تو FIFA واقعا اذیت میکنه)
هدستو که وصل میکنی به کنترولر دسته، خودبه خود یک منو اضافه میشه، که با زدن کلید هوم میتونی پیداش کنی، اونجا ولومو میتونی کم و زیاد کنی و میتونی صدارو بین پارتی و صدا گیم ،میزون کنی

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر