مقایسه دسته PS4 و XBOX One از نظر زیبایی و ارگونومی

مقایسه دسته PS4 و X BOX one از نظر زیبایی و ارگونومی

• مجموع رای دهنده‌ها
    415
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

AMIRz7

کاربر سایت
Apr 24, 2013
152
نام
امیر زمردی
خوب دوستان لطفا شیطونی نکنید... !!! >:)
پنکه بازی هم نکنید...!!! :d
دعوا هم نکنید ;)
فقط بیگید از نظر زیبایی و ارگونومی کدوم رو میپسندید :)

7ekbrehv79edkpxco9.jpg

1wqxcst6viz1ls4mef8u.jpg

s2t7z4vnux15246fno.jpg

xwwue0vliwbd4iau1z.jpg

4hlx8ohkhka8wrkio.jpg

b5192xnr0i6ofh7j0p8j.png

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
فکر نکنم کسی شک داشته باشه که دسته 360 توی این نسل بسیار راحتتر و زیباتر بود و در مورد one هم این قضیه صادقه که واقعا زیبا طراحی شده.
مثلا دسته ps اصلا نمیشد فیفا بازی کرد.به خاطر سیستم پاس 360درجه که اصلا نمیشد با d-pad پاس دقیق داد.در حالیکه با آنالوگ به راحتی میشه اینکارو کرد.
در مورد اول شخص هم اصلا به طور واضحی 360 بهتره.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
از الآن یوخده زوده برای تصمیم گرفتن ، ولی خو ما میگیم دیگه :D

ولی خدایی اگه کنترلر جدید XBOX 4 تا حُسن داره (یا بش اضافه شده) به نظرم DS4 شاید 10 تا حُسن داشته باشه (یا بش اضافه شده) :D

جفتشون هم به نظر میرسه همچنان 2 تا از بدی های سابقشون رو همراهشون دارن :D

باز هم میگم باید گرفت دست تا نظر داد :D تازه یه سری چیزهای اساسی مثل ژارژ رو هم که نمیشه نظر داد :D

AMIRz7

کاربر سایت
Apr 24, 2013
152
نام
امیر زمردی
فکر نکنم کسی شک داشته باشه که دسته 360 توی این نسل بسیار راحتتر و زیباتر بود و در مورد one هم این قضیه صادقه که واقعا زیبا طراحی شده.
مثلا دسته ps اصلا نمیشد فیفا بازی کرد.به خاطر سیستم پاس 360درجه که اصلا نمیشد با d-pad پاس دقیق داد.در حالیکه با آنالوگ به راحتی میشه اینکارو کرد.
نظر شما کاملا محترمه ولی من از روی سلیقه شخصیم شک دارم که اینجور باشه... ;)
در حالی که هر دو کنسول رو دارم ولی با ارگونومی دسته PS3 راحت ترم...

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield

o.O

شما چقدر فیفا با دسته PS3 بازی کردی که به همچین نتیجه ای رسیدی؟ من حتی رو PC هم با دسته DualShock3 فیفا بازی میکنم...

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
خداوکیلی PS4 ردیفتره دستش.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
o.O

شما چقدر فیفا با دسته PS3 بازی کردی که به همچین نتیجه ای رسیدی؟ من حتی رو PC هم با دسته DualShock3 فیفا بازی میکنم...

فیفا9/10/11/و مقدار کمی 12
البته کلا کنترلر همش به عادت بستگی داره ولی من با دسته 360 خیلی راحتتر بودم.لااقل انگشتام درد نمیگرفت.

البته فیفا شماره به شماره سیستم پاسش رو پیشرفته کرد یعنی توی شماره 9 زیاد مشکلی نداشتم ولی مثلا 12 رو نمیشه بازی کرد.
همینطور fps که واقعا با 360 خیلی راحتتره.

البته سبک ریسینگ سیمولیشن هم فراموش نکنید که برای گازو ترمز با l2 , r2 دست آدم فلج میشه و قابل مقایسه با تریگر xbox نیست.
در کل از هر لحاظ نگاه میکنم کنترلر xbox برتری واضحی داره.

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
بنطر من دسته ps4 بهتره من نه xbox دارم نه ps3 ولی با جفتشون بازی کردم ps بهتر بود

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
قبول دارم دسته ایکس باکس وان خوش دست تره (خصوصا آنالوگاش) ولی من با دسته PS بزرگ شدم و باهاش راحت ترم، الانم که خیلی بهتر شده.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
حسین دسته ی PS تو هر بازی و سبکی مشکل داشته باشه تو فوتبال و کلا بازی های ورزشی یه سر و گردن که هیچی، یه نیم تنه بالاتره. من با دسته ی 360 که فیفا میزنم انگار دارم رو دو تا درجه سختی بالاتر بازی میکنم :|

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
یه عکس از پشت دسته هم بگزارین ببینیم باتری قلمی میخوره یا نه!
به نظر من دسته one بهتره چون هم خوشکل تره هم ارگونومیک تر!
ولی PS4 زیاد ارگونومیک به نظر نمیرسه فقط همین پشت دسته که یه جنس خاصی داره برای مشکل عرق کردن دست خیلی ویژگی مثبتی هست!البته شاید one هم داشته باشه ولی نمیدونم!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
حسین دسته ی PS تو هر بازی و سبکی مشکل داشته باشه تو فوتبال و کلا بازی های ورزشی یه سر و گردن که هیچی، یه نیم تنه بالاتره. من با دسته ی 360 که فیفا میزنم انگار دارم رو دو تا درجه سختی بالاتر بازی میکنم :|
بهنام برو سابقه فیفا بازی کردن من با Ps رو ببین.من ساعتها فیفا 10 و به خصوص 11 رو آنلاین با Ps زدم.ولی واقعا کلافم کرده بود.بارها دسته رو شوت کردم تو دیوار.

میدونی که من بارسایی هستم.تو فیفا هم بارسا میشدم.زیاد هم پاس میدادم.خیلی وقتها پاسهام تو در و دیوار بود.یکی از دلایل اصلی کوچ من از psn به لایو همین بود.چون واقعا نمیتونم با اون D-Pad راحت پاسکاری کنم.

AMIRz7

کاربر سایت
Apr 24, 2013
152
نام
امیر زمردی
یه عکس از پشت دسته هم بگزارین ببینیم باتری قلمی میخوره یا نه!
به نظر من دسته one بهتره چون هم خوشکل تره هم ارگونومیک تر!
ولی PS4 زیاد ارگونومیک به نظر نمیرسه فقط همین پشت دسته که یه جنس خاصی داره برای مشکل عرق کردن دست خیلی ویژگی مثبتی هست!البته شاید one هم داشته باشه ولی نمیدونم!
متاسفانه هنوز عکسی از پشت دسته one پیدا نکردم ولی فکر نکنم باطری بخوره ...

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
شرمنده بابت آف تاپیک :D بحث فیفا شد نشد نگم
از FIFA 2000 تا FIFA 13 تجربه فیفا دارم ، از همون اولشم تا همین الان دارم با کیبرد بازی میکنم هیچ دووشوواری هم نداره :D
دسته کیلو چند آقا ؟ :))

شوخی ;)

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
بهنام برو سابقه فیفا بازی کردن من با Ps رو ببین.من ساعتها فیفا 10 و به خصوص 11 رو آنلاین با Ps زدم.ولی واقعا کلافم کرده بود.بارها دسته رو شوت کردم تو دیوار.

میدونی که من بارسایی هستم.تو فیفا هم بارسا میشدم.زیاد هم پاس میدادم.خیلی وقتها پاسهام تو در و دیوار بود.یکی از دلایل اصلی کوچ من از psn به لایو همین بود.چون واقعا نمیتونم با اون D-Pad راحت پاسکاری کنم.
حسین من که نمیگم سابقه ـت کمه یا چیز دیگه ولی منم دقیقا بر عکس تو ام دسته ی 360 کلافم میکنه. اتفاقا سبک بازی من هم دقیقا عین بارساس تقریبا تو بازی فقط پاس میدم بیشتر هم تک ضرب ولی باز با دسته ی 360 ضریب خطام بالاتره.

بعد من درست متوجه نشدم با D-Pad پاسکاری میکنی؟ یعنی از آنالوگ استفاده نمیکنی؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر