FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
دوستان یه توضیحی در مورد گرافیکش میدین؟
تفاوتش با نسل قبل محسوسه؟
گیم پلی چی؟
من اخرین فیفایی که بازی کردم 2012 روی ps3 بود...الان روی ps4 بازی کنم تفاوت خاصی که نشون از تغییر نسل باشه داره؟
چمن در حین بازی مثل موکت نیست؟

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
دوستان یه توضیحی در مورد گرافیکش میدین؟
تفاوتش با نسل قبل محسوسه؟
گیم پلی چی؟
من اخرین فیفایی که بازی کردم 2012 روی ps3 بود...الان روی ps4 بازی کنم تفاوت خاصی که نشون از تغییر نسل باشه داره؟
چمن در حین بازی مثل موکت نیست؟

گرافیک که آره خیلی بهتره .. گیم پلی هم همچنین . فقط و فقط 15 رو نگیر که پشیمون میشی .. 14 ولی ارزش داره هم قیمتش پایینه هم نسبت به 15 خیلی خیلی سرتره .. شک نکن .

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
سلام دوستان
این انلاینش چرا همش دارم با رئال بازی میکنم؟
راهی نیست حریفم به جز رئال باشه؟:d
اعصابم خورد شد خدایی یه 20 دستی تاحالا زدم باور کنید 18تا از حریفام رئال بوده 2تاش بارسا
2 بازی اخرم یکیشو 4-3 بردم یکیشو 3-1 باختم در کمال ناباوری از این 6تا گلی که در این 2بازی خوردم 6تاشو رونالدو زد بهم:))
یارو دفاع اتوبوسی میکنه بعد توپو میندازه واسه رونالدو رونالدو هم از وسط زمین مثل فشنگ میدوئه میزنه توی گل:))

من با اینترنت 128 مخابرات بی مشکل بازی میکنم دیروز فقط یکم لگ داشت ولی اکثر مواقع خوب بود

پ.ن
دوستان این پرس کردن چجوریه؟

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام دوستان
این انلاینش چرا همش دارم با رئال بازی میکنم؟
راهی نیست حریفم به جز رئال باشه؟:d
اعصابم خورد شد خدایی یه 20 دستی تاحالا زدم باور کنید 18تا از حریفام رئال بوده 2تاش بارسا

باید تیم 4 یا 4.5 ستاره برداری

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام دوستان میخاستم بدونم فیفا هم مثل پی اس مستر لیگ داره که بشه بازیکن خرید فروش کرد؟؟؟!!!

بله ، یه قسمت داره به نام Career Mode که تیمی که میخوای رو برمیداری و باهاش تو لیگ و ... بازی میکنی و بازیکن خرید و فروش میکنی و سرمربی تیم ملی هم میتونی بشی و کلا Modeـه جالبیه . یه قسمت آنلاین هم داره به نام Ultimate Team که یه تیم ضعیف اول داری و باید با سکه جمع کردن یارای بهتر بگیری و بعد اگر خوب سکه دربیاری میتونی خرید و فروش یار هم انجام بدی و تیمت رو هم تقویت کنی .

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
سلام دوستان برای من هم همین مشکل داره نصب دوم بازی بعد بازی بارسا و مادرید .
میزنه 1 ثانیه ولی تموم نمیشه و تمام منو ها قفلن ...:(
اول میره تو بازی بارسا و مادرید
بعد که نصب کامل شد منو باز نیشه
برا منم هنین طور بود

- - -ویرایش - - -

سرور های انلاین بازی قفل هستند؟؟؟ اپدیت کردم جام جهانی باز شد اما نمیشه با کسی آنلاین بازی کنی!!! با اومدن 15 سرور های 14 بسته شدن؟؟؟؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
اول میره تو بازی بارسا و مادرید
بعد که نصب کامل شد منو باز نیشه
برا منم هنین طور بود

- - -ویرایش - - -

سرور های انلاین بازی قفل هستند؟؟؟ اپدیت کردم جام جهانی باز شد اما نمیشه با کسی آنلاین بازی کنی!!! با اومدن 15 سرور های 14 بسته شدن؟؟؟؟

من الان امتحان کردم همه چی طبیعی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر