NBA LIVE 14

nba.jpg

بالاخره NBA LIVE هم در مراسم معرفی XBOX ONE معرفی شد.
بازی که در این چند ساله عرضه نشده و در این نسخه جدید با استفاده از موتور جدید شرکت EA یعنی EA Sports Ignite engine قصد در شکست رقیب دیرینه خودش NBA2K داره
فعلا باید تا E3 امسال صبر کرد تا اطلاعات بیشتری از بازی منتشر بشه

همچنین تریلری در مراسم پخش شد(شامل سه تا بازی دیگه EA هم میشه):

HD H.264 MP4128.4MB
Download
Hi-Res H.264 MP486.4MB
Download
Lo-Res IPOD / PSP21.9MB

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
NBA Live 14 | PS4

img_519b9e4ea8f7d.jpg

این بازی نیز توسط EA برای PS4 تایید شد .
قرار است این بازی توسط موتور گرافیکی جدید EA Sports یعنی Ignite engine پس از مدت ها که خبری از آن نبود ساخته شود .

تریلری از مراسم ماکروسافت که توضیحاتی درباره ی این بازی همراه 3 بازی دیگر داده شده است :

HD H.264 MP4128.4MB
Download
Hi-Res H.264 MP486.4MB
Download
Lo-Res IPOD / PSP21.9MB
Download
باتشکر از Bahram B به خاطر تریلر .
تریلر دیگر پخش شده در کنفرانس ماکروسافت :

99925959446468612013.jpg

HD H.264 MP463.4MB Download
Hi-Res H.264 MP431.3MB Download
Lo-Res IPOD / PSP7.8MB Download
با تشکر از FLAWL3SS بابت تریلر .

این پست با آمدن اطلاعات جدید به روز رسانی خواهد شد .

آخرین ویرایش:

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان به تازگی این بازی رو تجربه کردم
باید بگم گرافیکش واقعا حیرت آوره واقعا فکر میکنی وسط ایالات متحده داری بسکت میزنی:d زمانی که با قدرت توپ رو داخل سبد میکوبی و بازیکن به سبد آویزون میشه و ورزشگاه منفجر میشه درست حس اینو داری که کاکا تو سن سیرو بازی لیگ قهرمانان گل بزنه :x گرافیک تماشاچیها فوق العاده کار شده همینطور صدا گذاری واقعا عالیه حتی صدای چق چق کفشهای بازیکنا میاد . تنوع ورزشگاهها هم خیلی خوبه طوری که تقریبا هر ورزشگاهی یه جو و محیط خاص خودش رو داره . هنوز وقت نکردم آنلاینشو تست کنم ولی اگه سوالی داشتید در خدمتم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان به تازگی این بازی رو تجربه کردم
باید بگم گرافیکش واقعا حیرت آوره واقعا فکر میکنی وسط ایالات متحده داری بسکت میزنی:d زمانی که با قدرت توپ رو داخل سبد میکوبی و بازیکن به سبد آویزون میشه و ورزشگاه منفجر میشه درست حس اینو داری که کاکا تو سن سیرو بازی لیگ قهرمانان گل بزنه :x گرافیک تماشاچیها فوق العاده کار شده همینطور صدا گذاری واقعا عالیه حتی صدای چق چق کفشهای بازیکنا میاد . تنوع ورزشگاهها هم خیلی خوبه طوری که تقریبا هر ورزشگاهی یه جو و محیط خاص خودش رو داره . هنوز وقت نکردم آنلاینشو تست کنم ولی اگه سوالی داشتید در خدمتم
NBA 2K 14 بازي كردي؟
برو اونو بازي كن بعد صداگذاري و گرافيك و مخصوصا هوش مصنوعي مقايسه كن، NBA Live در مقايسه با NBA 2K افتضاح:|

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
NBA 2K 14 بازي كردي؟
برو اونو بازي كن بعد صداگذاري و گرافيك و مخصوصا هوش مصنوعي مقايسه كن، NBA Live در مقايسه با NBA 2K افتضاح:|
نه متاستفانه کسی که بازی رو باهاش تعویض کردم فقط NBA LIVE رو داشت ولی ایشالا اونم تست میکنم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
NBA Live 15 تاپیکی نداره، برای همین اینجا پست می دم:d
من نسخه trial بازی کردم و نسبت به NBA Live 14 واقعا پیشرفت زیادی داشته. گرافیک بازی که قابل مقایسه نیست و واقعا خیلی تغییر کرده و به NBA 2K نزدیک شده
اما گیم پلی بازی همچنان مشکل داره و نسبت به NBA 2K14 که بازی کرده بودم، خیلی خسته کننده میشه و با یک بازی بسکتبال واقعی تفاوت زیادی داره.
کنترل بازی هم نسبت به نسخه قبلی تغییراتی زیادی کرده و از اون کنترل محدود فاصله گرفته.
در کل نسبت به نسخه قبلی خیلی بهتر شده ولی در مقایسه با NBA 2K به نظر من NBA 2K خیلی بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر