همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان توضیحی راجب Xbox Game Pass میدید چی هست ؟
ممنون
هیچی شما ماهی 10 اشلوغ میدی میتونی حدود 100 تا بازی رو دانلود و بازی کنی تا زمانی که عضو این سرویس هستی.بازیاش هم که سرچ کن ببین چند تایی خوب پیدا میشه توش

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
400 گیگ شما اسمی هست ودر صورت اینکه از سرورهای داخلی ایرانی دانلود کنید چهارصد گیگه درصورت استفاده و دانلود از اینترنت بین الملل خیلی بیشتر حساب میشه. ربطی به ایکس باکس نداره به قوانین isp مربوطه
خب تو قوانین خود اسیاتک چیزی نگفته واسه داخلی و خارجی که اگر بین الملل باشه اینقدر مصرف میشه اگه داخلی باشه اینقدر

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
خب تو قوانین خود اسیاتک چیزی نگفته واسه داخلی و خارجی که اگر بین الملل باشه اینقدر مصرف میشه اگه داخلی باشه اینقدر

احتمالا در جای دیگه ای نوشتن
حدود دو سه ماه هست که این قانون رو تمامی ISP ها اجرا میکنن

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
دوستان رست مود داره xbox ؟
مثلا یک بازی رو بزاریم رو دانلود و دستگاه بره رو رست مود و دانلود رو انجام بده یا نه ؟
ممنون میشم اگه هست راهنمایی کنید
سپاس

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
دوستان رست مود داره xbox ؟
مثلا یک بازی رو بزاریم رو دانلود و دستگاه بره رو رست مود و دانلود رو انجام بده یا نه ؟
ممنون میشم اگه هست راهنمایی کنید
سپاس

بله بخش Power & Startup رو بررسی کنید و Instant On و دانلود اتوماتیک رو فعال کنید

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
٢ تا سوال
تفاوت كيفيت بصري بازي ها رو xonex نسبت به وان معمولي محسوسه ?! الان بازي ها رو وان ايكس در حد اون قدرت سخت افزاري كه داره هست يا اينكه تفاوت بازي ها مثل تفاوت ps4 معمولي با pro هست ?!
دوم هم اينكه نكته اي كه مرددم كرده برا خريد وان ايكس اينه كه مي ترسم يكي دوسال بعد دوباره كنسول جديد ( حالا يا بين نسلي يا نسل بعدي) معرفي بشه! بنظرتون مايكروسافت جند سال رو وان ايكس حساب باز كرده ?!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,764
نام
مارشال
٢ تا سوال
تفاوت كيفيت بصري بازي ها رو xonex نسبت به وان معمولي محسوسه ?! الان بازي ها رو وان ايكس در حد اون قدرت سخت افزاري كه داره هست يا اينكه تفاوت بازي ها مثل تفاوت ps4 معمولي با pro هست ?!
دوم هم اينكه نكته اي كه مرددم كرده برا خريد وان ايكس اينه كه مي ترسم يكي دوسال بعد دوباره كنسول جديد ( حالا يا بين نسلي يا نسل بعدي) معرفي بشه! بنظرتون مايكروسافت جند سال رو وان ايكس حساب باز كرده ?!
کاملا محسوسه. مخصوصا روی یه تلویزیون 4K و مخصوصا بازی هایی که برای One X به طور ویژه Enhance میشن. (تقریبا اکثر بازی هایی که قراره بیان و یه تعداد زیادی از بازی هایی که قبلا اومدن)
برای مثال پیشنهاد میکنم این ویدیوی مقایسه FC5 بین تمام کنسول ها رو ببینید تا کاملا میزان تفاوت رو متوجه بشید. (ویدیو از یو-تیوب هست)
در مورد سوال دوم هم به نظرم اومدن کنسول های نسل بعد تا 2020 قطعی هست. چون تا اون موقع به هفتمین سال نسل هشتم میرسیم و میشه انتظار داشت کنسول های بعدی معرفی و عرضه بشن.
ولی خوب قطعا تا اون موقع میتونید بهترین کیفیت بازی های مولتی پلتفرم رو روی Xbox One X تجربه کنید.

• Like
Reactions: victor hogo

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
دوستان من یه مشکلی برای یکی از اشنایانم پیش اومده یه دیسک اورجین پلمپ خریداری کردم براش دیسکو میزاری تو دستگاه میگه دیسک کثیف است
دیسکم هیچ مشکل ظاهری یا فنی نداره کسی تا حالا همچین مشکلی خورده؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
دوستان من یه مشکلی برای یکی از اشنایانم پیش اومده یه دیسک اورجین پلمپ خریداری کردم براش دیسکو میزاری تو دستگاه میگه دیسک کثیف است
دیسکم هیچ مشکل ظاهری یا فنی نداره کسی تا حالا همچین مشکلی خورده؟
دیسک همینه کلا لنز 1درصدش رو نخونه پیغام خطا میده .دیتا رو بریزه با دیسک فقط اجرا کنه بازی رو تنها کاری که میشه کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر