پرسش و پاسخ Xbox One

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
شرمنده بدجور تو این قضیه مبتدی هستم فرق این کاری ک گفتید با این ظرفیت هوم چی هست تو یک سایت این توضیح را خوندم:
این سوییچ کردن اکانت کجا هست؟؟
این چیزی که شما گفتید اکانت روی کنسول خودت هوم هست اون میشه غیر هوم دیگه؟؟ تنظیمی ک نباید انجام بده؟
این قضیه چی هست؟؟
اون دوست من که نباید از صفر شروع کنه با اکانت خودش ادامه میده از یکی شنیدم باید از صفر شروع کنه؟؟
هر اکانت مایکروسافت برروی اکس باکس به دوصورت هوم و‌غیرهوم تقسیم بندی میشه.
ظرفیت هوم، یعنی اکانت و اکس‌باکس متعلق به خود شماست، با هوم کردن اکانت برروی اکس باکس میتونید در حالت آنلاین و آفلاین از سرویس ها و بازی ها بدون محدودیت استفاده کنید.
مایکروسافت یک قابلیت دیگه برای اکانت شما در نظر گرفته و اون هم ظرفیت دومی برای اکانت شما است. بطور مثال من تهران و شمال اکس باکس دارم، بر روی اکانتم فورزا و گلد خریدم، میخوام در هردو مکان به بازی ها و سرویس هایی که خریدم (مانند گلد، گیم‌پس یا ...) دسترسی داشته باشم. چون تهران بیشتر هستم و میخوام هم بصورت آنلاین و یا آفلاین بازی کنم، اکانت خودم رو هوم میکنم (یعنی کنسول اصلی من همین کنسولی است که تهرانه) بنابراین برای دسترسی به بازیها در شمال مجبورم حتما اکس‌باکس من به اینترنت متصل باشه. دلیلش هم اینکه مایکروسافت چک کنه که اکانت من برای دستگاه دوم مورد استفاده قرار گرفته. (اگر غیر این باشه شما میتونید بازی رد دد ردمپشن 2 رو روی اکانت خودتون بخرید و بعد به ۱۰۰۰ نفر بدید، قطعا هم مایکروسافت ورشکسته میشه و هم راک‌استار) پس این توضیحات هوم بودن و نبودن اکانت.
حالا دستگاه دوم رو دوست شما درنظر میگیریم، یعنی دوست شما هر بار که دستگاه رو روشن میکنه و میخواد از بازی که شما با اکانتتون خریدین (رد دد ردمپشن 2) اول باید به اینترنت متصل باشه و دوم هم اینکه یکبار به اکانت شما لاگین کنه و دوباره برگرده به اکانت خودش. (نکته: حتما باید در حین بازی دستگاه به اینترنت متصل باشه و دوم اینکه اکانت شما لاگین باشه). جهت انجام این کارها لینک های آموزشی رو از سایت xbox گذاشتم، اگر به مشکل برخوردین به احتمال زیاد آموزشش در انجمن موجود باشه، سرچ کنید.

شما باید اکانت خودتون رو هوم کنید:

دوست شما باید اکانت شما رو ست کنه:
دوست شما بعد از هر بار روشن کردن کنسول بین اکانت خودش و شما یک بار سوییچ کنه:

ببخشید طولانی شد، موفق باشید.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
هر اکانت مایکروسافت برروی اکس باکس به دوصورت هوم و‌غیرهوم تقسیم بندی میشه.
ظرفیت هوم، یعنی اکانت و اکس‌باکس متعلق به خود شماست، با هوم کردن اکانت برروی اکس باکس میتونید در حالت آنلاین و آفلاین از سرویس ها و بازی ها بدون محدودیت استفاده کنید.
مایکروسافت یک قابلیت دیگه برای اکانت شما در نظر گرفته و اون هم ظرفیت دومی برای اکانت شما است. بطور مثال من تهران و شمال اکس باکس دارم، بر روی اکانتم فورزا و گلد خریدم، میخوام در هردو مکان به بازی ها و سرویس هایی که خریدم (مانند گلد، گیم‌پس یا ...) دسترسی داشته باشم. چون تهران بیشتر هستم و میخوام هم بصورت آنلاین و یا آفلاین بازی کنم، اکانت خودم رو هوم میکنم (یعنی کنسول اصلی من همین کنسولی است که تهرانه) بنابراین برای دسترسی به بازیها در شمال مجبورم حتما اکس‌باکس من به اینترنت متصل باشه. دلیلش هم اینکه مایکروسافت چک کنه که اکانت من برای دستگاه دوم مورد استفاده قرار گرفته. (اگر غیر این باشه شما میتونید بازی رد دد ردمپشن 2 رو روی اکانت خودتون بخرید و بعد به ۱۰۰۰ نفر بدید، قطعا هم مایکروسافت ورشکسته میشه و هم راک‌استار) پس این توضیحات هوم بودن و نبودن اکانت.
حالا دستگاه دوم رو دوست شما درنظر میگیریم، یعنی دوست شما هر بار که دستگاه رو روشن میکنه و میخواد از بازی که شما با اکانتتون خریدین (رد دد ردمپشن 2) اول باید به اینترنت متصل باشه و دوم هم اینکه یکبار به اکانت شما لاگین کنه و دوباره برگرده به اکانت خودش. (نکته: حتما باید در حین بازی دستگاه به اینترنت متصل باشه و دوم اینکه اکانت شما لاگین باشه). جهت انجام این کارها لینک های آموزشی رو از سایت xbox گذاشتم، اگر به مشکل برخوردین به احتمال زیاد آموزشش در انجمن موجود باشه، سرچ کنید.

شما باید اکانت خودتون رو هوم کنید:

دوست شما باید اکانت شما رو ست کنه:
دوست شما بعد از هر بار روشن کردن کنسول بین اکانت خودش و شما یک بار سوییچ کنه:

ببخشید طولانی شد، موفق باشید.

آقا ممنون انجام شد طبق روشی ک گفتی و اون بنده خدا تونست از گلد من استفاده کنه.

فقط یک سوال فنی چون فعلا دسترسی ب دستگاه ندارم نمی تونم تست کنم

اگه همزمان هر دو بخوایم آنلاین بازی کنیم شدنی هست یا نه؟ چون فکر کنم وقتی اون بنده خدا سوییچ کنه روی اکانتش و من هم از این طرف وارد اکانتم بشم طبیعتا اکانت من ک روی دستگاه دوستم هست ساین اوت میشه اون وقت فکر کنم نشه همزمان آنلاین بازی کرد درسته؟ کسی این مورد را تست کرده؟

خب آقا مورد بالا را تو سایت های خارجی خوندم نمیشه همزمان آنلاین بازی کرد یکی از دستگاه ها ساین اوت میشه

------

حالا اگه من برا این کارهای اشتراکی یک ایمیل جدید بسازم و کلیه کارها خرید اشتراک و بازی را روی اون انجام بدم و روی دستگاه خودم هومش کنم ک روی تمام اکانت ها فعال بشه (تا اینجا درسته یا نه؟؟؟) بعد نیاز نیز دیگه روی این اکانت کی من هوم کردم ساین این کنم و اطلاعات این اکانت را بدم ب دوست برا ظرفیت غیر هوم ک توضیح دارم ساین این کنه و بعد سوییچ آیا با این کار میشه همزمان آنلاین بازی کرد و از یک اشتراک گلد استفاده کرد؟؟؟

دوستان خواهشا اگه اطلاع کسی داره راهنمایی کنه چون دیگه واقعا گرون اکانت ها و بازی ها باید به صورت اشتراکی کار کرد

آخرین ویرایش:

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
آقا ممنون انجام شد طبق روشی ک گفتی و اون بنده خدا تونست از گلد من استفاده کنه.

فقط یک سوال فنی چون فعلا دسترسی ب دستگاه ندارم نمی تونم تست کنم

اگه همزمان هر دو بخوایم آنلاین بازی کنیم شدنی هست یا نه؟ چون فکر کنم وقتی اون بنده خدا سوییچ کنه روی اکانتش و من هم از این طرف وارد اکانتم بشم طبیعتا اکانت من ک روی دستگاه دوستم هست ساین اوت میشه اون وقت فکر کنم نشه همزمان آنلاین بازی کرد درسته؟ کسی این مورد را تست کرده؟

خب آقا مورد بالا را تو سایت های خارجی خوندم نمیشه همزمان آنلاین بازی کرد یکی از دستگاه ها ساین اوت میشه

------

حالا اگه من برا این کارهای اشتراکی یک ایمیل جدید بسازم و کلیه کارها خرید اشتراک و بازی را روی اون انجام بدم و روی دستگاه خودم هومش کنم ک روی تمام اکانت ها فعال بشه (تا اینجا درسته یا نه؟؟؟) بعد نیاز نیز دیگه روی این اکانت کی من هوم کردم ساین این کنم و اطلاعات این اکانت را بدم ب دوست برا ظرفیت غیر هوم ک توضیح دارم ساین این کنه و بعد سوییچ آیا با این کار میشه همزمان آنلاین بازی کرد و از یک اشتراک گلد استفاده کرد؟؟؟
دوستان خواهشا اگه اطلاع کسی داره راهنمایی کنه چون دیگه واقعا گرون اکانت ها و بازی ها باید به صورت اشتراکی کار کرد
بله، بهترین کار ساخت اکانت جدید و خرید دیجیتالی و اشتراک اون با دوستتونه. اگر هم با اکانت خودتون خریداری میکنید، برای انجام بازی همزمان و بدون مشکل، دوست شما باید اکانت شما رو هوم کنه.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
بله، بهترین کار ساخت اکانت جدید و خرید دیجیتالی و اشتراک اون با دوستتونه. اگر هم با اکانت خودتون خریداری میکنید، برای انجام بازی همزمان و بدون مشکل، دوست شما باید اکانت شما رو هوم کنه.

من باید هوم کنم یا اون؟ چون اون میخواد ظرفیت غیر هوم باشه با سوییچ اکانت این کار را انجام بده

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
من باید هوم کنم یا اون؟ چون اون میخواد ظرفیت غیر هوم باشه با سوییچ اکانت این کار را انجام بده
اگر اکانت جدید بسازید، فرقی نمیکنه کی هوم کنه، در هر صورت کسی که هوم کرده بازی رو با اکانت خودش بازی میکنه (برای اینکه دردسر نکشید، شما هوم کنید).
اگر با اکانت اصلی خودتون بازی خریدید باید دوست شما هوم کنه که وارد اکانت شما نشه، تا بتونید بدون ساین‌اوت شدن هردوتون همزمان بازی کنید.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
اگر اکانت جدید بسازید، فرقی نمیکنه کی هوم کنه، در هر صورت کسی که هوم کرده بازی رو با اکانت خودش بازی میکنه (برای اینکه دردسر نکشید، شما هوم کنید).
اگر با اکانت اصلی خودتون بازی خریدید باید دوست شما هوم کنه که وارد اکانت شما نشه، تا بتونید بدون ساین‌اوت شدن هردوتون همزمان بازی کنید.

آقا مرسی دمت گرم

• Like
Reactions: Eghball

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
تو هوم بازی رو پلی کنیم اچیومنت باز نمیکنه؟ یعنی اچیومنت سینک بشه با اکانت اصلی م ولی تو هوم بازی کنم که الکی آنلاین نباشم هی

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882

علت اینکه یه اکانت رو هوم میکنیم بعد یهو میپره میدونید چیه ؟

من الان تو یه هفته یه اکانت دوستم رو هوم کردم دوبار پرید. محدودیت داره درسته؟

الان بدون هوم فقط باید رو اکانت اون ساین این شم بعد سوییچ کنم رو خودم تا بشه بازی کرد اگه تو بازی هم ساین اوت کنم میاد بیرون از بازی.

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
علت اینکه یه اکانت رو هوم میکنیم بعد یهو میپره میدونید چیه ؟

من الان تو یه هفته یه اکانت دوستم رو هوم کردم دوبار پرید. محدودیت داره درسته؟

الان بدون هوم فقط باید رو اکانت اون ساین این شم بعد سوییچ کنم رو خودم تا بشه بازی کرد اگه تو بازی هم ساین اوت کنم میاد بیرون از بازی.
بله محدودیت داره. دوحالت داره، یا اینکه مشکلات سرور بوده، یا دوستتون مجدد هوم کرده که از روی کنسول شما پریده.

بله، باید لاگین کنید و مجدد سوییچ کنید به اکانت خودتون و درحال بازی هم باید اکانت لاگین باشه.

• Like
Reactions: METRO_2034

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
کسی هست اکانت تعویض کنیم؟ من 1 اکانت بازی دارم رد دد 1+چند تا دیگه بازی توشه ؛1 دونه هم برا گلد دارم تا 4-5 ماه دیگه اگه کسی هست که چیزی داره بیاد با هم شر کنیم

gallant

کاربر سایت
May 1, 2009
215
نام
gallant
من چند وقت پیش دمو فیفا 19 رو دان کردم اکانتم لاگین نمیشد الان اکانتم وارد میشه ولی داخل بازی نمیره مشکلش چی هس هیچ اروری نمیده فقط هی میاد تو داشبرد
مشکلش چی هست؟

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
راهی هست هدفون بی سیم بلوتوث به اکس باکس وان اس وصل کرد ازش استفاده کرد؟ میکروفون هم داره هدفون می خوام از میکروفون هم استفاده کنم

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آقا یک سوال فنی
من روی اکانت اصلی ک داخل ستینگ میرم برا دیدن home بودن یا نبودن مینویسه: Remove this as my home Xbox حالا امروز یک اکانت FIFA 19 گرفتم و خودش هوم شد حالا مشکل من این که وقتی وارد این دو اکانت میشم جفتش را مینویسه Remove this as my home Xbox یعنی جفتش الان هوم شده شدنی هست؟؟؟

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
آقا یک سوال فنی
من روی اکانت اصلی ک داخل ستینگ میرم برا دیدن home بودن یا نبودن مینویسه: Remove this as my home Xbox حالا امروز یک اکانت FIFA 19 گرفتم و خودش هوم شد حالا مشکل من این که وقتی وارد این دو اکانت میشم جفتش را مینویسه Remove this as my home Xbox یعنی جفتش الان هوم شده شدنی هست؟؟؟

بله، جفتش هوم شده اند. (شدنی است)

ehsanking1231

کاربر سایت
Oct 11, 2018
2
سلام اقا اکانتم لاگین نمیشد ارور میداد دوستم گفت همه اکانتارو پاک کن دوباره بساز همین کارو کردم ولی الان بازیو وارد میکنم هیچ عکسی چیزی از بازی نمیاد
فقط نوشته resume xbox assist
بعد xbox live core services کنارش نوشته limited

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر