پرسش و پاسخ Xbox One

melad

کاربر سایت
Dec 8, 2016
37
سلام دوستان این xbox one های کپی خور شده چند تا سوال داشتم
1-به اینترنت وصل شیم و بخواییم انلاین بازی کنیم بن میشه دستگاه؟یا فقط بازی قفل میشه ؟ و اگه بازیو اورجینال بخریم درست میشه قفلش؟
2- من کپی خور کنم و بخوام به حالت اولیه برگرده و بخوام مثل روز اول انلاین بازی کنم میشه؟
3-نمیشه خودم کپی خورش کنم ؟ و ایا بدم بیرون اینکارو بکنه هر سری باید بدم خودش بریزه حتما؟
مرسی
متشکرم

آخرین ویرایش:

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
ببخشید این بازیهای وان رو که به اسم کپی میفروشن چیه دقیقا ماجراش؟ اکانتیه؟ فقط باید آفلاین بازی کرد؟ حتی نمیشه آنلاین هم شد وصل شد به استور یا فقط نمیشه آنلاین(مولتی پلیر ) بازی کرد؟

• Like
Reactions: melad

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دوستان Fortnite یه آپدیت 1.71GB داشت که زدم آپدیت بشه.
الان روی 1.20GB گیر کرده و Installation stopped میده! چند بار هم Try updating زدم و کنسول رو هم خاموش روشن کردم ولی باز همون هست.
کنسل هم که کنم کلا بازی پاک میشه! راهی هست؟

sina.sf

کاربر سایت
Aug 23, 2018
10
دوستان Fortnite یه آپدیت 1.71GB داشت که زدم آپدیت بشه.
الان روی 1.20GB گیر کرده و Installation stopped میده! چند بار هم Try updating زدم و کنسول رو هم خاموش روشن کردم ولی باز همون هست.
کنسل هم که کنم کلا بازی پاک میشه! راهی هست؟
اینترنتت ضعیفه

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
نه منظورم اینه که من الان دو دلار گیفت کارت تو اکانتم دارم و میخوام گیم پس که دو دلار شده رو بخرم.چقدر باید علاوه بر اون ویزا کارت بگیرم تا بشه خرید؟؟
اصلا با گیفت خود ماکروسافت نمیشه گلد+ گیم پس خرید فقط باید با کریدیت کارت خرید کنی اگه خودت میخای مستقیم بخری.

ghosthack

کاربر سایت
May 9, 2013
15
نام
hamid bohlooli
سلام مجدد
آقا یکی اینجا پیدا میشه که بگه به چه شکل Xbox را کپی خور کنیم ؟
میدونم اکانت باید خریداری بشه
حالا من برم بازی هایی که نیاز داره برای مشتری نصب کنم رو یک بار بخرم
یک باز که خرید کردم میتونم برای Xbox های بصورت نامحدود هوم کنم تحویل بدم ؟

• Like
Reactions: melad

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
بنده یک وان خریداری کردم به اسم کپی خور شده . بعد اومدم کنسول رو آپدیت کردم (قبلش بازیها رو تست نکرده بودم) ولی تو بازیها که میرم میپره منو بعد از 20-30 ثانیه×!!! دقیقا نفهمیدم باید چیکار کنم مثلا فورزا 7 میگفت اتصال به لایو متصل میشدم بعذش یه ارور دیگه میداد .

با خوده کنسول هم اکانت ساختم حتی ایمیل وریفای ش هم اومد اما تو قسمت sing in میریم add new میزنم همه چیو باید از نو بسازم:/

چه کنم دوستان؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
بنده یک وان خریداری کردم به اسم کپی خور شده . بعد اومدم کنسول رو آپدیت کردم (قبلش بازیها رو تست نکرده بودم) ولی تو بازیها که میرم میپره منو بعد از 20-30 ثانیه×!!! دقیقا نفهمیدم باید چیکار کنم مثلا فورزا 7 میگفت اتصال به لایو متصل میشدم بعذش یه ارور دیگه میداد .

با خوده کنسول هم اکانت ساختم حتی ایمیل وریفای ش هم اومد اما تو قسمت sing in میریم add new میزنم همه چیو باید از نو بسازم:/

چه کنم دوستان؟
یعنی هر بار یه اکانت جدید با ایمیل میسازی ؟
مشکل sign in هم دارم با کد 0x80a40008 حتی dns هم تغییر دادم جواب نداد
این ارور ممکنه بخاطر تعداد اکانت زیاد روی کنسول باشه

• Like
Reactions: DellaFonte

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
یعنی هر بار یه اکانت جدید با ایمیل میسازی ؟این ارور ممکنه بخاطر تعداد اکانت زیاد روی کنسول باشه

دوتا اکانت بود که فروشنده بازی ریخته بود رو پاک کردم بعذ رفتم کلا کنسول رو ریست کردم و همه چی رو هم پاک کردم راحت شم از شر این اکانت بازی ها و کپی کاری ها و پایرت خوری ها:/ ولی باز ساین نمیشه:((

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوتا اکانت بود که فروشنده بازی ریخته بود رو پاک کردم بعذ رفتم کلا کنسول رو ریست کردم و همه چی رو هم پاک کردم راحت شم از شر این اکانت بازی ها و کپی کاری ها و پایرت خوری ها:/ ولی باز ساین نمیشه:((
الان یک اکانت روی کنسوله ؟
ریست فکتوری کردی ؟

• Like
Reactions: DellaFonte

ghosthack

کاربر سایت
May 9, 2013
15
نام
hamid bohlooli
سلام مجدد
آقا یکی اینجا پیدا میشه که بگه به چه شکل Xbox را کپی خور کنیم ؟
میدونم اکانت باید خریداری بشه
حالا من برم بازی هایی که نیاز داره برای مشتری نصب کنم رو یک بار بخرم
یک باز که خرید کردم میتونم برای Xbox های بصورت نامحدود هوم کنم تحویل بدم ؟

کسی بلد نیست جواب منو بده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر