پرسش و پاسخ Xbox One

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,868
دوستان یه سوال

وقتی اکانت دوستت رو هم کنی بازی هاش رو بدون اینکه آنلاین باشه همیشه میشه بازی کرد؟ و مشکلی از نظر اچیومنت و این چیزا نیست؟

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
دوستان یه سوال

وقتی اکانت دوستت رو هم کنی بازی هاش رو بدون اینکه آنلاین باشه همیشه میشه بازی کرد؟ و مشکلی از نظر اچیومنت و این چیزا نیست؟

فقط تو هوم میتونی آفلاین بازی کنی از اچیومنت خبری نیست اچیومنت باز میکنه ولی تو اکانتت سینک نمیشه

• Like
Reactions: METRO_2034

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,868
فقط تو هوم میتونی آفلاین بازی کنی از اچیومنت خبری نیست اچیومنت باز میکنه ولی تو اکانتت سینک نمیشه
پس کسی که بخواد هم آنلاین بازی کنه هم رو اکانت خودش اچیومنت باز بشه در اصل باید خودش خریده باشه بازی رو حتما

• Like
Reactions: mirsina1979

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
  • Like
Reactions: Little John

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,868
دوستان یه سوال:D این کسایی که گیم آفلاین ریختن رو کنسول الان اگه بخری کنسول رو ازش باید ریست فکتوری کرد بعد دیگه مشکلی پیش نمیاد واسه آنلاین بازی کردن؟

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
دوستان یه سوال:D این کسایی که گیم آفلاین ریختن رو کنسول الان اگه بخری کنسول رو ازش باید ریست فکتوری کرد بعد دیگه مشکلی پیش نمیاد واسه آنلاین بازی کردن؟
فکر کنم ریست فکتوری هم نکنی، باز مشکلی پیش نمیاد.چون خود بازی ها دی اکتیو میشن:D
حالا ریست فکتوری کنی چه بهتر:D

• Like
Reactions: METRO_2034

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
من وان اس دارم وبعضی از بازی ها کمتر از حجم نوشته شده دانلود می کنه مثل کوانتوم بریک مشکلی نیس؟ و اگه لینک استخراج کنم همون حجم نوشته شدس اگه اونو دانلود کنم تو pc قابل نصبه؟ یا دوباره دان می کنه؟

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
سلام دوستان
راهی هست که توی اپدیت هایی که برای ONE X در جهت اجرای 4K میاد فقط و فقط اپدیت مربوط به 4K رو دانلود کنیم و دیگه بقیه اپدیت هایی که برای بخش مولتی میاد رو نگیره
چون وقتی بازی پلی میشه حجم کل اپدیت میاد ولی اگر بخوایم فقط حجم 4K رو دانلود کنیم و بقیه رو دریافت نکنیم راهی هست؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر