همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان من بازی گوست ریکونو زدم دانلود سی و یک گیگ رفته اینستایشن استاپد میده یا کد زیر
xbox one 0x87e0000f
گاهی هم
xbox one 0x87e00005
هرجا نتو گشتم راه حلی نبود و تست کردم اونایی که گفتنو کارساز نبود. چکار باید کنم؟ نگین ک باید کلشو پاک کنم دوباره بریزم؟
اکس باکسمو خاموش روشن کردم، از برق کشیدم زدم باز، دی ان اس و پورت عوض مردم، مودم ریست کردم، گوشی مو وصل کردم نشد که نشد. نتم پارس آنلاین عه تا الان مشکلی نداشتم. هاردمم خالی کردم سیوهای لوکال هم پاک کردم. اعصابم بهم ریخته هم حجمم رفته هم کلی وقت تا الان صرف دانلود شده. کسی این مشکلو خورده؟! راه حلی نیس؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان من بازی گوست ریکونو زدم دانلود سی و یک گیگ رفته اینستایشن استاپد میده یا کد زیر
xbox one 0x87e0000f
گاهی هم
xbox one 0x87e00005
هرجا نتو گشتم راه حلی نبود و تست کردم اونایی که گفتنو کارساز نبود. چکار باید کنم؟ نگین ک باید کلشو پاک کنم دوباره بریزم؟
اکس باکسمو خاموش روشن کردم، از برق کشیدم زدم باز، دی ان اس و پورت عوض مردم، مودم ریست کردم، گوشی مو وصل کردم نشد که نشد. نتم پارس آنلاین عه تا الان مشکلی نداشتم. هاردمم خالی کردم سیوهای لوکال هم پاک کردم. اعصابم بهم ریخته هم حجمم رفته هم کلی وقت تا الان صرف دانلود شده. کسی این مشکلو خورده؟! راه حلی نیس؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

با اینترنت دیگه تست کن مثلا 4G

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان من میخوام کنسول جابه جا کنم و ps4 رو بدم ایکس بگیرم از یکی به صورت دست دوم این کنسول طرف کینکت دار هستش همون سری های باندل
میخواستم ببینم اگر اوکی شد باید به چیز خاصی توجه کنم؟چیزی هست که بتونم ببینم سالم هست یا مشکل داره نمیدونم گفتم اگر نکته ایی هست شماها میدونید بم بگید

---
یه سوال دیگه اینکه الان بالای انجمن تبلیغ فروش یه سایت گیفت کارت هست نگاه کردم داره کد بازی ها رو واسه ایکس باکس میفروشه و یه دونه این کد ها رو بخرم بزنم داخل اکانتم و اکانتم بدم رفیقم و هوم کنه حل میشه میتونیم همزمان بازی کنیم؟

آخرین ویرایش:

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
دوستان من میخوام کنسول جابه جا کنم و ps4 رو بدم ایکس بگیرم از یکی به صورت دست دوم این کنسول طرف کینکت دار هستش همون سری های باندل
میخواستم ببینم اگر اوکی شد باید به چیز خاصی توجه کنم؟چیزی هست که بتونم ببینم سالم هست یا مشکل داره نمیدونم گفتم اگر نکته ایی هست شماها میدونید بم بگید

---
یه سوال دیگه اینکه الان بالای انجمن تبلیغ فروش یه سایت گیفت کارت هست نگاه کردم داره کد بازی ها رو واسه ایکس باکس میفروشه و یه دونه این کد ها رو بخرم بزنم داخل اکانتم و اکانتم بدم رفیقم و هوم کنه حل میشه میتونیم همزمان بازی کنیم؟

چیز خاصی که نداره شما کنسول رسید دستت 1 دیسک بزار ببین نصب میکنه 1 دست هم با کنسول انلاین شو اگه شد که همه چی ردیفه.

برای اکانت هم اره میشه با 1 نفر شریکی بگیری اون هوم کنه.
فقط بنظر من کینکت رو بیخیال شی بهتره اگه قبول کرد پولش رو کم کن ؛جدا طرف بفروشه چون کلا وسیله مزخرفیه کینکت

• Like
Reactions: GHOST360

IoT

کاربر سایت
Apr 5, 2018
4
فقط بنظر من کینکت رو بیخیال شی بهتره اگه قبول کرد پولش رو کم کن ؛جدا طرف بفروشه چون کلا وسیله مزخرفیه کینکت

چرا کینکت مزخرفه؟ حرکات رو خوب دیتکت نمیکنه یا تاخیر داره؟

قیمت کینکت رو بپرسید شاید من خریدم

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
دیشب تو برنامه اینسایدر 1 سری بازی ایکس باکس اورجینال برای اجرا روی وان تایید شد+ اینکه اکثر بازی های 360 هم پچ one x رو دریافت میکنن منجمله RDR!

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
دوستان بازی های فروشگاه برام 3 برابر بیش تر شده چرا
فک کنم بخاطر ادرس هست دادم مالیات زیاد می بره
راهی هست ردیف بشه مثل قبل
ویچر 2 4 دلار بود الان شده 19.99 :D

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
واقعا شماها مشکل دانلود با ایرانسل یا همراه اول از ایکس باکسو ندارید؟الان خیلی وقت اذیت میکنه و استاپ اینستالیشن میده:|اصلا چیزی نمیشه آپدیت کرد:|

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر