مقایسه دسته PS4 و XBOX One از نظر زیبایی و ارگونومی

مقایسه دسته PS4 و X BOX one از نظر زیبایی و ارگونومی

• مجموع رای دهنده‌ها
    415
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
مثل گوشی سامسونگ و اپل.پس از این حرفای بچه گونه نزنید که ماکروسافت امکانات نداشته و ...​

کنسول ضعیف بسازه گیم پد با باتری قلمی بده تحویل ملت بده و هرچی دیگه هم بشه کسی حرفی نباید بزنه چون مایکروسافت غول نرم افزاریه و کلی پول داره و ما فکر کردیم مگه نمیتونست سخت افزار قویتر بذاره تو کنسولش و باتری لیتیومی بذاره و اینا :d

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
کنسول ضعیف بسازه گیم پد با باتری قلمی بده تحویل ملت بده و هرچی دیگه هم بشه کسی حرفی نباید بزنه چون مایکروسافت غول نرم افزاریه و کلی پول داره و ما فکر کردیم مگه نمیتونست سخت افزار قویتر بذاره تو کنسولش و باتری لیتیومی بذاره و اینا :d
من کاری به این ندارم که کنسول ضعیف تر داده یا هر چی من نظرم راجع به باتری خور بودن دسته xone بود.شما از بس تو این فروم ترول کردید که حرف منطقی رو با ترول و چرت تشخیص نمیدید.:|

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
نمیدونم چطور میگید باتری قلمی از شارژی بهتره؟؟؟:|
آدم باید سرشو بکوبه به دیوار

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
من PS4 ندارم به همین دلیل نمیتونم با کنترلر PS4 مقایسش کنم
اما Xbox one دارم به نظر من کنترلرش خیلی خوب شده نسبت به 360
با اینکه از 360 یه مقداری بزرگتره اما بسیار خوشدسته و به اصطلاح ارگونومیک تر هستش

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
من کاری به این ندارم که کنسول ضعیف تر داده یا هر چی من نظرم راجع به باتری خور بودن دسته xone بود.شما از بس تو این فروم ترول کردید که حرف منطقی رو با ترول و چرت تشخیص نمیدید.:|
قربون منطق تو برم که باتری قلمی رو ترجیح میدی ! منم حرفم اینبود که مایکروسافت هرچی تحویل بده بعضیا همش میگن به به و منطقشون شده اینکه واسه مایکروسافت کاری نداشت فلان کارو بکنه !

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
تجریه شخصیم را میگم :d دسته های 360 از پلی 3 بزرگ تر بودن :d دسته های پلی 3 یه کم کوچیک تره و برا همون من باهاش راحت ترم. اما الان تو عکس، به نظر میرسه پلی 4 هم دسته هاش یه کمی بزرگ تر شده :| اما از لحاظ ظاهری برا ایکس 360 خوشگلتر شده. ولی وان و پلی 4 تقریبا یه شکله. اما اون lcd وسط دسته های پلی 4 خیلی باحاله :d

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
تجریه شخصیم را میگم :d دسته های 360 از پلی 3 بزرگ تر بودن :d دسته های پلی 3 یه کم کوچیک تره و برا همون من باهاش راحت ترم. اما الان تو عکس، به نظر میرسه پلی 4 هم دسته هاش یه کمی بزرگ تر شده :| اما از لحاظ ظاهری برا ایکس 360 خوشگلتر شده. ولی وان و پلی 4 تقریبا یه شکله. اما اون lcd وسط دسته های پلی 4 خیلی باحاله :d

LCD نيست كه! فقط لمسيه!

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
به نظر من دسته پلی4 خیلی خوش دسته و خوب تو دست جا مي گیره احساس خوبی داره در دست، زیبایی هم که حرف نداره به خصوص رنگی هاش ماله وان هم خوبه اما من دسته Xbox360 بیشتر خوشم میومد تنها عیبی که داشت اون برآمدگی جای باتريش بود که اذیت میکرد ،اگه کنترل وان هم همون طرح بود با توجه به اینکه اون مشکل برآمدگی باتری به خوبی برطرف شده تو دسته وان بهتر بود:)

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
دسته ps4 عالی هست. الان به این نتیجه رسیدم که دسته 360 جوکی بیش نبود!

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
قربون منطق تو برم که باتری قلمی رو ترجیح میدی ! منم حرفم اینبود که مایکروسافت هرچی تحویل بده بعضیا همش میگن به به و منطقشون شده اینکه واسه مایکروسافت کاری نداشت فلان کارو بکنه !
اول برو یبار دیگه پستمو بخون.
بعد راجع به باتری میشه یه دلیل قانع کننده بیاری که دوئل شاک شارژ بهتر نگه میداره؟من خودم با یه جفت energizer شارژی 2500میلی آمپری یه روز کامل fps میزنم کم نمیاره.این حقیقته که شارژدهی تو دسته x360 یا one محدودیت نداره ولی دوئل شاک چرا.
دقت کن من نظرم فقط راجع به باتری دسته ها هست کاری به کوچیک یا بزرگ بودن یا بقیه موارد ندارم.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اول برو یبار دیگه پستمو بخون.
بعد راجع به باتری میشه یه دلیل قانع کننده بیاری که دوئل شاک شارژ بهتر نگه میداره؟من خودم با یه جفت energizer شارژی 2500میلی آمپری یه روز کامل fps میزنم کم نمیاره.این حقیقته که شارژدهی تو دسته x360 یا one محدودیت نداره ولی دوئل شاک چرا.
دقت کن من نظرم فقط راجع به باتری دسته ها هست کاری به کوچیک یا بزرگ بودن یا بقیه موارد ندارم.
تو تمام سایتهای معتبر که دسته های دوتا کنسولو بررسی کردن استفاده از باتری قلمی یبار مصرف رو درمقابل باتری شارژی لیتیومی نقطه ضعف دونستن . حالا شما دوست داری هردفعه چند ده هزار تومن خرج اضافه بیوفتی که مثلا بتونی 24 ساعت FPS یه ضرب بازی کنی اون نظر شماست.
چیزی که مایکروسافت تو کنسول به شما میده یه گیم پده با یه جفت باتری قلمی که 2هفتم بزور کار میکنه اونطرف یه گیم پده که خیلی راحت 5-6 سال برات بدون دردسر شارژ میشه

آخرین ویرایش:

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
دوستان من بالاخره دوشنبه قبل عيد PS4 رسيد دستم و امتحانش كردم
از اونجايى كه دسته ٣٦٠ كوچكتر بود شستياش اذيت ميكرد و كشيده ميشد ولى از اونجايى كه اولين كنسولى كه بازى كردم PS1 و اولينى كه داشتم PS2 بود از نظر دكمه ها كلا سي ثانيه طول كشيد بگيرم!
در كل پرشش راحت تر از چيزى بود كه فكرشو ميكردم!
اولين پستمو اينجا دادم يادش بخير :دى

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر