نظر شما درباره ی طراحی و ظاهر Xbox one چیست؟

نظر شما درباره ی ظاهر Xbox one چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    494

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
سلام ..
منم فکرشو می کردم نازک تر از این حرفا بشه ..
ولی چون غوله هاااا نشده نازک باشه ..
شاید در نگاه اول ضمخت و بد ترکیب و زشت و کثافت و .. باشه :d
ولی مثل ماشین ماک هست 18 چرخ هااا ساده و شکیل ..
پر قدرت وحشت آور .. b-)
دستگاه ما هم اینجوره
عظیمه ..
پر قدرته ..
هنری و خاص..
کارای خاصی می کنه
قیافش هم خاصه
یعنی هر کی ببینه حتما میپرسه این چیه
چون مرموزانه ساخته شده مخصوصا رنگش که 2 نو ع هستش
ولی مدلای قبلی مثل اسباب بازس بودن و..
خواهرزاده برادر زاده هام میدین میفهمیدن
میشه باش بازی کرد ولی اینو ببینن نمی فهمننننننن
آخی ی ی ی ی :d
چرا نمیاد پ .؟؟
خدایا ما با کیا شدیم 70 ملیون هاااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

CAD

کاربر سایت
May 23, 2013
51
نام
شایان
اگه با استفاده از اون حالت پره ای روش می تونستن یه طرحی ایجاد کنن به نظرم بهتر می شد.
در کل طراحیش رو معمولی می بینم. در مقابل نسل قبل که طراحی کنسول ها واقعا زیبا بودن، به نظرم پسرفت داشتن.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
به نظرم بر خلاف دسته، طراحی خود کنسول بسیار زشت و زمخت ـه!
به طوری که تو اولین خبری که امروز خوندم و عکس کنسول رو دیدم واقعا انگیزمو برای خوندن بقیه اخبار و اطلاعات از دست دادم! در این حد بی ریخته:D

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بعضیا همچین میگن خیلی زشته که یک هفته از نمایش کنسول نگذشته میخوان مایکروسافت رو ورشکست کنن . خوب خوشت نمیاد برو پلی استیشن 4 بگیر انگار مجبورشون کردن !

به نظر من به عنوان یک کنسول بازی بزرگه ، قیافش معمولی هست اما انصافا شیکه .

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
هممممممممممممم نمیدونم چی بگم هی کلاس میزارن 3 ویندوز بابا این کنیول بازیه پ ویندوز برا چیشه کسی که اینو میخره فقط میخواد بازی کنه و کسی که اینو داره حتما سیستم های بیشتر و جالب تری داره و در باره طرحش من اولش که دیدمش بلافاصله یاد ps3 فت افتادم مخصوصا ون قسمت درایو بلوری مو نمیزنه کلا توی این نسلش هم نتونست چشم گیر باشه

والا نمیدونم چی بگم

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
خدایا ما با کیا شدیم 70 ملیون هاااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

کسی مجبورت نکرده باشی دادااااااااش ..
می تونی بری ..
:|
شما که دلت پره واسه یه نظر حرف به این بزرگی رو میزنی
همون بهتر که نباشی .. :-s

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
دوستان به نظرات همدیگه احترام بذارید این که با نظر یکی موافق نیستین دلیل نمیشه بیاین نقل قول کنیدو هر چی خواستین بگین
جالبه دوستانشونم جنبه حمایتی پستای اینجور افرادو لایکم میزنن

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
به خدمتتون عرض کنم که بنده سابقه زیادی توی فعالیت داخل سیستمه فروم رو دارم.و عمده فعالیتم داخل یکی از انجمنای موبایلیه.طی این سالها هروقت کسی داخل تاپیکی پسته نامربوطی زده سریع مدیر بخش اومده یه تذکر بهش داده و پست رو پاک کرده و بنده حقیر هم در زمانه خودم همینکار رو میکردم..ولی اینجا انگار موضوع یه ذره فرق داره و مدیریت محترم زیاد کاری به اینجور پستها(البته بجز پسته فحش و ناسزا که فرق داره)نداره.که به نظرم اشتباهه.اگه از اول جلوی کار گرفته بشه دیگه به جاهای باریکتر نمیکشه.البته ریپورت کردنه پست توسط کاربرا هم اهمیته زیادی داره.

در هرصورت امیدوارم هرکسی که پاشو به فرومی از جمله اینجا میزاره,بدونه که هدف از عضو شدن چیه.
و در آخر میگم دوستان حرص نخورید که بالا برن,پایین بیان ایکس باکس وانو عشقه:d

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
در کل ظاهرش زشته اما غیر قابل تحملم نیست میشه یجوریتحملش کرد/ من بیشتر از اینا توقع داشتم/ با توجه به این که مثلا همه چی رو به پیشرفته توقع داشتم یه طراحی منحصر به فرد داشته باشه ، انگار اسخت افزاراشو نتونستن تو باکس کوچیکتر جا بدن مجبور شدن اونقد گنده بسازنش/ راستی راجب دسته کنسول که خیلی نا امید شدم. وقتی PS3 دسته شو رونمایی کرد فکر کردم احتمالا اکس باکس کولاک کنه ولی دیدم همون دسته قبلی بدون هیچ تغییری مونده و فقط اومدن آرم اکس باکسو بردن بالا. نه سنسوری، نه تاچی، نه دکمه اضافه خاصی، نه تغییر شکلی=((

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
در کل ظاهرش زشته اما غیر قابل تحملم نیست میشه یجوریتحملش کرد/ من بیشتر از اینا توقع داشتم/ با توجه به این که مثلا همه چی رو به پیشرفته توقع داشتم یه طراحی منحصر به فرد داشته باشه ، انگار اسخت افزاراشو نتونستن تو باکس کوچیکتر جا بدن مجبور شدن اونقد گنده بسازنش/ راستی راجب دسته کنسول که خیلی نا امید شدم. وقتی PS3 دسته شو رونمایی کرد فکر کردم احتمالا اکس باکس کولاک کنه ولی دیدم همون دسته قبلی بدون هیچ تغییری مونده و فقط اومدن آرم اکس باکسو بردن بالا. نه سنسوری، نه تاچی، نه دکمه اضافه خاصی، نه تغییر شکلی=((
سری که درک نمیکنه رو که دستمال نمیبندند کنترولر 360 عالی بود تنها مشکلش Dpadش بود که حلش کردند و روکش جدید روی انالوگها هم عالی هست تازه کینکتم دسترو میشناسه با خیلی جزعیات ریزو درشتی که تو e3 دربارش توضیح میدن اینها یعنی تغییر گذاشتن نمایش گر رو دسته زیاد کاربوردی نیست و ایکس باکس دوست داره از اسمارت گلس استفاده کنه و شاید طراحی کنسول برا بعضی سلیقه ها چنگی به دل نزنه اما از لحاظ دسته عالی عمل کردند اون 2تا دکمه ای سمت چپ و راست نمایشگر دسته ps4 هست به نظر خیلی دور از شست قرار میگیره

84412963538659182452.png

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,240
نام
Mansour
شاید کنسول یه کم زشت باشه (به نظر خودم زشت نیست)ولی اون شخصی که می خواهد بازی کنه که نگاه کنسول نمیکنه نگاه تلوزیون میکنه
شما چکار به کنسول داری مهم اینه که دل و روده داخل شکمش قویه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر