Call of Duty : Ghosts

29bb1aee-bc99-408e-b27c-e74177b6a2cc.jpg

در خلال کنفرانس ماکروسافت که به معرفی کنسول جدید این شرکت با نام XBOX ONE انجامید نسخه جدیدی از سری بازی محبوب CALL OF DUTY برای این کنسول معرفی شد..
این بازی که اخبارش قبلا به بیرون درز کرده بود با نام Ghosts معرفی شد و نمایش تقریبا کاملی را در کنفرانس ماکروسافت اجرا کرد.

در این نمایش عنوان شد که بازی از موتور گرافیکی جدیدی بهره میبرد تا بتواند تمامی حرکات آناتومیکی را به واقع بینانه ترین شکل برای دنیا گیم به ارمغان بیاورد و برای طراحی این ایده از نونه زنده اسکن حرکات تهیه شده است.
در بازی برای اولین بار شما میتوانید کنترل یک سگ را در دست بگیرید و تجربه جدیدی را رقم بزنید..

مپ های مولتیپلیر به صورت کاملا داینامیک طراحی شدن که برای گیمرها با تغییر شکل چالش ایجاد میکنن..

این نسخه با نسخه نسل قبلی MW3 از لحاظ گرافیک مقایسه شد و تفاوت های زیادی را به نمایش گذاشت که پیشرفت چشمگیر بازی را نشان میدهد..

همچنین مقرر شد این بازی تا یک سال DLC های آن انحصاری XBOX ONE باشد.

آخرین ویرایش:

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
آقا لابی ایرانی چطوری پیدا کنم؟ که همه ایرانی باشند بدون لگ بازی کنم!
هرکی آنلاین بازی میکنه اد کنه yashar22

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
یه سوال دیگه برای مولتی بازی کردن کالاف بهتره یا بتلفیلد ؟؟؟؟؟
سلیقه ای هست دادا ...
گرافیک بخوای بتل ... گیم پلی از نظر من کال
هیجان از نظر من کال
اندازه ی منطقی مپ و حساب شده از نظر من کال
چنتا صفحه قبل رو بخونی یه چیزایی میاد دستت

من بلد نیستم ... یاد گرفتی ب منم یاد بده ... ک واقعا امتیاز بزرگیه اگه باشه ...

Last edited by a moderator:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
اقایون بازی کلا چند گیگ آپدیت داره؟
فک کنم واسه 1080 شدن نیاز به آپدیت داشت آره؟
من مولتیشو نمیخوام بازی کنم اگه نیازی نیست بگید که الکی دانلود نکنم:d

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
2گیگ اپدیت داره اگه قسمت مولتیش رو بازی نمیکنی اپدیت بازی رو هم نگیر

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد

اگه فرند ایرانی زیاد داشته باشی خودت می تونی لابی ایرونی درست کنی. من یکی که با لابی ایرانی حال نکردم

- - -ویرایش - - -

عشق بازی به مولتیشه، نمی خوای مولتی بزنی؟!

- - -ویرایش - - -

عاقا من باید با کجا پینگمو با بازی اندازه بگیرم؟؟؟؟
زیر چند باشه خوبه و لگ نداره؟

تو کنسول که من جایی واسه پینگ پیدا نکردم. با پینگ زیر 200 می تونی بازی کنی. با پینگ زیر 170 معمولا مشکلی نداری البته به شرطی که لاس نداشته باشی. این پینگو من با 4.2.2.4 میگیرم.

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
دوستان من میخوام این بازی رو بخرم قبلش چندتا سوال برام پیش‌ اومده ممنون میشم پاسخ بدین.

سوال اول:
اگر به صورت دیجیتال بخرم میتونم روی دو تا دستگاه نصب کنم؟‌( روی PS3 که میشد)

سوال دوم:
مثل COD BO II مد برای زامبی داره؟این extinction همونه؟ من میخوام به صورت لوکال دو نفره زامبی بازی کنم. یعنی روی یک تلویزیون و به صورت اسپلیت اسکرین. میشه؟

سوال سوم:
برای آنلاین بازی کردن پی اس پلاس میخواد دیگه؟

اگر پیشنهادی٬توصیه ای٬چیزی هم هست ممنون میشم اطلاعاتتون رو در اختیارم بذارید. پیشاپیش ممنون.

واسه ی فیفا من نسخه دیجیتال خریدم امتحان کردم رو دو سیستم نشد. رو دومی یه قفل رو ایکون بازی میزنه

- - -ویرایش - - -

نه این مپ alcatraz برای بلک اوپس2 هستش.دوستان میشه یکم درباره مود coop گوست بگین.قشنگ هست؟

بنظر من که قشنگه . میتونی 4 نفری با هم بازی کنی شبیه سروایوال تو mw3 هست. البته اونجا فقط دو نفره میشد. این مد بازی تو قسمت squad هست و اسمش safeguard هست. باید تو یه جایی از مپ کمپ کنی و مرحله به مرحله سخت تر میشه . هروقت بمیری تموم میشه.

- - -ویرایش - - -

اتفاقا بخشه تک نفرش خیلی خوب بود !
مسعله بخش مولتی هست که تغییره خاصی نکرده . یعنی مثل همون بازیهای قبلی هست. جدیدا توی مپها جدیدش یه سری امکاناته نسبتا جالب و تخیلی گذاشتن که مثلا تنوع بدن ولی به نظرم مولتیش بعدز 30-40 ساعت کسل کننده میشه. من بعد از 130 ساعت مولتی bf هنوزم ازش خسته نشدم.

بیشتر از 250 ساعت مولتی کال اف گوست بازی کردم . نه تنها خسته نشدم بلکه ولع بیشتری برای بازی پیدا کردم. تازه من دی ال سی هم نخریدم. اگه یه رفیق پایه پیدا کنی که معتادش میشی. دو تا مود extinction و squad داره که اونا رو هم ساعت ها مولتی زدم. تو مپ های کوچیکش ممکنه بازی 10 دقیقه طول بکشه و اگه فقط یه ثانیه حواست پرت شه عقب میوفتی و رشته بازی از دستت در میاد. البته بتل بازی نکردم نمی دونم چطوره.
من

- - -ویرایش - - -

آقا میشه اینو با پینگ 160 الی 170 با لندن بازی کرد؟ فقط چون بتل پینگ زیر 130 می خواد و منم تشنهFPS اومدم سراغ کال

من کال آف گوست رو با پینگ زیر 170 با آی پی 4.2.2.4 راحت بازی می کنم. البته بشرطی که افت پاکت نباشه

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی از بچه های PS4 دار هنوزم مولتی COD Ghost رو بازی میکنه که اگه هستیم همگی یه تیم بشیم؟؟؟

ID PSN ahmadghorbanpour البته فعلا آن نمیشم ولی بزودی میام.

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
دوستانی که گفتن چرا آنلاین نمیزنی و اینا باید بگم که چن وقتیه اصن حس انلاین شوتر نیست:d
پس برای 1080 شدن نیازی به آپدیت نیست؟(فک کنم اون AC4 بود اره؟:-/)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر