FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
هر وقت دیدید به همه دارید میبازید و کم کم دارید افسردگی میگیرید ونیاز به برد دارید منو اد کنید:-sوخدا با صابرین است!!!psn id:abas1361

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
سلام ایا نقل و انتقالات جدید به بازی اضافه شده یا همون زمستان پارساله؟؟؟

نقل و انتقالات تا جام جهانی انجام شده و لی از اون به بعدش رو فکر نکنم دیگه آپدیتی براش بیاد احتمالا میزارنش برای فیفا 15

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
آقا من کلا فیفام ضعیفه....یکی هست اصولی یادم بده...

اولین چیزی که تو فیفا خیلی بهت کمک میکنه و هم برای خودم و هم برای چند نفر دیگه دیدم جواب میده : تفکر فوتبالی فرد هست ! ( بدون شوخی :D ) پسر خالم ( فوتبالیست بود اما دیگه ادامه نداد ) اصلا دستگاه بازی نداره و هرسال فقط برا دو هفته میبینمش ، موقعی که میاد روز اول که بهش یاد میدیم یکم مشکل داره تو کنترل کردن و ... که طبیعی هست اما از فرداش خیلی بازیش بهتر میشه .

بزار دقیق بهت بگم که در اصل دوتا چیز هستن که کمک میکنن : تفکر فوتبالی فرد و اینکه خود فرد فوتبالش چقدر خوبه . هرچقدر در این دو قوی تر باشی ، بازیت بهتره . من خودم تجربه کردم که میگم . تا سه سال پیش بایم متوسط بود تا اینکه بیشتر فوتبال نگاه کردم و بازی ها رو بیشتر دنبال کردم و همچنین ، برای خودم حتی کارشناسی میکردم :D بعضی وقتا هم خودم رو به جای مربی تو زمین میزارم و میگم اگه من باشم باید چکار کنم ! :D واقعا بهم کمک کرد همین کارایی که گفتم . الان دو سالی هست که فوتبالم خیلی خوب شده و نمیخوام از خودراضی باشم اما میگم که جزو بهترین ها هم هستم :) پارسال هم حتی تو بزرگترین جام بازی های ویدیویی کشورهای حاشیه ی خلیج شرکت کردم و رتبه ی دوم رو کسب کردم . الان هم فوتبال واقعیم حتی خیلی بهتر شده و تحلیل و ... چه در زمین فوتبال و چه در خارج آن کمک زیادی کرده بهم . همینجوری هم دارم ادامه میدم .

اگر این روش برات جواب نداد ، برام پیام بفرست تا چندتا روش دیگه هم بهت بگم اما بهترین روش به نظرم همونی هست که گفتم البته سعی کن که تمرین هم زیاد بکنی چون نمیشه یک مرتبه بازیت زیر و رو بشه !

آخرین ویرایش:

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
آقا من بازیم خیلی خوبه ولی همش میبازم یه چند تا روش بهم یاد بدین که دیگه فکر نکنم بازیم خوبه:))کلاً آدم شم فیفا رو ول کنم برم برسم به زندگیم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر