نظر شما درباره ی طراحی و ظاهر Xbox one چیست؟

نظر شما درباره ی ظاهر Xbox one چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    494

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
.

من طرفدار نینتندو ام اما هم ایکس باکس قدیمی سری اول داشتم که از نظر سخت افزاری هم از نظر تکنولوژی خیلی پیشرفته بود و عالی بود هم ایکس باکس 360 داشتم

بنظرم طرح ایکس باکس وان هم خوبه کنسول لباس زنونه نیست که بزک بزوکش کنن

همین wii تو نسل 7 پرفروشترین کنسول شد ظاهرش مثل چیه؟ مثل دی وی دی پلیره

سادگی تو طراحی بهترین کاره همین wii در اصل بخاطر بازی کردن گروهی آفلاین انقدر محبوب شد ایکس باکس وان روش خیلی کار شده امکانات زیادی داره درصد موفقیتش بالاس

امکانات آنلاینش خوبه کار با کینکتش خوبه

بدبختی مردم ایران اینه تعصبین رو یه چیزی حالا بدم باشه ازش طرفداری میکنن میخوان بقیه مجاب کنن نظر اونا بهتره

همین پلی استیشن هم پلی 1 داشتم هم پلی 2 دیگه حالم از کنترلش بهم میخوره بعد این همه مدل اون کنترل منسوخ شده رو ورداشتن یکمی عوضش کردن

با ایکس باکس قدیمی بازی کنی هنوز حال میکنی ابهتی داره

در کل هر چی ظاهر کنسول ساده تر باشه بهتره این طرح ایکس باکس وان هم خوبه

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
من طرفدار نینتندو ام اما هم ایکس باکس قدیمی سری اول داشتم که از نظر سخت افزاری هم از نظر تکنولوژی خیلی پیشرفته بود و عالی بود هم ایکس باکس 360 داشتم

بنظرم طرح ایکس باکس وان هم خوبه کنسول لباس زنونه نیست که بزک بزوکش کنن

همین wii تو نسل 7 پرفروشترین کنسول شد ظاهرش مثل چیه؟ مثل دی وی دی پلیره

سادگی تو طراحی بهترین کاره همین wii در اصل بخاطر بازی کردن گروهی آفلاین انقدر محبوب شد ایکس باکس وان روش خیلی کار شده امکانات زیادی داره درصد موفقیتش بالاس

امکانات آنلاینش خوبه کار با کینکتش خوبه

بدبختی مردم ایران اینه تعصبین رو یه چیزی حالا بدم باشه ازش طرفداری میکنن میخوان بقیه مجاب کنن نظر اونا بهتره

همین پلی استیشن هم پلی 1 داشتم هم پلی 2 دیگه حالم از کنترلش بهم میخوره بعد این همه مدل اون کنترل منسوخ شده رو ورداشتن یکمی عوضش کردن

با ایکس باکس قدیمی بازی کنی هنوز حال میکنی ابهتی داره

در کل هر چی ظاهر کنسول ساده تر باشه بهتره این طرح ایکس باکس وان هم خوبه

من تو این بحثا شرکت نمیکنم ولی....:|

اولین جمله که فقط مردم ایران نیستن، کل دنیا نظرشون در مورد مایکرو و سیاستهاش معلومه چطور بوده و چیه وعکس العملهای مایکرو رو هم دیدیم که چی کرد.

در مورد دسته هم دیگه خودتون داشتید کافیه بنظرم {اگه بدتون میومد چرا گرفتید؟:D}.هر در جزو کنسولهای موفق دوره خودشون بودن که هیچ حرفی هم در این مورد نمیمونه.حالا بعد یه ۱۵ سال که از ساخت کنسول میگذره بگید حالم بهم میخوره{که درست نیست}دلیل نمیشه.

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
شبیه دستگاه های قدیمیه ویدئو هست که یه طرفشون دیسک میخورد یه طرف نوار ویدیو
اما از 360 واقعا شیک تره
اگه این جوریه ps4 شبیه همبرگره نه؟
81129938988231865362.jpg

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
طراحيش يه مدل خاصيه خيلي جذاب نيست ولي به سرعتم از چشم نميفته
ويديوهاي techrax رو تو يوتوب ببينيد كه ايكس باكس وان رو اتيش ميزنه يا تو استخر ميندازه يا با چوب بيسبال تيكه تيكه اش ميكنه!

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
نامردی نشه بعضی از بچه ها اومدن نوشتن خیلی بد من میگم متوسط بوده، شیک هستش ولی اصلا خلاقیت نداره تازه اگر مقاله توی Euro Gamer هم میخوندید میدیدید که درونش هم خیلی آشفته و نامنظم هستش و اصلا فضای داخل باکس مدیریت نشده(دقیقا اگر داخل کنسول سونی و مایکروسافت رو مقایسه کنیم عین داخل یه مک بوک رو با یه لپ تاپ Asus مقایسه کردنه یکی خیلی Compact و شیک قطعاتش گذاشته شده و اون یکی از هم گسیخته و ناشکیل)، اگر بخوایم با PS4 مقایسه اش کنیم واقعا Design ضعیفتری داشته و جالب اینجاست که سایز بزرگتر باعث بهتر بودن Performance و Cooling System هم نبوده تا به اینجا....جدا از این بحث ها اون کسانی که کنسول های مایکروسافت رو طراحی میکنن به نظرم یکم بی استعدادن چرا که X360 , Original Xbox هم اصلا طرح های قشنگی نداشتن....حالا بدهید فحش هارو که آماده ایم:d

من همیشه طرفداری Performance over beauty هستم، اگر کنسول مایکروسافت اصلا شبیه قابلمه هم بود ولی پردازش قوی تر و در کل از لحاظ سخت افزاری دستگاه دندون گیر تری بود هیچوقت از ظاهرش ایراد نمی گرفتم و میگفتم که سازنده ها وقتشون رو صرف طراحی یه چیز فوق العاده توی دستگاه کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر