Wolfenstein: The New Order

با درود
wolfenstein-the-new-order.jpg

Wolfenstein: The New Order

Developer : Machine Games
Publisher : Bethesda Softworks
Release Date : 20/5/2014

خب بالاخره شماره ی جدیدی از Wolfenstein series یکی از سری های محبوب در دنیای گیم معرفی شد ، Wolfenstein: The New Order !
بازی در تاریخ 7 می 2013 برای تمامی دوست دارن FPS های واقعی رسماً معرقی شد!همچنین این بازی در سال 2013 و برای PC , XBOX 360 , PS3 , PS4 & Xbox oneخواهد آمد!
موتور بازی همانند تمامی پروژهای پیش روی شرکت Bethesda همان id Tech 5 خواهد بود!!
این بازی بخش مولتی پلیر یا چند نفر نیز نخواهد داشت!!

تصاویر بازی Wolfenstein: The New Order

تریلر اولیه بازی

تریلر 28 می 2013

03808139553132831930.jpg

Pre-Order کنید بتای دوم 4 میدن :-s

اطلاعات جدیدی از تازه ترین ساخته استدیو Machinegames منتشر شده است.
در بحث کیفیت اجرای بازی، Wolfenstein: The New Order بر روی کنسول های نسل هشتم یعنی PlayStation 4 و Xbox One با رزولوشن 1080p و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد. مراحل بخش تک نفره بیش از 15 ساعت به طول خواهد انجامید و همچنان بخش چندنفره وجود نخواهد داشت. با انجام challenge های مختلف می توانید گزینه های بشتری را در شاخه تکنولوژی خود آزاد کنید همچنین صحبت های بسیاری نیز در میان است که شما حتی در کره ماه با ناتزی ها مبارزه می کنید. شخصیت اصلی بازی یعنی B.J می تواند به طور همزمان دو عدد اسلحه تک تیر انداز را حمل کند! چنین چیزی غیر عادی هم نیست زیرا پای سازندگان Chronicles of Riddick و The Darkness در میان است.
با تشکر از A.R.A.$.H
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گرافیکش باید عالی باشه;;)
Meh ~_~ بدک نیست.

Nowhere to Run : watch?v=ATkxa5XSD18
این رو حتماً ببینید ، خیلی خیلی عالی بود :D

فقط یه مشکلی هست :-" آیا این فقط منم که مقادیر اندک کیلزون و مقادیر خیلی زیادی بایوشاک تو بازی میبینم !؟ :| :D
من رو بیشتر یاده rage انداخت تا bio و kz .
D:
خوبه خشونت بازی خیلی بالاست D: فعلا همش دوتا بازی خشن داریم این و Evil Within ~_~

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
یـه پریویویـه دیگه هم اومد و باز هم تعریف و تمجید !
ولفنشتین دن کورلئونـه تمامیه فرست پرسن شوترهایـه مدرن :d
hands on preview wolfenstein the new order
The New Order definitely has the potential to bring the series back to prominence

با این دو سه تا تریلر آخری که 180 درجه نظر منو عوض کرد نسبت به خودش این بازی، واقعا امیدی نداشتم بهش اون اوایل مخصوصا اینکه بیشتر فکر میکردم زدن جو بازی رو نابود کردن( البته یکم با نسخه های قبلش فرق داره قالب کلی بازی ، ولی اصلا چیز بدی از آب در نیومده) . الان حس میکنم واقعا با یه شوتر فوقالعاده قدرتمند طرفیم، این پیش نمایشا هم تقریبا دارن میگن که بازی در عین اینکه المان های قدیمی و old school سری رو حفظ کرده، رویکرد نوین شوترهای امروزی که بر پایه ی داستان پردازی قدرتمند و خلق کرکتر های به یاد ماندنی و تاثیر گذار و کارگردانی قوی هست رو هم به خوبی دارن توی بازی پیاده میکنن. من واقعا امیدوارم نام این بازی دوباره ژانر FPS رو به لرزه در بیاره و جایگاه اصلیش رو بدست بیاره، این عناوین گرد طلا بودن و هستن توی تاریخ بازی های ویدئویی.

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
یک ساعت اول بازی اومده
watch?v=RvIQyP0V-a0 & watch?v=Lj88Z1AV1Fw
خودم طاقت از کف داده و نیم ساعت اولش رو دیدمـ MachineGames Thank You واقعا گل کاشتن :x :d
همونطور که تو پریویوها اومده بود اگه در ادامه به همین شکل باشه باید گفت که واقعا تونستن ولفنشتین رو دوباره زنده کنن .
عکس های معرفیـه Kampfhund هم اومده :-s

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
اينو واچ داگز هم زمان منتشر ميشن اما ازونجايي كه خيلي دلم شوتر ميخواد و براي واچ داگز هم احتمالا اون اوايل سر ميبرن انتخاب ما اين بازي است ، ١٤ ١٥ خرداد هم تعطيله توپ بازي ميكنيم :d
تريلرهاش فو ق العاده بوده ، هم گرافيك هم گيم پلي ، فكر كنم ولفنشتاين فوق العاده اي بشه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
واقعا جو بازی خیلی حیلی سنگینه :d
یه جنگ خشن و تمام عیار:bighug:
من اینو دان کردم دلم نیومد همش رو ببینم ، اینقدر برام محیط بازی گیرا بود که نخواستم حتی 30 دقیقش برام اسپویل بشه

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
دوستان گرافیک بازی نسل بعدی هست یا نه؟ میخوان ببینن تفاوتی با نسخه ps3 داره که ارزش خرید روی ps4 داشته باشه یا رو همون ps3 بازی کنیم؟؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واقعا جو بازی خیلی حیلی سنگینه :d
یه جنگ خشن و تمام عیار:bighug:
من اینو دان کردم دلم نیومد همش رو ببینم ، اینقدر برام محیط بازی گیرا بود که نخواستم حتی 30 دقیقش برام اسپویل بشه
عالی بود ! به نظرم یه شوتر خیلی عالی میشمه
کاشکی این ماه میومد که با WD همزمان نشه ×_×

دوستان گرافیک بازی نسل بعدی هست یا نه؟ میخوان ببینن تفاوتی با نسخه ps3 داره که ارزش خرید روی ps4 داشته باشه یا رو همون ps3 بازی کنیم؟؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk
بازی 1080 و 60 فریم هست. گرافیکش هم بگی نگی ok هست ! 100% که از نسخه نسله قبل بهتره D: من اصلا نمیدونم چرا دیگه ادم باید نسخه نسل قبل یه بازی رو بخری وقتی 4 داره D: پس همون Next gen بازی کن ! همین 60 فریمش بازی اول شخص شوتر رو خیلی عالی میکنه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
٥ دقيقه اولشو ديدم خيلي عالي بود ، گيم پلي اتمسفر بازي مخصوصا همون اولش عالي بود ، به شدت گيرا
فقط گرافيكش نفهميديم چجورياس كيفيت اصن خوب نبود :d
اما كلا شوتر بسيار خوبيه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
این نوید اومد یه پست داد یهو فاز
Wolfenstein همه رو برداشت
:d کلا 10 دقیقه ای از گیم پلی بازی رو دیدم چیزی که تو نظرم اومد یه شوتر استاندارد بود همین. فکر نکنم گیم پلی تازه و نوآورانه ای داشته باشه. در کل برای دلتنگان شوتر خوبه اما فکر نکنم چیز تازه ای اضافه کنه به تجربیاتمون:d - البته شاید من ندیده باشم قسمت های خلاقانه اش رو (همونطور که گفتم کلا 10 دقیقه گیم پلی دیدم)
خودم زمان لانچ که نه اما در اینده یا بصورت رایگان یا وقتی تخفیف خورد رو پلی3 (بخاطر حجم کمتر بازی:d) بازیش میکنم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
@Morteza

اضافه كردن يه چيز جديد و خفن كار سختيه واقعا اما به عنوان يه شوتر خيلي خوبه به نظرم حالا الان داغم شايد تا ١ماه ديگه اون يكي بازي رو بگيرم :d

- - -ویرایش - - -

@Morteza

اضافه كردن يه چيز جديد و خفن كار سختيه واقعا اما به عنوان يه شوتر خيلي خوبه به نظرم حالا الان داغم شايد تا ١ماه ديگه اون يكي بازي رو بگيرم :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
ای بابا باز پستم خورد به ته جدول:d
دوباره میذارم
:d کلا 10 دقیقه ای از گیم پلی بازی رو دیدم چیزی که تو نظرم اومد یه شوتر استاندارد بود همین. فکر نکنم گیم پلی تازه و نوآورانه ای داشته باشه. در کل برای دلتنگان شوتر خوبه اما فکر نکنم چیز تازه ای اضافه کنه به تجربیاتمون:d - البته شاید من ندیده باشم قسمت های خلاقانه اش رو (همونطور که گفتم کلا 10 دقیقه گیم پلی دیدم)
خودم زمان لانچ که نه اما در اینده یا بصورت رایگان یا وقتی تخفیف خورد رو پلی3 (بخاطر حجم کمتر بازی:d) بازیش میکنم​

اضافه كردن يه چيز جديد و خفن كار سختيه واقعا اما به عنوان يه شوتر خيلي خوبه به نظرم حالا الان داغم شايد تا ١ماه ديگه اون يكي بازي رو بگيرم :d​
اضافه کردن که داریم بازیایی با مکانیزم ها جدید مثل Bulletstorm و ... اما خب ریسک پذیری میخواد این چیزا!
من خودم اول قصد داشتم این بازی با اون یکی بازی (
:d) رو با هم بگیرم اما دیدم چیز زیادی از دست نمیدم اگر این رو یکم به تاخیر بندازم​

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
.مرتضی یه جا خونده بودم میتونی همزمان دوتا اسنایپر دستت بگیری :-"
کلا من دوست دارم اون فضا و اون حس خراب و مریض و آلوده رو با سرعت بالا بپری وسطشون همه رو مغزاشونو بترکونی و به سبک سامورایی رو زمین لیز بخوری :D :D
اون تریلرشو دیدین داور مسابقه فوتبال یهو اسلحشو میکشه بازیکن رو میفرسته اون دنیا :D ؟؟
کلا من امیدم به این بازی زیاده و تجربه ثابت کرده من هر بازیی که بهش امیدوار بشم قطعا گند میزنه :D ( THIEF :| )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خودم زمان لانچ که نه اما در اینده یا بصورت رایگان یا وقتی تخفیف خورد رو پلی3 (بخاطر حجم کمتر بازی:d) بازیش میکنم
این استریمه part 2 هم داره بدک نیست
الان پارت 2 رو دیدم به قول خودت چیزه خاصی ندار
البته مثل اینکه اینا بیشتر میخواستم یه شوتر استاندر خوب بسازن ! دیگه Wolfenstien چی داره که بخوان بهش اضافه کنن یا نکن....
از نظر گرافیکی هم همچنان موتورشون به نظرم ضعیفه ....

.مرتضی یه جا خونده بودم میتونی همزمان دوتا اسنایپر دستت بگیری :-"
کلا من دوست دارم اون فضا و اون حس خراب و مریض و آلوده رو با سرعت بالا بپری وسطشون همه رو مغزاشونو بترکونی و به سبک سامورایی رو زمین لیز بخوری :D :D
اون تریلرشو دیدین داور مسابقه فوتبال یهو اسلحشو میکشه بازیکن رو میفرسته اون دنیا :D ؟؟
کلا من امیدم به این بازی زیاده و تجربه ثابت کرده من هر بازیی که بهش امیدوار بشم قطعا گند میزنه :D ( THIEF :| )
من بازیش رو دوست دارما D:
اما امیدی ندار
انتظارها توی نسل جدید فوق القعاده بالا رفتن D:
متاش 75 بشه عالیه D: لول

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
من كلا حالم از نسل قبل بهم ميخوره وگرنه ميگرفتمش ، بخوام بگيرم رو همين كنسول ميگيرم
من شيفته ي خشونتش شدم و نكنه اي هم هست كه كلا نميتونم در مقابلش مقاومت كنم :d
كلا اميد دارم به اين نسخه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر