پرسش و پاسخ Xbox One

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام اقا اکانتم لاگین نمیشد ارور میداد دوستم گفت همه اکانتارو پاک کن دوباره بساز همین کارو کردم ولی الان بازیو وارد میکنم هیچ عکسی چیزی از بازی نمیاد
فقط نوشته resume xbox assist
بعد xbox live core services کنارش نوشته limited
با DNS چک کن ببین چی میشه؟

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
خیر همچنان در گیریم ، احتمال زیاد ماکروسافت تحریم کرده،فقط با dns اونم شانسی ممکنه کانکت بشیم
اگه مایکروسافت تحریم کرده بود کلا IP ما رو میبست و نمیتونستیم وصل بشیم . نه اینکه با تغییر دی ان اس راحت وصل بشیم!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mehrdad Bayern

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
اگه مایکروسافت تحریم کرده بود کلا IP ما رو میبست و نمیتونستیم وصل بشیم . نه اینکه با تغییر دی ان اس راحت وصل بشیم!
من ودوستان تو تاپیک مربوط به خودش خیلی پیگیری کردیم، اخر تنها جوابی که داد ماکرو اینکه رجین شما موجود نیست و اگه دقت کنی بعد اپدیت اخری کنسول، موقع کانکت شدن ارور رجین رو‌هم میده!
اینکه dns ی که استفاده میکنیم تغریبا یجوره و فقط یکی وصل میشه، dns تعریف مفصلی داره ولی بجورایی دامنه شبکه رو تغییر میده تا از طریق یک شبکه با محوریت دیگه وصل کنه، یجورایی مثل وی پی ن عمل میکنه
اگه تو ضیحات کامل میخوای، تو تاپیکش هست، کاملا اتمام حجت شده که خود ماکرو بسته ip ایرانو
مثل قضیه سرورهای راکستار شده دیگه که اکثرا با dns دستی فقط وصل میشن،

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
من ودوستان تو تاپیک مربوط به خودش خیلی پیگیری کردیم، اخر تنها جوابی که داد ماکرو اینکه رجین شما موجود نیست و اگه دقت کنی بعد اپدیت اخری کنسول، موقع کانکت شدن ارور رجین رو‌هم میده!
اینکه dns ی که استفاده میکنیم تغریبا یجوره و فقط یکی وصل میشه، dns تعریف مفصلی داره ولی بجورایی دامنه شبکه رو تغییر میده تا از طریق یک شبکه با محوریت دیگه وصل کنه، یجورایی مثل وی پی ن عمل میکنه
اگه تو ضیحات کامل میخوای، تو تاپیکش هست، کاملا اتمام حجت شده که خود ماکرو بسته ip ایرانو
مثل قضیه سرورهای راکستار شده دیگه که اکثرا با dns دستی فقط وصل میشن،
به چنین اروری برنخوردم من اصلا خیلی راحت بالا اومد کنسول بعد آپدیت, و تو اکانت های مختلفم هم ساین این کردم محض اطمینان:-? با همون سرعت قبل هم از استور دانلود انجام میشه. :-?
طبق بررسی یکی از دوستان این DNS مربوط به یکی از ISP های داخلی هست , دست یادم مونده باشه برا آسیاتک فکر کنم :-?:-?

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
به چنین اروری برنخوردم من اصلا خیلی راحت بالا اومد کنسول بعد آپدیت, و تو اکانت های مختلفم هم ساین این کردم محض اطمینان:-? با همون سرعت قبل هم از استور دانلود انجام میشه. :-?
طبق بررسی یکی از دوستان این DNS مربوط به یکی از ISP های داخلی هست , دست یادم مونده باشه برا آسیاتک فکر کنم :-?:-?
بدون dns یا با dns چک کردی؟؟
والا من خودمم گیج شدم ایراد از کجاست
،پیدا کردن علت این مشکلات از پیدا کردن قطعه یدکی سمند تو امریکای شمالی سخت تره:D

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
سلام دوستان
توی نت شبانه ایرانسل طرح 3 ساعته الان چندین شبه که به مشکل خوردم تا 30 دقیقه اول کنسول با سرعت بالا دانلود میکنه ولی بعد از همین حدود 30 تا 40 دقیقه سرعت دانلود ناگهان افت میکنه حتی شده از خواب بیدار شدم دیدم حتی stop شده در صورتی که نباید این اتفاق بیفته و از دوستان شنیدم که حتی تا 50 گیگ هم دانلود کردن توی این 3 ساعت
راه حلی هست که این اتفاق نیفته مشکل از کجاست؟؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام دوستان
توی نت شبانه ایرانسل طرح 3 ساعته الان چندین شبه که به مشکل خوردم تا 30 دقیقه اول کنسول با سرعت بالا دانلود میکنه ولی بعد از همین حدود 30 تا 40 دقیقه سرعت دانلود ناگهان افت میکنه حتی شده از خواب بیدار شدم دیدم حتی stop شده در صورتی که نباید این اتفاق بیفته و از دوستان شنیدم که حتی تا 50 گیگ هم دانلود کردن توی این 3 ساعت
راه حلی هست که این اتفاق نیفته مشکل از کجاست؟؟

من هم این مشکل را با نت ایرانسل داشتم مدام قطع و وصل میشد آخرش هم کاری نتونستم کنم
حالا شما با این DNS جدید تست کن شاید این مشکل دانلود با ایرانسل راحل کنه
178.22.122.100

• Like
Reactions: Only Xbox

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
من هم این مشکل را با نت ایرانسل داشتم مدام قطع و وصل میشد آخرش هم کاری نتونستم کنم
حالا شما با این DNS جدید تست کن شاید این مشکل دانلود با ایرانسل راحل کنه
178.22.122.100
ممنون
DNS خواستم عوض کنم بعدش باید کنسول رو ری استارت کنم درسته؟

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
بدون dns یا با dns چک کردی؟؟
والا من خودمم گیج شدم ایراد از کجاست
،پیدا کردن علت این مشکلات از پیدا کردن قطعه یدکی سمند تو امریکای شمالی سخت تره:D
بعد آپدیت هم همچنان با همون dns که بعد قطعی ها وارد کردیم ، وصلم و به این ارور ها که گفته شده برنخوردم.همون که با 178 شروع میشد. دی ان اس دومی رو هم خالی گذاشتم

• Like
Reactions: MASHIN

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
سلام دوستان
یک سوال درباره اجرای بازی های 360 داشتم
اگر یک بازی 360 با ریجن NTSC بخرم که اورجینال هم هست ایا با این ریجن روی ONE اجرا میشه؟؟؟؟
ایا ریجن عناوین360 در اجرا روی ONE مهمه؟؟
و اینکه وقتی دیسک رو بذارم باید ابتدا یک محتوا دانلود کنه بعدش دیگه راحت میشه افلاین بازی کرد؟؟ دیگه نیاز به انلاین بودن کنسول نیست؟؟؟ بعد از دریافت محتوا کنسول رو افلاین کنم بازی اجرا میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر