مقایسه دسته PS4 و XBOX One از نظر زیبایی و ارگونومی

مقایسه دسته PS4 و X BOX one از نظر زیبایی و ارگونومی

• مجموع رای دهنده‌ها
    415
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
تو تمام سایتهای معتبر که دسته های دوتا کنسولو بررسی کردن استفاده از باتری قلمی یبار مصرف رو درمقابل باتری شارژی لیتیومی نقطه ضعف دونستن . حالا شما دوست داری هردفعه چند ده هزار تومن خرج اضافه بیوفتی که مثلا بتونی 24 ساعت FPS یه ضرب بازی کنی اون نظر شماست.
چیزی که مایکروسافت تو کنسول به شما میده یه گیم پده با یه جفت باتری قلمی که 2هفتم بزور کار میکنه اونطرف یه گیم پده که خیلی راحت 5-6 سال برات بدون دردسر شارژ میشه
چرا یبار مصرف؟!
یه جفت باتری شارژی چند سال کار میکنه و شارژ دهیش بیشتر از دوئل شاک هست.من به شخصه 6ساله دارم از باتری ها استفاده میکنم مشکلی هم نداشتن.باتری یبار مصرف برای ساعت و کنترل تی وی و ... هست.

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
تو نسل قبلی که دسته های xbox از نظر خرابی بهتر بود من هر دو تا کنسول رو دارم دسته های ps3 رو 2 بار سرو یس کردم

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
نظرسنجی این تاپیک به دلیل اینکه اکثرا PS4 میخرن بی معنی هستش.تمام!

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من راستش توی رای گیری شرکت نکردم چون نامردی میشد، بخاطر اینکه دسته Xbox One رو فقط یه مدت کوتاهی تست کردم در خونه یکی از دوستان و دسته X360 رو هم فقط 3-4 بار باهاش به صورت Competetive توی خونه همون دوست Mortal Kombat بازی کردم باهاش، من Dualshock رو دوست دارم بخاطر اینکه الان نزدیکه 17 ساله که دارم با این دسته بازی میکنم، توی نگاه اول میتونم بگم که DS4 خیلی از DS3 بهتر شده، اصلا از وقتی که PS4 گرفتم حتی بازیهای PS3 رو هم با DS4 انجام میدم، دسته اصلا نقص و ایراد نیست توش. دسته Xbox هم خاطره خوشی ندارم ازش چون توی Mortal Kombat ی که غیر ممکن بود توش شکست بخورم از کسی وقتی باهاش بازی کردم همه دفعات رو باختم....
این رو هم اضافه کنم که برای بچه ها یه بازی نباید معیار سنجش دسته باشه، مخصوصا بازیهای ساده و بی ارزشی مثل فوتبال!

- - -ویرایش - - -

تو نسل قبلی که دسته های xbox از نظر خرابی بهتر بود من هر دو تا کنسول رو دارم دسته های ps3 رو 2 بار سرو یس کردم

شرط نیستش این مسئله، من یه دسته ام رو 7 سال اون یکی رو هم 5 سال هستش که دارم و هنوز که هنوزه کار میکنن و خراب نشدن....مثل روز اولن، اینکه دسته خراب بشه گاهی اوقات به نحوه نگهداری هم بستگی داره.

- - -ویرایش - - -

چرا یبار مصرف؟!
یه جفت باتری شارژی چند سال کار میکنه و شارژ دهیش بیشتر از دوئل شاک هست.من به شخصه 6ساله دارم از باتری ها استفاده میکنم مشکلی هم نداشتن.باتری یبار مصرف برای ساعت و کنترل تی وی و ... هست.

بیاین قبول کنیم که باطری قلمی خیلی تکنولوژی قدیمی هستش و اینکه مایکروسافت هنوز داره ازشون استفاده میکنه واقعا خجالت آوره، دسته رو با سیم به شارژ زدن هیچ چیزی از آدم کم نمی کنه ولی اینکه باطری رو در بیاری بزنی شارژش کنی من رو یاد 10-15 سال پیش میندازه که وسایلم رو با باطری شارژی Maintain میکردم. باطری لیتیومی تکنولوژی جدیدتر و برتر هستش این یه Fact ه، نظر شخصی این وسط زیاد مهم نیست.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
بیاین قبول کنیم که باطری قلمی خیلی تکنولوژی قدیمی هستش و اینکه مایکروسافت هنوز داره ازشون استفاده میکنه واقعا خجالت آوره، دسته رو با سیم به شارژ زدن هیچ چیزی از آدم کم نمی کنه ولی اینکه باطری رو در بیاری بزنی شارژش کنی من رو یاد 10-15 سال پیش میندازه که وسایلم رو با باطری شارژی Maintain میکردم. باطری لیتیومی تکنولوژی جدیدتر و برتر هستش این یه Fact ه، نظر شخصی این وسط زیاد مهم نیست.
سهراب جان مایکروسافت برای دسته 360 یه وسیله جانبی به اسم play & charge گذاشته بود که مثل دوئل شاک میشد با USB شارژش کرد.پس تکنولوژیش رو داشته ولی تصمیم گرفته که دست گیمرها رو برای انتخاب بیشتر باز نگه داره.من به شخصه چون خودم دوئل شاک 3 رو دارم نظرم اینه که دسته x360 تو شارژدهی بهتره.شما هم چون تجربه زیادی با دسته 360 نداشتی شاید متوجه منظورم نشی.
راجع به دسته های Xone و ps4 هم همین نظر رو دارم.حتی دوئل شاک 4 متاسفانه با اون led که داره شارژدهیش خیلی کمتر شده.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
سهراب جان مایکروسافت برای دسته 360 یه وسیله جانبی به اسم play & charge گذاشته بود که مثل دوئل شاک میشد با USB شارژش کرد.پس تکنولوژیش رو داشته ولی تصمیم گرفته که دست گیمرها رو برای انتخاب بیشتر باز نگه داره.من به شخصه چون خودم دوئل شاک 3 رو دارم نظرم اینه که دسته x360 تو شارژدهی بهتره.شما هم چون تجربه زیادی با دسته 360 نداشتی شاید متوجه منظورم نشی.
راجع به دسته های Xone و ps4 هم همین نظر رو دارم.حتی دوئل شاک 4 متاسفانه با اون led که داره شارژدهیش خیلی کمتر شده.
قمیت اون Play & Charge و اون باتری ریشارژ خودش تقریبا میشه اندازه ی یک دسته !
مایکروسافت دستش رو با باتری قلمی بدون سنسور حرکتی و لمسی و .. میده چون نخواسته روی دسته زیاد هزینه کنه .
حالا اگه کسی غیر این فکر میکنه نظرشه دیگه .

در ضمن این موارد روی ds4 بیشتر جنبه خوشگلی داره تا عملی​
سنسور حرکتی که داخل دسته تعبیه شده چجوری میتونه جنبه ی خوشگلی داشته باشه آخه ؟! :d
پس شما PS3 نداشتی ببینی چقدر کاربرد داشته . الان شما روی حتی گوشیت هزارتا بازی داری که از سنسور حرکتی استفاده میکنن بعد هنوز این سنسورا برای شما عملی حساب نمیشن ؟!
دقیقا به هیچ دردی نمی خوره
اوج استفادش اسپری تکون دادنه تو iss
اسمارت فون اسمش روشه با کنسول خیلی فرق داره
هرجور راحتی شما :d

آخرین ویرایش:

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
قمیت اون Play & Charge و اون باتری ریشارژ خودش میشه اندازه ی یک دسته !
مایکروسافت دستش رو با باتری قلمی بدون سنسور حرکتی و لمسی و .. میده چون نخواسته روی دسته زیاد هزینه کنه .

وقتی کینکت هست نیازی به صفحه لمسی و ... نیست
در ضمن این موارد روی ds4 بیشتر جنبه خوشگلی داره تا عملی

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
قمیت اون Play & Charge و اون باتری ریشارژ خودش تقریبا میشه اندازه ی یک دسته !
حالا اگه کسی غیر این فکر میکنه نظرشه دیگه .

سنسور حرکتی که داخل دسته تعبیه شده چجوری میتونه جنبه ی خوشگلی داشته باشه آخه ؟! :d
پس شما PS3 نداشتی ببینی چقدر کاربرد داشته . الان شما روی حتی گوشیت هزارتا بازی داری که از سنسور حرکتی استفاده میکنن بعد هنوز این سنسورا برای شما عملی حساب نمیشن ؟!

دقیقا به هیچ دردی نمی خوره
اوج استفادش اسپری تکون دادنه تو iss
اسمارت فون اسمش روشه با کنسول خیلی فرق داره ;)

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سهراب جان مایکروسافت برای دسته 360 یه وسیله جانبی به اسم play & charge گذاشته بود که مثل دوئل شاک میشد با USB شارژش کرد.پس تکنولوژیش رو داشته ولی تصمیم گرفته که دست گیمرها رو برای انتخاب بیشتر باز نگه داره.

خب حالا Alternative اینه که اینها دسته ارزونتر تولید میکنن و یه پولی هم سر یه تکنولوژی میگیرن که "باید" روی سیستمشون قرار داشته باشه، به نظرم این انتخاب دادن نیستش، دقیقا مثل Day one DLC بازیها میمونه که میتونستن توی دیسک قرار بدن ولی بخاطر اینکه یه پول اضافه بگیرن قرارش ندادن.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اقا من فکر کردم زیبایی خود کنسوله ps4 رو انتخاب کردم وگرنه نظرم رو دسته اکس باکس وان هستش :d

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
باو من نمیدونم زیبایی شکل راحتی و ... همش سلیقه ایه !

کلا سونی فن جماعت که از PS1 با این دسته ها عادت کرده هر کاریش کنی با دسته XBOX راحت نیست !

اما من تو نسل قبل XBOX 360 خیلی دسته خوبی داشت اما جای باتریش اعصابمو خورد میکرد :| خیلی باتری قلمی میذاشتم سنگین میشه ! اما خب برتریش این بود که به قول معروف تپل بود دستش نسبت به DS3 و خیلی راحت قرار میگرفت و تو زیبایی هم نمیدونم والا !

اما دسته PS4 فوق العاده شده دقیقا ضعف DS3 رو جبران کرده ! تپل شده و بهتر روی دست جا میگیره ! دسته X1 هم عالیه اما بازم بخاطر نوستالژی دسته PS4 رو ترجیح میدم

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi

یعنی چی ؟؟ اینکه ماکرو دستش رو با باتری قلمی بدون سنسور حرکتی و لمسی و .. میده می خواسته دسته گیمر رو باز بذاره ؟؟ :|

بعدشم با این وسیله که شما میگی میشه دو تا دسته رو هم :| سنگین و بدقواره !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر